Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: witam !  (Przeczytany 22198 razy)

Offline kserksess

witam !
« dnia: 30 Styczeń, 2017, 09:31 »
Mam do was pytanie - w jakim celu jesteście tu na tym forum i piszecie nieprawdę o świadkach Jehowy lub o ich naukach ?

Jest to śmieszne o tyle, że świadków Jehowy usuwacie z waszego odstępczego forum nie dając im szans na jakąkolwiek obronę tego co głosi Jehowa poprzez Biblię i swoją organizację .

"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


KaiserSoze

  • Gość
Odp: witam !
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń, 2017, 09:32 »
:D :D Już cię lubię!


Offline pies berneński

Odp: witam !
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Styczeń, 2017, 09:37 »
Przy dobrych wiatrach  i dobrym humorze admina szykuje się kolejny dzień emocji.
"Znowu się będzie działo i nocy będzie mało"
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline matus

Odp: witam !
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Styczeń, 2017, 09:39 »
Thunder and Lightning!
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline M

Odp: witam !
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Styczeń, 2017, 09:41 »
5 dni temu mieliśmy tutaj osobę, która pisała niemal dokładnie to samo. Po Twoich danych wnioskuję, że nie jesteś tą samą osobą. I tak jak jej, napiszę również Tobie: Na naszym forum nie banuje się za poglądy tylko za niewłaściwe zachowanie. Ty wszedłeś tutaj jak widać z prostym celem - by nas obrazić, a następnie zostać zbanowanym by potwierdzić swoją tezę.

Twojemu poprzednikowi pozwoliliśmy obrażać nas zdecydowanie za długo, więc z miejsca Cię ostrzegam: jeżeli będziesz chciał prowadzić z nami merytoryczną dyskusję, to żadna krzywda Ci się nie stanie. Ale jeżeli zaczniesz trollować, odnosić się z brakiem szacunku do rozmówców i rzucać wyzwiskami jak poprzedni Świadek Jehowy który nas odwiedził, to się pożegnamy. Mam nadzieję, że się rozumiemy :)

Jednocześnie moje pierwsze pytanie do Ciebie: pokaż nam, w którym miejscu konkretnie piszemy "nieprawdę o Świadkach Jehowy"? Możesz zacytować jakąś nieprawdziwą wypowiedź?


Offline Salome

Odp: witam !
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Styczeń, 2017, 09:43 »
Mam do was pytanie - w jakim celu jesteście tu na tym forum i piszecie nieprawdę o świadkach Jehowy lub o ich naukach ?


A ja mam do Ciebie pytanie Kserksess- w jakim celu jesteś tu na forum i czytasz nieprawdę o świadkach Jehowy lub o ich naukach?
Przecież to grzech odstępstwa, uważaj bracie, to Cię nieodwracalnie skala. Pozdrawiam.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline rzeski

Odp: witam !
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Styczeń, 2017, 09:50 »
I o jeszcze jednym pamiętaj, o radzie Pawła z 2 Tym 2;23-26.Jeśli chcesz być lojalny wobec organizacji to nie zaglądaj tutaj i módl się o przebaczenie że w ogóle się tutaj zalogowałeś, a aby być całkiem prawym i lojalnym (wobec organizacji oczywiście)zgłoś swój grzech starszym aby namaścili cię oliwą w celu odzyskania zdrowia duchowego.I jeszcze jedna dygresja, przeczytaj sobie akapit 3 z wczorajszego artykułu do studium w "Strażnicy", czyż nie pochwalono tam możliwości dyskusji i swobody wyrażania odmiennych poglądów?Czyżbyś nie brał na poważnie rad zawartych w pokarmie na czas słuszny? A może CK coś się pokręciło w tym akapicie?
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń, 2017, 09:59 wysłana przez rzeski »


Offline kserksess

Odp: witam !
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Styczeń, 2017, 09:55 »
A ja mam do Ciebie pytanie Kserksess- w jakim celu jesteś tu na forum i czytasz nieprawdę o świadkach Jehowy lub o ich naukach?
Przecież to grzech odstępstwa, uważaj bracie, to Cię nieodwracalnie skala. Pozdrawiam.

Bo podoba mi się to co piszecie tutaj o świadkach Jehowy. Dlatego tu jestem.

Rzeski, tutaj chętnie z wami podyskutowałbym ale sam wiesz, ze tych, którzy głoszą to co mówią świadkowie Jehowy po prostu usuwacie stąd. Więc może weźcie sobie twoje rady do serca i czekam na rzeczową dyskusję z waszej strony na temat chociażby Trójcy.
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń, 2017, 10:12 wysłana przez kserksess »
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


ravasz

  • Gość
Odp: witam !
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Styczeń, 2017, 10:19 »
"Jest to śmieszne o tyle, że świadków Jehowy usuwacie z waszego odstępczego forum nie dając im szans na jakąkolwiek obronę tego co głosi Jehowa poprzez Biblię i swoją organizację."

Nikt stąd nie usuwa Świadków Jehowy. Pewnie nawet nie masz pojęcia ile jest tu czynnych świadków  :), a bronić człowieku nie ma czego.
Ściągnij tylko łuski z oczu a zobaczysz światło prawdy. Ale tylko zobaczysz , bo przyjąć prawdę na klatę to już inna historia.
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń, 2017, 10:22 wysłana przez M »


Offline awmala

Odp: witam !
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Styczeń, 2017, 10:19 »
Kserksess witam Cię serdecznie :) Mam nadzieje, ze zostaniesz z nami na dłużej :)
Mam do was pytanie - w jakim celu jesteście tu na tym forum i piszecie nieprawdę o świadkach Jehowy lub o ich naukach ?
Myślę, że jak troszkę więcej poczytasz forum zmienisz zdanie.


Offline M

Odp: witam !
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Styczeń, 2017, 10:23 »
sam wiesz, ze tych, którzy głoszą to co mówią świadkowie Jehowy po prostu usuwacie stąd.

Bądź tak miły i podaj mi jeden przykład osoby, którą usunęliśmy z forum za to, że głosiła to co mówią Świadkowie Jehowy. Tylko jeden, bardzo proszę :).


Offline Roszada

Odp: witam !
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Styczeń, 2017, 10:25 »
Mam do was pytanie - w jakim celu jesteście tu na tym forum i piszecie nieprawdę o świadkach Jehowy lub o ich naukach ?

Jest to śmieszne o tyle, że świadków Jehowy usuwacie z waszego odstępczego forum nie dając im szans na jakąkolwiek obronę tego co głosi Jehowa poprzez Biblię i swoją organizację .
Usuwa się też katolików, protestantów, ateistów i innych, jeśli są niegrzeczni wobec pozostałych forumowiczów.
Moich sporo tekstów poszło też do kosza, gdy przeginałem. Jak przegnę bardziej to polecę dalej. Może na jw.org wtedy. ;D


Offline Fantom

Odp: witam !
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Styczeń, 2017, 10:32 »
@kserksess
Postawiłeś zarzut,że piszemy nieprawdę o ŚJ.Możesz podać 3 przykłady?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline kserksess

Odp: witam !
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Styczeń, 2017, 10:44 »
@kserksess
Postawiłeś zarzut,że piszemy nieprawdę o ŚJ.Możesz podać 3 przykłady?

Właśnie w jednym z wątków napisano, ze świadkowie Jehowy brali udział w wojnach. Moim zdaniem to kłamstwo i czekam na informacje o tym.
Założyłem wątek o trójcy - nikt z was nie chce odpowiedzieć czy to jest prawda czy kłamstwo a w odpowiedzi słyszę, ze tu każdy może wierzyć w co chce. owszem , możecie wierzyć nawet w Potwora Spaghetti ale moje pytanie jest proste - czy na podstawie Biblii a nie waszych przemyśleń można udowodnić istnienie Trójcy czy jest to jednak kłamstwo stworzone w IV wieku ne .
"Jehowa, Bóg waszych praojców, Bóg Abrahama,+ Bóg Izaaka+ i Bóg Jakuba,+ posłał mnie do was’. To jest moje imię po czas niezmierzony+ i ono mnie upamiętnia na pokolenie za pokoleniem" Wj 3


Offline Roszada

Odp: witam !
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Styczeń, 2017, 10:48 »
Cytuj
Właśnie w jednym z wątków napisano, ze świadkowie Jehowy brali udział w wojnach. Moim zdaniem to kłamstwo i czekam na informacje o tym.
Już ci odpisałem:
https://swiadkowiejehowywpolsce.org/neutralnosc/drobna-manipulacja-biskupi-i-wojna/msg69962/?topicseen#msg69962
Cytuj
Założyłem wątek o trójcy - nikt z was nie chce odpowiedzieć czy to jest prawda czy kłamstwo a w odpowiedzi słyszę, ze tu każdy może wierzyć w co chce. owszem , możecie wierzyć nawet w Potwora Spaghetti ale moje pytanie jest proste - czy na podstawie Biblii a nie waszych przemyśleń można udowodnić istnienie Trójcy czy jest to jednak kłamstwo stworzone w IV wieku ne .
Forum skupia ludzi z różnych religii.
Ty nie wierzysz w Trójcę i to się szanuje.
Rozumiesz?
My nie tworzymy KOŚCIOŁA :)