Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowy śpiewnik po polsku  (Przeczytany 10686 razy)

Offline Startek

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty, 2017, 07:14 »
Czy mózgi to wytrzymają , cały czas na obrotach , piorą to wyciskają i znowu pranie  ,, aktualna wykładnia słowa Bożego"  to nowe pieśni melodia stara a teksty zmieniane . Działy czas na wysokich obrotach ,totalny obłęd .


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Luty, 2017, 08:12 »
A nie wiem czy wiecie, ale w zborach były na śpiewnik zapisy jakiś czas temu. Kto koniecznie chciał otrzymać wersję papierową, musiał kornie poprosić brata o wpisanie na listę.
Jestem przekonany, że znalazło się wielu, którzy stwierdzili, że wreszcie kupią sobie tablet.


Offline Estera

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Luty, 2017, 08:57 »
   Jestem ulubieńcem papierowych wersji więc zamówiłam ten śpiewnik.
   Jeszcze czekam na niego, coś nie drukują.
   Może w ogóle nie wydrukują  :) :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Luty, 2017, 06:37 »
 Zachowaj ten śpiewnik dla potomności , bo śpiewanie tego co wydają  - co gorsze jeszcze słuchać .  Zdecydowanie wolę browarka i Dianę Krall . Dla kontrastu coś szybszego Awantsia . 


Offline Lechita

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Luty, 2017, 16:42 »
A nie wiem czy wiecie, ale w zborach były na śpiewnik zapisy jakiś czas temu. Kto koniecznie chciał otrzymać wersję papierową, musiał kornie poprosić brata o wpisanie na listę.

W takim razie przegapiłem termin, no cóż , "tablet-ki" kupować nie planuję, papierowy  - przegapiony.
Śpiewać nie będę ;)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Estera

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Luty, 2017, 16:56 »
W takim razie przegapiłem termin, no cóż , "tablet-ki" kupować nie planuję, papierowy  - przegapiony.
Śpiewać nie będę ;)
   Drogi Lechito, sprawdź u nadzorcy literatury, może łaskawie pomyślał o Tobie ...
   I sam wyszedł z inicjatywą i jednak uwzględnił Ciebie w swoim zamówieniu.
   Z moim nadzorcą ja tak mam.
   Nawet jeśli mnie nie ma, to zawsze mnie uwzględnia w zamówieniu, wiedząc, że wolę mieć wersję papierową.
   Może i u Ciebie tak jest.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lechita

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Luty, 2017, 16:59 »
Siostro moja Estero.
Może i tak, bo raczej wiedzą, że posługuję się papierowymi wersjami. Jak się już pojawię na którymś zebraniu to pogadam, może jakaś dobra dusza pamiętała o mnie ;)

Dziękuję za radę i ciepło Cię pozdrawiam :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Startek

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Luty, 2017, 17:31 »
Bracie Lechito , czas by się pokazać na zebraniu  , rydwan jehowy tak już pędzi , że możesz przegapić ważne dyrektywy  od świętego Ciała Kierowniczego . Co będzie, jak któregoś pięknego dnia nie zobaczysz świadków jehowy , ani stojaków na ulicach ? To znak że wielki ucisk się zaczął .  Pomysl co się stało jak Jehowa zamknął drzwi do arki i zaczął padać deszcz . Drzwi do arki  czyli Świętej Organizacji się zamykają , a w Objawieniu Jehowa mówi ,, na zewnątrz pozostają psy czarownicy i ODSTĘPCY  . ☺


Offline Lechita

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Luty, 2017, 23:49 »
Startek, bracie mój umiłowany!
Jak zobaczę , że w moim mieście nie ma stojaków tam gdzie stoją zawsze - nawet mimo mrozu - współczuję stojakowym:)   To jak zobaczę , że ich nie ma, że Sala zamknięta na głucho , to nieodmienny znak , że po piwnicach siedzą i na "Harmagiedon" czekają drzem i ogórki ze słoików wyjadając :)

No cóż, jako świadomy Słowianin wzorem Maćka z Bogdańca przed bitwą pod Grunwaldem, "Słońcu się pokłonię" ,radował się będę , że dzień kolejny przede mną. Będę się do ludzi uśmiechał, tak prawdziwie, szczerze,bo większość z nich jest  - wbrew temu czego nas uczono - naprawdę wspaniałych. Wracając do domu posłucham sobie muzyki zespołu Leśne Licho , Nikołaja Emelina, Runiki i Arkony co w klimatach Słowian śpiewają i będę cieszyć się życiem. No chyba , że to będzie dzień pracujący, to ...ale o tym sza...bo zdradzić nie mogę , póki co, pracy mojej zawodowej :) Ale uwielbiam to co robię. 
Wierz mi Startek, że pojawić się na zebraniu nie mam ochoty najmniejszej.
Nawet jeśli ludzie, których tam spotykam są fajni, mili i przyjaźni, to i tak wiem, że tylko do momentu kiedy oficjalnie jestem ŚJ, potem będą mieli mnie za śmiecia najgorszej kategorii.
Wiem,że to tylko ich "wytresowanie", że będą postępować zgodnie z tym co zostało im wpojone, do czego też sam rękę przyłożyłem przez 10 lat mojego "starszegowania".

No i znów się rozpisałem...ale wiecie co, to chyba właśnie jest ta terapia...
Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich! 

« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2017, 23:52 wysłana przez Lechita »
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline salvat

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Luty, 2017, 00:24 »
Rzeczywiście Lett to niezły człowiek-guma przynajmniej na twarzy. Nie minęła minuta i już śmiałem się w głos.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Startek

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Luty, 2017, 07:15 »
Rzeczywiście Lett to niezły człowiek-guma przynajmniej na twarzy. Nie minęła minuta i już śmiałem się w głos.
.   Ma facet zdolności , szczególnie gdy woła o kasę . Jak by to powiedział mistrz Yoda : oblicze wiarę twe wykazuje wielką . Bracia z wielką radością rzucą datki dla jehowy . Bo przecież Jehowa jest taki szczodry ,salę królestwa mam dał , a ile pokarmu duchowego nam serwuje . A jak Stefek zacznie stroić miny to z większą radością wrzucają kasę do skrzynek .


Offline Estera

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Luty, 2017, 21:04 »
Siostro moja Estero.
Może i tak, bo raczej wiedzą, że posługuję się papierowymi wersjami. Jak się już pojawię na którymś zebraniu to pogadam, może jakaś dobra dusza pamiętała o mnie ;)

Dziękuję za radę i ciepło Cię pozdrawiam :)
   Lechito, będziesz miał okazję sprawdzić, na ile jeszcze o Tobie pamiętają.
   Choć i tak ich zapewne masz w d....  :) :) :)
   Tak jak większość tu z nas, na tym forum.
   I dzięki wielkie za  Twoje ciepłe pozdrowienia, Ciebie również pozdrawiam, równie ciepło.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Luty, 2017, 21:34 »
Co tak ciepło ? Za oknem minusowa temperatura , już raczej gorąco pozdrawiam . Esterko sióstro droga , oddaj naszemu bratu Lechicie swój egzemplarz . Niech chłop ryknie swym potężnym głosem piosenkę o chrystusach z Warwick idących do nieba , (nie pamiętam jaki to numer) . Chociaż na ich miejscu tam bym się nie pchał , bo tam już będą Polacy których piekło nie chciało.


Offline Estera

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Luty, 2017, 22:05 »
Co tak ciepło ? Za oknem minusowa temperatura , już raczej gorąco pozdrawiam . Esterko sióstro droga , oddaj naszemu bratu Lechicie swój egzemplarz . Niech chłop ryknie swym potężnym głosem piosenkę o chrystusach z Warwick idących do nieba , (nie pamiętam jaki to numer) . Chociaż na ich miejscu tam bym się nie pchał , bo tam już będą Polacy których piekło nie chciało.
   Z największą przyjemnością Mu odstąpię, bo nie wiem, czy mnie on się przyda.
   Ale nie wiem, czy Lechicie jest potrzebna taka makulatura  :) :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lechita

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Luty, 2017, 14:05 »
Drodzy moi Estero i Startek!

Bardzo Wam dziękuję za szczere chęci i pomoc w moim "kłopocie".  Chyba zapomnieli już o mnie, bo nikt nie odwiedza, nikt nie dzwoni - i szczerze mówiąc , Esterko masz rację mam to dosłownie gdzieś  ;)

Tak więc "Pieśnik" raczej stałby się niepotrzebną makulaturą i pewnie w rezultacie wylądowałby w kontenerze na papier.
A , że na zebranie jakiekolwiek się nie wybieram to pewnie ominie mnie "przywilej" posiadania tego "dzieła"

No i o "szamanach z Warwick co to czwórkami do nieba szli" to niech sobie sami śpiewają  ;D
Ja z tego "chóru wysiadam"  ;)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper