Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowy śpiewnik po polsku  (Przeczytany 10685 razy)

Offline Jaaqob

Nowy śpiewnik po polsku
« dnia: 26 Styczeń, 2017, 21:42 »
Czyżby to zwiastun zrewidowanego PNŚ?
Na jw. org pojawił się zrewidowany śpiewnik w języku polskim.


Offline janeczek

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń, 2017, 00:31 »
Tak wygląda Jaaqob no na drugim miejscu Pana Jezusa wstawili w spisie miałem nadzieje że z żółtego sipiewnika wrućły teksy no ale to ten sam bełkot co w ostatnim ja z obiegu wypadłem i może to było ale 27 to mocna kpina,refren jak rozumiem te pajace Moris Leete przed Pana Jezusa się wpychają że niby im towarzyszy
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline skywalker

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń, 2017, 04:41 »
czasami mam wrażenie, że ci psychopaci z Warwick (daw. Brooklyn) muszą co jakiś czas coś zmienić, bo inaczej są chorzy. Już widzę radość 80 letniej cioci Zdzisi, która dopiero co se poukładała pieśni z nowego śpiewnika, opisała które to były w starym i pod jakim numerem... a tu JEB ! Zaś wszystko od nowa :)
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...


Offline Roszada

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń, 2017, 09:12 »
No cóż doktryna faluje to i śpiewnik też ponosi fala. ;D


Offline Roszada

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Styczeń, 2017, 18:18 »
Może mi ktoś wytłumaczy, czemu na ang. płytce W. Library sa dwa śpiewniki na 2016 r.

jeden ma 154 pieśni
“Sing Out Joyfully” to Jehovah—1 Chronicles 15:16
October 2016 Printing
English (sjj-E)
© 2016

drugi ma pieśni 136-154
Sing Of Jehowah - New Songs

Polskiej płytki nadal nie ma.


Offline M

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Styczeń, 2017, 19:50 »
Może mi ktoś wytłumaczy, czemu na ang. płytce W. Library sa dwa śpiewniki na 2016 r.

jeden ma 154 pieśni
“Sing Out Joyfully” to Jehovah—1 Chronicles 15:16
October 2016 Printing
English (sjj-E)
© 2016

drugi ma pieśni 136-154
Sing Of Jehowah - New Songs

Polskiej płytki nadal nie ma.

"Sing Of Jehowah - New Songs" to tylko broszurka wydana żeby ŚJ mogli śpiewać nowe pieśni (stary śpiewnik zawierał numery od 1 do 135, dlatego ona zawiera tylko te od numeru 136) zanim pojawił się nowy śpiewnik "Sing Out Joyfully". Po jego wydaniu ta broszurka nie jest już potrzebna.


Offline Roszada

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Styczeń, 2017, 19:53 »
No tak, dzięki, ale dziwne że ma tę samą datę 2016 r. co nowy śpiewnik :)
Czyżby w danym roku nie wiedzieli co będą wydawać. :(


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Styczeń, 2017, 22:10 »
czasami mam wrażenie, że ci psychopaci z Warwick (daw. Brooklyn) muszą co jakiś czas coś zmienić, bo inaczej są chorzy. Już widzę radość 80 letniej cioci Zdzisi, która dopiero co se poukładała pieśni z nowego śpiewnika, opisała które to były w starym i pod jakim numerem... a tu JEB ! Zaś wszystko od nowa :)

Największa radość cioć i wujków będzie kiedy na zgromadzeniu usłyszą w pierwszym komunikacie że od teraz nic nie drukujemy i możecie pobrać co dusza zapragnie z jotwułotra.gogzmagod.org a w drugim komunikacie że zebraliśmy do tej pory 58000pln i 4-ry wypaśne złote obrączki z lat 50-siątych a koszt jednodniowego 6-cio godzinnego zgromadzenia to 188000pln no i mamy niedobór 130000 bo obrączki to w sumie damy MOrissowi co by karaty na sikorze uzupełnił bo się utleniają  ;D ;D ;D ;D


Offline skywalker

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Luty, 2017, 03:47 »
https://tv.jw.org/#pl/video/VODProgramsEvents/pub-jwbam_201610_2_VIDEO

tu jest więcej o tym, ale uwaga - program przedstawia mój ulubiony klown - Stephen Lett. Możecie nie dotrwać do końca i paść ze śmiechu , bo miny wali śmieszek że hej :)
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...


Offline Nomadan

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Luty, 2017, 19:27 »
Z przyjemnoscia przypomnialem sobie grymasy Kermita, ktore z dosc bliska ogladalem na zywo podczasMiedzynarodowego Kongresu wCentrum Kongresowym w Honolulu w 2009 roku i wystroj Teatru Stanleya w New Jersey City wcale zreszta nie zmieniony od tamtej pory.Preferencje Kermita natomiast wyraznie sie rozwinely."Wlasciwy czlowiek, na wlasciwym miejscu" stwierdzam tylko krotko!


Offline Arvena

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Luty, 2017, 15:46 »
Bylam ostatnio na angielskojezycznym zebraniu i tam trzeba bylo spiewac piesni z projektora bo podawali numery piesni wedlug nowego spiewnika i od tego momentu stary spiewnik nawet angielski jest bezuzyteczny bo oni nie podaja nawet numeru pod jakim ta piesn figuruje w starym spiewniku. Czyli nie ma czlowiek wyboru albo patrzy na telewizorem i z niego spiewa albo musi miesc sciagnety nowy spiewnik w tablecie. Mysle ze chodzi tez o to aby bracia nie chcieli zamawiac wersji papierowej tylko uczyli sie spiewac ze sciany. patrzcie jakie kolejne oszczednosci, spiewnik niby wydany mozna zamawiac ale po co? Moze pare milionow sie zaoszczedzi.
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Luty, 2017, 17:26 »
Bylam ostatnio na angielskojezycznym zebraniu i tam trzeba bylo spiewac piesni z projektora bo podawali numery piesni wedlug nowego spiewnika i od tego momentu stary spiewnik nawet angielski jest bezuzyteczny bo oni nie podaja nawet numeru pod jakim ta piesn figuruje w starym spiewniku. Czyli nie ma czlowiek wyboru albo patrzy na telewizorem i z niego spiewa albo musi miesc sciagnety nowy spiewnik w tablecie. Mysle ze chodzi tez o to aby bracia nie chcieli zamawiac wersji papierowej tylko uczyli sie spiewac ze sciany. patrzcie jakie kolejne oszczednosci, spiewnik niby wydany mozna zamawiac ale po co? Moze pare milionow sie zaoszczedzi.

Ciekawe jak to wygląda na wsi w Ghanie.


Offline gorolik

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Luty, 2017, 18:51 »
Ale ta metoda da ogromne oszczędności, nie po to w całej Europie kazali montować projektory, żeby się marnowały.


Offline Vanad

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Luty, 2017, 23:49 »
Stary śpiewnik i tak jest bezużyteczny, bo teksty pieśni po razkolejny zostały zmienione. Jak powiedzial br. Lett _ jeśli będziesz śpiewał z pamięci, możesz mieć kłopot :)


Offline Estera

Odp: Nowy śpiewnik po polsku
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Luty, 2017, 23:59 »
Stary śpiewnik i tak jest bezużyteczny, bo teksty pieśni po razkolejny zostały zmienione. Jak powiedzial br. Lett _ jeśli będziesz śpiewał z pamięci, możesz mieć kłopot :)
   To teraz też będą dodatkowo ćwiczyć pamięć.
   Kazali uczyć się na pamięć pieśni, teraz zmieniają tekst.
   I znów na nowo trzeba będzie się ich uczyć.
   No, zajęcie cały czas musi jakieś być.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.