Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: stojakowi zapytani o pedofilię(j.angielski)  (Przeczytany 6555 razy)

Offline gangas

Odp: stojakowi zapytani o pedofilię(j.angielski)
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Grudzień, 2016, 20:35 »
Więc pytam CO??????? Zaczęła byś tańczyć, recytować, szydełkować? Powiedziała byś pewnie, że wiesz o wszystkim ale nie chcesz robić dymu.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Światus

Odp: stojakowi zapytani o pedofilię(j.angielski)
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Grudzień, 2016, 20:40 »
Dobrze więc powiedz co mogli by tacy bracia stojakowi powiedzieć w takiej chwili?

Odp na zarzut ogólny; Proszę zapytać o to w BO (w Nadarzynie).  ;D
lub jeśli zarzut był osobisty; W ubiegłym roku, ludzie nie będący ŚJ dokonali 1000 kradzieży. Według pańskiej logiki jest pan złodziejem.
lub; Proszę o pana imię i nazwisko. Jeśli nie ma pan dowodów, złożę pozew o odszkodowanie za publiczne znieważenie.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Estera

Odp: stojakowi zapytani o pedofilię(j.angielski)
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Grudzień, 2016, 20:49 »
Więc pytam CO??????? Zaczęła byś tańczyć, recytować, szydełkować? Powiedziała byś pewnie, że wiesz o wszystkim ale nie chcesz robić dymu.
  Jakby z gościem dało się porozmawiać spokojnie, to umówiłabym się na jakieś
  odwiedziny do niego i jak bym była niezorientowana w sprawie, to do odwiedzin, zdobyłabym
  jakieś informacje, a jak by się nie dało, to starszych bym wzięła w obroty, niech by szli i się tłumaczyli z tej pedofilii.
  Ale, gangas, jesteś facetem, to ty coś wymyśl, żeby ten krzyk prowokacyjny zakończyć.
  To lepsza jest sytuacja, jak gość stoi i się drze na całą okolicę?
  A jeśli nic mi by nie było wiadomo, to uczciwie bym powiedziała, że po prostu nic nie wiem ntt.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline gangas

Odp: stojakowi zapytani o pedofilię(j.angielski)
« Odpowiedź #33 dnia: 24 Grudzień, 2016, 20:51 »
 Brawo! Właśnie jestem podobnego zdania. Szydzić z kogoś jest łatwo, co innego konstruktywnie odpowiedzieć. Brawo ŚWIATUS
Jutro to dziś tyle że jutro.