Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?  (Przeczytany 9444 razy)

DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Grudzień, 2016, 18:06 »
Moim skromnym zdaniem los WTS nie zależy od nich samych.7 papieży z USA nie są szczytem tego trójkąta ponieważ są na widoku.
Obserwując ten twór ok. 30 lat widzę jak wielu NO,starszych,pionierów wypełnia wskazówki ,ale nie wierzą w to ci robią.To nie tylko odczucia to prywatne rozmowy w służbie lub przy zupie chmielowej..
Szczerze to wydaję mi się że "pójdziemy" w pewne rozwidlenie.Wspomniana Afryka i np. Chiny będą częścią dobrze wykonująca rozkazy a Europa i inni staną się oficjalnie tym czym są teraz, Świadkiem wierzacym ale nie praktykującym..
Takie moje skromne odczucie i przemyślenie..


Offline Roszada

Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Grudzień, 2016, 18:08 »
Dlaczego 2019?
Bo tej daty nie ma w Strażnicy. :)
Więc nie przewidują, że będą istnieć. ;)

A 2017 jeszcze jest:

*** yb14 ss. 10-11 Organizacja, która podąża naprzód ***
Brat Morris wyjaśnił, że pralnia, korzystająca z szóstego i siódmego piętra budynku numer 3, będzie tam nadal działać aż do połowy 2014 roku. Dodał też, że budynek przy Sands Street 90 prawdopodobnie będzie trzeba opuścić w roku 2017.

*** km 12/15 s. 4 Ogłoszenia ***
W roku 2017 Pamiątka odbędzie się we wtorek 11 kwietnia

A 2018 tylko im się z Abrahamem kojarzy:

*** dx86-14 Daty ***
2018: narodziny Abrahama: bm 7; si 294 ;D


Offline Światus

Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #32 dnia: 23 Grudzień, 2016, 18:13 »
Dlaczego 2019?
Bo tej daty nie ma w Strażnicy. :)
Więc nie przewidują, że będą istnieć. ;)

To zupełnie jak z kalendarzem Majów  ;D
Ale przypominam sobie, że w 1914 czy 25, sprzedawali chyba prenumeratę na kolejny rok  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Roszada

Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Grudzień, 2016, 18:18 »
To zupełnie jak z kalendarzem Majów  ;D
Ale przypominam sobie, że w 1914 czy 25, sprzedawali chyba prenumeratę na kolejny rok  ;D
Przez wiele lat przed rokiem 1975 zapowiadano termin Pamiątki w biuletynie z roku, w którym miała się ona odbyć. Tak było też w znamiennym roku 1975:

   The Memorial for 1975 will be held Thursday, March 27, after 6 p.m. standard time (ang. Służba Królestwa Nr 1, 1975 s. 3).

   Nikt nie zapowiadał wtedy tej uroczystości wcześniej. Tak było jeszcze na początku roku 1976, gdy zapowiedziano termin Pamiątki na rok bieżący:

   The Memorial for 1976 will be held on April 14 after 6 p.m., Standard Time (ang. Nasza Służba Królestwa Nr 1, 1976 s. 7).

   Ale już w tym samym roku 1976 zapowiedziano też Pamiątkę na rok 1977:

   The Memorial for 1977 will be held on Sunday, April 3, after sundown (ang. Nasza Służba Królestwa Nr 12, 1976 s. 2).

Cytuj
będzie trzeba opuścić w roku 2017
Łoj jakby się to w całości zrealizowało. ;D
Na inna planetę niech niech opuszczą nas, albo na swoje dawne Plejady. :)


Offline Lechita

Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Grudzień, 2016, 22:14 »
Internet + ciekawość + logiczne myślenie = Odstępca  :)

Światus szacun wielki za to równanie. Genialne w swej prostocie. Muszą zaistnieć te trzy czynniki by zaczął się proces wybudzania, dla innych odstępstwa  ;)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Estera

Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Grudzień, 2016, 00:50 »
Moim skromnym zdaniem los WTS nie zależy od nich samych.7 papieży z USA nie są szczytem tego trójkąta ponieważ są na widoku.
Obserwując ten twór ok. 30 lat widzę jak wielu NO,starszych,pionierów wypełnia wskazówki ,ale nie wierzą w to ci robią.To nie tylko odczucia to prywatne rozmowy w służbie lub przy zupie chmielowej..
Szczerze to wydaję mi się że "pójdziemy" w pewne rozwidlenie.Wspomniana Afryka i np. Chiny będą częścią dobrze wykonująca rozkazy a Europa i inni staną się oficjalnie tym czym są teraz, Świadkiem wierzacym ale nie praktykującym..
Takie moje skromne odczucie i przemyślenie..
                    WTS ... JEST JAK HIENA KORPORACYJNA ...
  A analitycy takich hien, szukają nowych źródeł zysków. Tu nie może być bezczynności.
  Dlatego, to co mówisz DonnieDarkoJG, o tym rozwidleniu, zapewne będzie się spełniało.
  Afryka, Chiny i tym podobne kraje, gdzie nie ma zbyt dużego dostępu do internetu, będą szły,
  za tym cielcem CK.

  W Afryce bieda aż piszczy, ale jak widzę takie obrazki, że na dużym ekranie, przy słomianej chacie
  gromadka wychudzonych dzieci ogląda Zosię i Piotrusia, to serce się kraje z tej manipulacji.
  Albo jak rowerem kilka setek km, wychudzony brat wiezie literaturę, czy łódką, brat bez nogi.
,
  Ja, to już spokojnie nie mogę wręcz tego oglądać, bez wzburzenia, tam w środku, jaki WTS jest bezczelny.
  Po prostu bezczelny do granic wszelkiego chamstwa i bezduszności wobec tych biedaków.
  Po prostu wręcz, aż szkoda juz słów, na to, jakimi czują się panami życia.
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień, 2016, 00:53 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #36 dnia: 24 Grudzień, 2016, 11:31 »
  Dokładanie, dzięki internetowi, rok temu, odkryłam prawdę o tej "prawdzie".
  Życzę wielu szczerym poszukiwaczom prawdy, zwycięstwa nad otwieraniem swoich umysłów.
  Im więcej osób, takich przebudzonych, tym mniejsze szanse na przetrwanie WTS-u.
                         Żegnajcie "krasnale z Warwick !! !!
  Nie macie nawet zielonego pojęcia o tym, ilu ludzi, na dziś was rozszyfrowało.
  I przestaliście być już panami czyjegoś życia.
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lechita

Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Grudzień, 2016, 14:07 »
Estera wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! ;D 
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Estera

Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Grudzień, 2016, 14:09 »
Estera wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! ;D
  Dzięki wielkie  :D :D :D Lechito ...
  Oby więcej takich osób, co odkryją te kłamstwa i zaczną nowe życie.
  Bez manipulacji wts.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline pies berneński

Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Grudzień, 2016, 17:04 »
Moim skromnym zdaniem los WTS nie zależy od nich samych.7 papieży z USA nie są szczytem tego trójkąta ponieważ są na widoku.
Też mam takie wrażenie,jakby ktoś za kulisami pociągał za sznureczki.Oficjalnie wiadomo,że nad CK jest dziedzina duchowa,która ma  tym wszystkim kierować.Ale pojawiające się w literaturze diaboliczne symbole mogą sugerować,że niekoniecznie jest,to jasna "strona mocy".Może jest tak jak w teorii nowego porządku światowego,że kilka osób,rodzin powiązanych z okultyzmem próbuje pociągać za sznureczki.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Czy Swiadkowie Jehowy maja szance na przetrwanie jako religia?
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Grudzień, 2016, 07:32 »
 To wrazenie towarzyszy mi rowniez od dluzszego juz czasu ! Skoro mamy tych  7  krasnali z Warwick to kim jest ich  Krolewna Sniezka ?! ;D A tak bardziej na powaznie: Pozycja ,ktora zajmuje CK jest dosyc interesujaca . Byl czas ,ze kazdy czlonek CK  zarzadzal jednoczesnie ktoras z korporacji nalezacych do WTS. Stosunkowo niedawno zostalo to zmienione i wszystkie funkcje korporacyjne przejeli bracia z "drugich owiec".  A wiec ,z  prawnego punktu widzenia CK nie ponosi za nic odpowiedzialnosci  dysponujac jednoczesnie ogromna wladza . Kto wiec stoi za nimi ?  Rozne teoryjki o spiskach Masonow , NWO , Iluminatow czy innych UFO- ludkow sa ,moim zdaniem, zbyt fantastyczne i prawdziwych pociagaczy sznurkow nalezaloby raczej szukac w sferze biznesowej . Moze lista akcjonariuszy WTS-u bylaby tu pomocna? Z cala pewnoscia ci ktorzy najwiecej inwestuja w ten interes ,maja w nim najwiecej do powiedzenia . Coroczne , statutowe spotkanie czlonkow Tow. Straznica daje tu wiele do myslenia . Jest na nie zapraszanych ok. 500 osob i chyba wlasnie  wsrod nich mozna by znalezc nasza Krolewne Sniezke ;)...