Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zachęty wg ŚJ  (Przeczytany 4678 razy)

Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Zachęty wg ŚJ
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Grudzień, 2016, 22:20 »
Oczywiście ten "przywilej" wyglądał tak, że zleciało się bydło po kongresie i temu bydłu trzeba było wydawać narzędzia pracy. Oczywiście trzeba było ich przekrzykiwać bo włazili do pomieszczenia i sami sobie brali wszystko.

Też poczuli przywilej. A co  8-)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline rychtar

Odp: Zachęty wg ŚJ
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Grudzień, 2016, 23:06 »
Rychtar ... zalałam się łzami, ze śmiechu ....
Jak to opisałeś, ten cały przywilej ... rozdawania narzędzi dla "bydła" ...
Wyobraziłam sobie, jak Cie tam napadli w tym kanciapku z narzędziami ...

Właśnie sęk w tym, że mnie napadali :)

Na szczęście już nie mam nic wspólnego z tym bydłem "teokratycznym" :)
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Zachęty wg ŚJ
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Grudzień, 2016, 23:07 »
Na szczęście już nie mam nic wspólnego z tym bydłem "teokratycznym" :)

Czemu tak brzydko mówisz o współbraciach?
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Estera

Odp: Zachęty wg ŚJ
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Grudzień, 2016, 23:16 »
Właśnie sęk w tym, że mnie napadali :)
  Dobrze, że Cię tam nie stratowali  :D :D :D :D :D
  Od razu przypomniała mi się sytuacja, jak to braterstwo w "teokratyczny" sposób... kilka lat temu...
  Zajmowało miejsca na stadionie, pod zadaszeniem... byłam cała w szoku... z podziwu dla ich energii...
  Skakania przez rzędy krzeseł... i rozkładania czegokolwiek na siedzeniach...
  Wtedy postanowiłam, że już nigdy tak rano nie pójdę na stadion, przed zgromadzeniem...
  A od tego roku... przestałam w ogóle na nie jeździć...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline rychtar

Odp: Zachęty wg ŚJ
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Grudzień, 2016, 23:35 »
  Dobrze, że Cię tam nie stratowali  :D :D :D :D :D
  Od razu przypomniała mi się sytuacja, jak to braterstwo w "teokratyczny" sposób... kilka lat temu...
  Zajmowało miejsca na stadionie, pod zadaszeniem... byłam cała w szoku... z podziwu dla ich energii...
  Skakania przez rzędy krzeseł... i rozkładania czegokolwiek na siedzeniach...
  Wtedy postanowiłam, że już nigdy tak rano nie pójdę na stadion, przed zgromadzeniem...
  A od tego roku... przestałam w ogóle na nie jeździć...

My w tym roku nie byliśmy na zgromadzeniu z czego jesteśmy wręcz dumni :)
Natomiast w ubiegłym roku widzieliśmy ciekawe zjawisko, mianowicie sektory dla matki małym dzieckiem i dla starszych osób bardzo chętnie był dzierżone przez młodych, zdrowych koni bez dzieci, oczywiście te młode, zdrowie konie to byli bracia starsi ze swoimi młodymi żonami. Ręce opadały gdy się widziało, że oni tam siedzą a matki z małymi dziećmi i osoby starsze musiały robić slalom między siedzeniami, żeby wyjść do toalety lub nakarmić malucha, który akurat głośno przypominał o swoim głodzie.
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Światus

Odp: Zachęty wg ŚJ
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Grudzień, 2016, 23:51 »
Pierwsza z brzegu Strażnica z 15.10.2015, która to ilustruje:

 na przykład hobby, czytanie dla przyjemności, oglądanie telewizji, zwiedzanie, oglądanie wystaw sklepowych czy szukanie najnowszych gadżetów elektronicznych lub towarów luksusowych. Również korzystanie z serwisów społecznościowych, esemesowanie, przesyłanie e-maili albo częste sprawdzanie najnowszych informacji bądź wyników sportowych
 Jeśli nie ograniczymy czasu poświęcanego na nieistotne sprawy[/b

Jakbym czytał ulotkę cudownej maści na wszystko i przy okazji pranie mózgu.
Mamy dla każdego coś miłego; dla biednych - TV i oglądanie sklepowych wystaw, dla przeciętnych - zwiedzanie i gadżety, dla bogatych - towary luksusowe, dla młodych - portale społ i sms, dla starszych - sport i wiadomości.
Następnie - hobby - czyli to co człowiek lubi, nazwali nieistotnymi sprawami!, w tym czytanie dla przyjemności. Po co ci przyjemności?! Do roboty leniu!  >:(

Kolejna sprawa - zwykłe sekciarstwo. Z byle g.wnianej roboty, której nikt się nie chce tknąć palcem robi sie nie lada zaszczyt.
- Bracie Kowalski, dzisiaj będziesz mial przywilej posprzątania sracza...
Załamka.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline rychtar

Odp: Zachęty wg ŚJ
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Grudzień, 2016, 23:59 »
- Bracie Kowalski, dzisiaj będziesz mial przywilej posprzątania sracza...

"Bracie Kowalski dodatkowym przywilejem będzie to, że to jest sracz damski" :)
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline salvat

Odp: Zachęty wg ŚJ
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Grudzień, 2016, 10:46 »
My w tym roku nie byliśmy na zgromadzeniu z czego jesteśmy wręcz dumni :)
Natomiast w ubiegłym roku widzieliśmy ciekawe zjawisko, mianowicie sektory dla matki małym dzieckiem i dla starszych osób bardzo chętnie był dzierżone przez młodych, zdrowych koni bez dzieci, oczywiście te młode, zdrowie konie to byli bracia starsi ze swoimi młodymi żonami. Ręce opadały gdy się widziało, że oni tam siedzą a matki z małymi dziećmi i osoby starsze musiały robić slalom między siedzeniami, żeby wyjść do toalety lub nakarmić malucha, który akurat głośno przypominał o swoim głodzie.

Katowice Spodek 2015?

Jakbym czytał ulotkę cudownej maści na wszystko i przy okazji pranie mózgu.
Mamy dla każdego coś miłego; dla biednych - TV i oglądanie sklepowych wystaw, dla przeciętnych - zwiedzanie i gadżety, dla bogatych - towary luksusowe, dla młodych - portale społ i sms, dla starszych - sport i wiadomości.
Następnie - hobby - czyli to co człowiek lubi, nazwali nieistotnymi sprawami!, w tym czytanie dla przyjemności. Po co ci przyjemności?! Do roboty leniu!  >:(

Kolejna sprawa - zwykłe sekciarstwo. Z byle g.wnianej roboty, której nikt się nie chce tknąć palcem robi sie nie lada zaszczyt.
- Bracie Kowalski, dzisiaj będziesz mial przywilej posprzątania sracza...
Załamka.

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień, 2016, 11:16 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw