Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Paradoks wagi grzechów u ŚJ  (Przeczytany 7252 razy)

Offline Exodus

Odp: Paradoks wagi grzechów u ŚJ
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Grudzień, 2016, 12:27 »
Wyszedł.
Na szczęście ostatnia moja rozmowa ze starszymi odbyła się 5.5 roku temu :)

Ej, mój mąż powiedział, że to żadna sztuczka :D

Mnie też wyszedł ! Wczoraj i dziś także  ;D

 - A to maż zna Blizna ? Na budowie było 3 pracowników. Wykonali wcześniej swoją pracę i .....przy sobocie po robocie
 Złożyli się po 10 - dychaczu i  dali szefowi,który wcześniej przyjechał na teren budowy by zobaczyć ich postępy. A, że wszystko było cacy zgodził się podjechać i kupić im zero siódemeczkę  0,7 l (pot.krówkę)
Pojechał,kupił (była promocja  :) dał 25 zł i przywiózł. ) Wręczył pracownikom i mówi : tu kwit, a tu reszta.
5 zł, po złotówce ,tak mi wydała ekspedientka. Wam zwracam po 1zł a sobie za drogę,paliwo zostawię 2 zł
 Zawartość flaszki się kończyła gdy nagle jeden mówi: Ty, po ile się w końcu złożyliśmy po 10 czy po 9zł
 Drugi mów: wychodzi, że po 9zł. Szef zwrócił po 1 złotóweczce
  Trzeci ( ten, któremu udało się ukończyć budowlankę ) nawet obliczył szybko w główce i z dumą rzekł kompanom : coś tu nie gra ? 3 x 9 to 27 Stary wziął 2 zł to 29! Gdzie podziała się złotówka ?

 exodus słysząc słowa :Gdzie podziała się złotówka ? powiedział. Pewnie jest w skrzyneczce !
 Dla nadzorcy ( nierobów ) na samochodzik.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Paradoks wagi grzechów u ŚJ
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Grudzień, 2016, 03:14 »
Po co to takie rzeczy wywlekac??? ...czyz nie lepiej sie skupic na Slowie Bozym? " zly czlowiek wydobywa zlo ze swego serca" powiedzial Jezus. Dlatego strzezcie sie Jego miecza!!!

Nikt by takich rzeczy nie musiał wywlekać, gdybyście ich notorycznie nie robili, bo by nie miał co wywlekać. Powiesz, że każdy jest grzeszny. Skoro tak, to czemu ŚJ wywlekają grzechy duchownych innych wyznań?


Offline Estera

Odp: Paradoks wagi grzechów u ŚJ
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Grudzień, 2016, 06:17 »
Po co to takie rzeczy wywlekac??? ...czyz nie lepiej sie skupic na Slowie Bozym? " zly czlowiek wydobywa zlo ze swego serca" powiedzial Jezus. Dlatego strzezcie sie Jego miecza!!!
  A Ty ... SługaJehowy ...
  To, co tu właściwie robisz, na tym forum dla odstępców?
  Wypracowujesz kwantum pioniera specjalnego?
  To już chyba naprawdę musi być źle z waszymi terenami do głoszenia, skoro tu szukasz owieczek do nawracania.
  Uważaj, żebyś sam się nie nawrócił, z tego kłamstwa w którym tkwisz, na prawdę, w której nie tkwisz.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline pies berneński

Odp: Paradoks wagi grzechów u ŚJ
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Grudzień, 2016, 07:24 »

  Trzeci ( ten, któremu udało się ukończyć budowlankę ) nawet obliczył szybko w główce i z dumą rzekł kompanom : coś tu nie gra ? 3 x 9 to 27 Stary wziął 2 zł to 29! Gdzie podziała się złotówka ?
Jak,to sprytnym opowiadaniem można ludzi wprowadzić w maliny.To się nazywa dopiero kreatywna  księgowość.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Estera

Odp: Paradoks wagi grzechów u ŚJ
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Grudzień, 2016, 16:46 »
Przepraszam że spłaszczę temat ale tu pasuje pewien dowcip z ośrodka.
Dlaczego tasiemiec Grzesia nie pójdzie do nieba?
Bo żyje w grzechu   ;)

  Takie tasiemce, to by się przydały tym pedofilom zborowym,
  żeby nie musieli gwałcić dzieci.
  Na stałe niech by mieli wmontowanego współtowarzysza grzechu i przestępstwa razem.
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.