Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ranking braci obwodowych  (Przeczytany 94170 razy)

Offline wind of change

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 72
  • Polubień: 151
  • żyj i pozwól żyć
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #90 dnia: 24 Styczeń, 2017, 19:44 »
Z.Bartoszczuk. Prawdziwy gwiazdor. Garnitury z wciętą talią i ozdobnikami lepszymi niż na występ w filcharmonii. Miał zabawne wstawki na przemówieniach. Na początku jego przemówienia były schow na które przyjeżdżały posłuchać osoby z sąsiednich zborów nie mające wtedy obsługi. Po jakimś czasie dziwnym zbiegiem okoliczności, wiele osób zaczeło planować urlopowe wyjazdy właśnie w czasie jego wizyty.


Offline Startek

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #91 dnia: 25 Styczeń, 2017, 07:14 »
Jasiu Jordan wyjechał do Wielkiej Brytanii , a kto pamięta takiego NO Leonard Kempa , na Pomorzu się obracał , wiele osób niezbyt miłe go wspomina .


Offline bruce lee

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 76
  • Polubień: 220
  • "Deska nie oddaje ciosów".
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #92 dnia: 25 Styczeń, 2017, 08:26 »
MADEJ - nowy narybek , zna ktos.?Mowia ,ze robi porzadek.
Witam
 .Madej u nas był teraz pierwszy raz.Tez słyszałem że robi porządki, ale u nas takowych nie dostrzegłem. Młody trochę .Przemówienia troche nie ciekawe,ale to może być wina programu jaki miał narzucony.W niedziele naprawdę ciężko było wysiedzieć żeby nie usnąć
Damy mu 6 na zachętę.
Macielong czy jakoś tak to mój pierwszy jakiego poznałem.
Miło wspominam.Gdy byliśmy w służbie zatrzasnął kluczyki w swoim samochodzie Podeszliśmy do jakiegoś domu poprosiliśmy o kawałek druta i otworzył auto, a potem powiedział "przydały się świeckie doświadczenia". Hahahah
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń, 2017, 08:46 wysłana przez bruce lee »
"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie,nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopia ich osobowości".


Offline Lisek

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #93 dnia: 23 Luty, 2017, 00:44 »
MADEJ - nowy narybek , zna ktos.?Mowia ,ze robi porzadek.
Syn braci z Gliwic. Od dawna w terenie.
Wypromował się - zapomniał już jak szalał na imprezach w Gliwicach (ech... dobre 10 lat temu - to były imprezy zborowe :P)


Offline iizaa

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #94 dnia: 08 Marzec, 2017, 19:35 »
Najlepszy - Marek Galik
Bartkowski? najgorsza łajza...mój tata, będąc nadzorcą zboru, wyprosił go z domu....


Offline Startek

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #95 dnia: 08 Marzec, 2017, 19:53 »
Marek Galik , fajny rzeczowy chłop , wszędzie go było pełno . Chętny do pomocy można było z nim pogadać o wszystkim . Zawsze go miło wspominam , nie tylko ja . Szkoda tylko że dobrzy ludzie tak szybko idą do piachu . 


Offline Lisek

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #96 dnia: 08 Marzec, 2017, 22:26 »
A w Rybnik-Gliwice twraz zmiana. Nowy obwodowy - Grzegorz Kościuk. Ktoś coś?


Offline Woland

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #97 dnia: 09 Marzec, 2017, 07:12 »
A w Rybnik-Gliwice twraz zmiana. Nowy obwodowy - Grzegorz Kościuk. Ktoś coś?
Znam, był zastępcą nadzorcy w okolicach Piotrkowa, kochany chłopak i skromny. Żaluzje zakładał swego czasu i był w terenie z żoną. Klepali bidę aż piszczało.Skromne miłe młodziutkie ludziki.


Offline dziewiatka

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #98 dnia: 09 Marzec, 2017, 21:42 »
jestem ciekawy czy zaplanowali rozmowę ze mną.Nowy obwodowy nowe wyzwania.


Offline Startek

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #99 dnia: 09 Marzec, 2017, 22:09 »
jestem ciekawy czy zaplanowali rozmowę ze mną.Nowy obwodowy nowe wyzwania.
być może każą się Tobie określić czy wierzysz Ciału Świętemu ? I polecisz , a jeszcze będą kazać odczytać werset biblijny . Kto się wysuwa naprzód i nie trzyma się nauk Chrystusowych .... . To nie będzie wyzwanie  a wykopanie.☺


Offline Estera

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #100 dnia: 09 Marzec, 2017, 22:35 »
jestem ciekawy czy zaplanowali rozmowę ze mną.Nowy obwodowy nowe wyzwania.
   dziewiątka ...
   Ponad rok nie ma mnie prawie na zebraniach i w życiu zborowym.
   W styczniu tego roku, była obsługa z nowym NO, myślałam, że zaplanują wizytkę do "zabłąkanej owieczki".
   Niestety, nie pomyśleli.
   Tak, że nie przejmuj się zbytnio, oni mają ważniejsze sprawy, no chyba, że już coś wiedzą, żeś odstępca.
   To raczej to nie będzie wizytka, ale może być zorganizowany komitecik sądowniczy.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline zenobia

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #101 dnia: 09 Marzec, 2017, 23:02 »
Nie ludzcie sie oni nie sa Dobrymi pasterzami i nie beda sie zajmowac owieczka , ktora ma jakies problemy . Tak bardzo kiedys chcialam w to wierzyc .


Offline HARNAŚ

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #102 dnia: 10 Marzec, 2017, 06:46 »
   dziewiątka ...
   Ponad rok nie ma mnie prawie na zebraniach i w życiu zborowym.
   W styczniu tego roku, była obsługa z nowym NO, myślałam, że zaplanują wizytkę do "zabłąkanej owieczki".
   Niestety, nie pomyśleli.
   Tak, że nie przejmuj się zbytnio, oni mają ważniejsze sprawy, no chyba, że już coś wiedzą, żeś odstępca.
   To raczej to nie będzie wizytka, ale może być zorganizowany komitecik sądowniczy.
Kiedyś podczas obsługi poprosiliśmy obwodowego o wizytę ,nazwijmy to u trudnego małżeństwa. Obwodowy powiedział , że on nie jest od problemów w zborze od tego mam was ja jestem ,mówi, od pobudzania do głoszenia, a na wizytę to mogę pójść tam gdzie mam za co pochwalić. :-\


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #103 dnia: 10 Marzec, 2017, 08:02 »
Marek Galik , fajny rzeczowy chłop , wszędzie go było pełno . Chętny do pomocy można było z nim pogadać o wszystkim . Zawsze go miło wspominam , nie tylko ja . Szkoda tylko że dobrzy ludzie tak szybko idą do piachu . 

Znam Marka jeszcze z czasów kiedy do zboru przyjeżdżał autem i stawiał na tyle daleko , że być może nikt nie zauważy.
Zmarł przez swoje zaniedbanie . Dla mnie Oni wszyscy zajmowali się człowiekiem póki ten nie miał swojego zdania i słuchał rad z biblii i to takich co nie wymagają wysiłku .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Iskierka

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #104 dnia: 10 Marzec, 2017, 09:16 »
Estero to co napisałaś, to taki powszechny zwyczaj. Mnie nie było w zborze półtora roku, sala królestwa cztery przystanki od mojego domu, nikt się nie interesował. Odwiedzili mnie wtedy, gdy pewna siostra "zakablowała", że jestem "odstępcą", bo coś nie mogła zrozumieć z treści mojego sms-a., to znaczy odpisała mi w ten sposób " piszesz do mnie dziwnym językiem całkowicie mi nie znanym, jesteś odstępcą". Szybko powiadomiła starszych.Umówili się w ciągu tygodnia (to była środa dzień zebrania). Otrzymali ode mnie list, byli w szoku ale on szybko minął, bo za dwie godziny po spotkaniu ogłosili wszem i wobec, że nie jestem już świadkiem. Treść listu była wymowna i nie widzieli potrzeby jeszcze mnie nawracać. ;)