Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ranking braci obwodowych  (Przeczytany 94119 razy)

Offline Adam80

Ranking braci obwodowych
« dnia: 29 Listopad, 2016, 09:56 »
Może byśmy stworzyli rankingi braci obwodowych w waszych okręgach czekam na propozycję.


Offline Roszada

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Listopad, 2016, 09:58 »
Może by tak napisać ilu ich jest w Polsce. :-\
Pisaliście, że są przenoszeni po całym kraju zdaje się.
Może nie jest ich tak dużo i listę można stworzyć. :)


Offline Adam80

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopad, 2016, 10:14 »
Proponuje wasze kandydatury z uzasadnienie osoby i oceną od 1do10 najlepszemu wyslemy dyplom od nas


Offline wrzesien

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Listopad, 2016, 19:18 »
Proponuje wasze kandydatury z uzasadnienie osoby i oceną od 1do10 najlepszemu wyslemy dyplom od nas

Proponuje od 0 do 10ciu ;-)


Offline Estera

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Listopad, 2016, 19:21 »
Proponuje wasze kandydatury z uzasadnienie osoby i oceną od 1do10 najlepszemu wyslemy dyplom od nas
   Ale masz szalone pomysły ...
   Ciekawe, jaka by była reakcja, takiego nadzorcy, po otrzymaniu takiego dyplomu?  :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Vilgefortz

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Listopad, 2016, 21:40 »
Pomysł genialny, ba, nawet 'nadarzyniaki' będą nam wdzięczni! Choć niestety nigdy tego nie przyznają. "Informacje o obwodowych z odstępczych forów, nie my?! nigdy!"

Czy byli obwodowi też będą brani pod uwagę?

V.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Listopad, 2016, 22:10 »
Ja pamiętam jednego obwodowego. Nazywał się... Kozioł  ;D imienia niestety nie pamiętam. A ocenić jako nadzorcę, nie wiem nie był raczej toksyczny.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline rychtar

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Listopad, 2016, 22:33 »
Ja pamiętam jako dziecko obwodowego Ryszarda Czarnotę, jeździł z żoną (nie pamiętam imienia, dość gruba kobietka). Gość mi utkwił w pamięci ponieważ był podobny do Jasia Fasoli i nawet bardzo podobne robił miny, gesty itp. Bardzo mi się on podobał bo i Jasia Fasolę też lubię :)
W każdym razie na jego wykładach nie było nudno ponieważ był bardzo pogodny i śmieszny. Pamiętam też, że jechali z żoną na Śląsk aż ze Szczecina bardzo starym maluchem, na koniec obsługi zbór składał się na paliwo dla nich. Dla mnie jako nastolatka to było ogromne wrażenie, że tak się poświęcali, dzisiaj obwodowy przyjeżdża służbową furą i ma w nosie cały plebs.
Jemu za poświęcenie (takie prawdziwe) i ogromne poczucie humoru daję od razy 10 :)
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad, 2016, 22:36 wysłana przez rychtar »
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline prot

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Listopad, 2016, 22:52 »
Z mojego okresu bytności w org. to pamiętam Babiarza, Erwina Wyszomierskiego i Henia Łowczanina. Najlepsze wrażenie zrobił Henio. Najgorszę Erwin z żoną, totalni dziwacy. Obwód wrocławski, lata 2000,


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Listopad, 2016, 23:15 »
Miał być ranking a są wspomnienia.

Zaproponowana skal 1 - 10 jest według mnie dobra na konkurs Eurowizji.
Skala od 0 - 10 jest lepsza.
Z racji tego, że niektórzy podróżujący to delikatnie mówiąc papraje, więc proponuje skalę z liczbami ujemnymi (coś na wzór termometru za oknem). Na przykład: od -10 do 10.
I jeszcze jedno: kto będzie prowadził ten ranking?
A może lepsza była by 'lista przebojów'? Np.: "drodzy forumowicze, w tym tygodniu E.W. wraz żoną wypadł z pierwszej dziesiątki za swoje dziwactwa w zakresie gastrologicznym, ale za to mamy nowość na miejscu ósmym plasuje się H.Ł wraz żoną z przebojem 'ręce precz od wykształconych!' "


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Listopad, 2016, 23:25 »
Babiarz 10 punktów bo gość ma uczciwe spojżenie umie korzystać z życia bo wziął sobie młodszą sporo od siebie żonę i łeb na karku bo przynajmniej kiedyś tak było był zabezpieczony finansowo, stąd miał swego czasu na nowe własne autko  :)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Listopad, 2016, 23:31 »
Babiarz 10 punktów bo gość ma uczciwe spojżenie umie korzystać z życia bo wziął sobie młodszą sporo od siebie żonę i łeb na karku bo przynajmniej kiedyś tak było był zabezpieczony finansowo, stąd miał swego czasu na nowe własne autko  :)

Ten sam (jak powyżej)  -10: pomimo odziedziczonego zaplecza koperty nie paliły w rączki, skansen braciszkowie za free urządzili, mdły mówca, no i jeszcze kilka szczegółów związanych z pieniążkami, władzą i obłudą; żona na inny temat, bo skali brakuje.

Ależ, jak skrajnie głosują nasi słuchacze!


Offline Dietrich

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Listopad, 2016, 23:54 »
Babiarz 10 punktów bo gość ma uczciwe spojżenie umie korzystać z życia bo wziął sobie młodszą sporo od siebie żonę i łeb na karku bo przynajmniej kiedyś tak było był zabezpieczony finansowo, stąd miał swego czasu na nowe własne autko  :)

Kwaterował u mnie. Dużo rozmawialiśmy. Sam mi wyznał, że bez zabezpieczenia finansowego (własne mieszkanie, które wynajmował innym) nie odważyłby się iść w teren. Też daję mu +10, choć ponoć później mu się odmieniło jeśli chodzi o podejście do braci. Ale o tym nic nie wiem więc milczę.



Z kolei Zdzisław Kamiński za moich czasów koleboczący się wraz z żoną Elą maluchem bodajże na bydgoskich blachach
pozostawił kiepskie wrażenie swym podejściem do wszystkich młodych, którzy zamiast iść w pionierkę postanowili iść do liceum. Jego suchary w stylu "to ja zapytam ciebie czy i dlaczego nie chcesz być pionierem?" albo "listonosze też są potrzebni" siał zgorszenie i niesmak.
-10 za przepaść między nim a Edwardem.
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad, 2016, 00:03 wysłana przez Dietrich »


Offline Safari

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Listopad, 2016, 23:57 »
Babiarz 10 punktów bo gość ma uczciwe spojżenie umie korzystać z życia bo wziął sobie młodszą sporo od siebie żonę i łeb na karku bo przynajmniej kiedyś tak było był zabezpieczony finansowo, stąd miał swego czasu na nowe własne autko  :)


Odnośnie podkreślonego przeze mnie zdania chcę zabrać głos - już sto lat tu nie pisałam, ale ten komentarz sprawił, że postanowiłam wyklikać coś. Co ma młodsza sporo żona do korzystania z życia? Ehh. Jakby miał w swoim wieku albo starszą, to co? Nie ma sie czym chwalić?

Zjawisko brania sobie młodszych zon wśród obwodowych, wg moich obserwacji, bylo dość powszechne - na tyle, że gdy jeden z nich (którego lubiłam) wziął sobie za żonę kobietę starsza od siebie o kilka lat, to bracia w obwodzie to podkreślali, że to wyjątkowe, bo zazwyczaj obwodowi biorą takie 10-15 lat młodsze od siebie.  Wiec Babiarz nic wyjątkowego nie zrobił. Przynajmniej wg moich obserwacji. Albo większość obwodowych umie "korzystać z zycia" (cokolwiek to znaczy) :D.



"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline prot

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Listopad, 2016, 00:14 »
Panuje opinia ogólnie wśród ludu (nie tylko bożego), że młodszą można sobie wychować :D