Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ranking braci obwodowych  (Przeczytany 94114 razy)

Offline Trinity

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #195 dnia: 25 Styczeń, 2018, 11:05 »
Kozieł był najgorszy???
dla mnie był super! przystojny, sympatyczny z pasją
ściągałam majtki przez głowe jak mąż nie patrzył


dwaswiaty

  • Gość
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #196 dnia: 25 Styczeń, 2018, 11:17 »
Kozieł był najgorszy???
dla mnie był super! przystojny, sympatyczny z pasją
ściągałam majtki przez głowe jak mąż nie patrzył

Może dla sióstr super ... Powierzchownie miły, wesoły, towarzyski, jako nadzorca - despotyczny, był stronniczy, miał swoich ulubieńców, którzy wpływali na jego decyzje... Ciekawe jak czuła się jego żona, gdy ten wesołkował sobie z młodymi siostrami... Ja go bardzo źle wspominam.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #197 dnia: 06 Marzec, 2018, 23:01 »
 moje trzy grosze:

ZigmustoZigmusB


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #198 dnia: 13 Marzec, 2018, 05:48 »
Dobrze wspominam takich: Morawiec,

Czy wiesz coś o Morawcu? jakie jego losy?
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #199 dnia: 13 Marzec, 2018, 13:46 »
Witam wszystkich.
Czy ktoś wie co się dzieje z Roszczewskim Bogdanem oraz Pływaczem (imienia nie pamiętam)?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #200 dnia: 13 Marzec, 2018, 15:25 »
Bogumił Pływacz. Tylko tyle pamiętam.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #201 dnia: 13 Marzec, 2018, 18:05 »
Tak masz rację - Bogumił Pływacz. Obydwaj byli już wiekowi jak byli u mnie w zborze na obsłudze. Roszczewski chwalił się nawet z mównicy, że dziadkiem został (o ile dobrze pamiętam). Obydwaj zniknęli z oczu tak samo jak Siciński.   
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


dwaswiaty

  • Gość
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #202 dnia: 15 Marzec, 2018, 11:38 »
Obydwaj zniknęli z oczu tak samo jak Siciński.

Gienuś taka kluseczka, w miarę nieszkodliwy, często nieumiejący podjąć decyzji. Z tego co kojarzę teraz z żoną są pionierami stałymi w zborze z "potrzebami". Dla mnie oderwany od rzeczywistości, ale dający się lubić.


Offline Vilgefortz

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #203 dnia: 31 Maj, 2018, 18:45 »
I używający małych karteczek jako notatek :) sympatyczny

V.


Offline vincent

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #204 dnia: 01 Czerwiec, 2018, 08:20 »
Pływacz w Łodzi mieszka z drugą żona. Pierwsza zmarła. Jego córa zaliczyla kilka pieknych występów 😉😉😉


Offline Voyager

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #205 dnia: 20 Sierpień, 2018, 18:20 »
10 - Sawicki Krzyś i Tereska - cudowni, ciepli ludzie, nocowali w moim rodzinnym domu na każdej obsłudze, on uwielbiał przyrodę i łowienie ryb, ona mega pouczulana na wszystko,  ale nigdy nie narzekała, miała ze sobą swoje jedzenie .. Krzyś gdy widział że mam problem to zamiast do służby poszedł ze mną do parku na lody i poświęcił czas na rozmowę.. wiele lat się z nimi przyjaźniłam, do czasu odejścia oczywiście. Tęsknię za nimi jako za ludźmi. Byli niezwykli. Pewnie są.

10 - Henryk Kalisz - cudowny ciepły człowiek, z poczuciem humoru. Dla każdego znalazł chwilę, nikt nie był dla niego zbyt mały albo zbyt młody żeby zagadać.

1 - "Kunkretny" Podlipny - niestety same złe wspomnienia, był wg mnie strasznym męskim szowinistą, standartowe teksty to : siostry są do gotowania i głoszenia, a gdy tylko skończyła jakaś 18 lat pytał kiedy wyjdzie za mąż. Lucynka, sama schorowana nosiła za nim zawsze teczkę  pełną wszystkiego - ważyła chyba z 10 kg. To on mówił ile jej nałożyć na talerz i  czy może wypić kawę czy herbatę. Gdy zmarł, po pół roku jej nie poznałam - wypiękniała, odżyła, zaczęła się uśmiechać.

Fajny wątek :)


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #206 dnia: 21 Sierpień, 2018, 22:20 »
A kojarzycie z Olsztyna Mariusza Sierzputowskiego byłem kilka razy w Olsztynie w zborze i zapamiętałem właśnie jego. Ciekawy jestem jak jego losy sie potoczyły.
Był tam też jeszcze taki jeden cichy człowieczek, zawodowo skrzypek w filharmonii.
A stdiował ze mna Kazik Krupiński z Dywit. Do dzisiaj mam do niego duzy sentyment.
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline hello_him

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #207 dnia: 24 Sierpień, 2018, 21:53 »
Heniu Kalisz- fajny dziadzio, zawsze opanowany.

Daniel Zieliński- świetny mówca, poza mównicą bezwzględny tyran- przez niego nie poszedłem na studniówkę i na studia. Cud że mnie na stosie nie spalili wtedy.

Jarek Olejnik- chętnie obracał sie wśród bogatych i  zawsze chętny zrobić rewolucje. Mało brata nie wykluczył, zapominajać ze w takich sprawach sie komitet powołuje.

Paweł Budzyński- strasznie stonowany i mało sie uśmiecha, ale widać że oddany sprawie. ( teraz w UK podobno)

Langer- legenda, całkiem fajny.

Breszka- chyba się nudził nawet na swoich wykładach, ale bardzo w porządku.

Był jeszcze jeden co lubiał wypić i nawet za to wyleciał chyba z rydwanu obwodowych. Lekko przy kości wokularach, przypomnę sobie to napiszę.





Offline RenlyB

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #208 dnia: 11 Wrzesień, 2018, 11:03 »
Ojej trochę ich było przez te lata :)
Torżewik - oj ten to był as! :) Na początku każdy był zachwycony, szczególnie młodzież. Mi też odpowiadał. Ale po jakimś czasie "ciotki" zborowe plotkowały o nim na okrągło. Pamiętam, że bardzo lubił siatkówkę. Nawet do tego stopnia, ze podczas służby stał pod otwartym oknem jednego z mieszkań i podsłuchiwał jaki wynik :) Ogólnie spoko, chodził nawet na imprezy zborowe. Z pozoru luzak, nie znałem go z innej strony, bo wtedy jeszcze nie byłem na tyle wtajemniczony w zbór. 8/10
Prorok - to była kreatura. Z wyglądu podobny do Putina, z zachowania również. Z pozoru przyjemny i miły, ale jak mu coś nie odpowiadało to potrafił pokazać kto tu rządzi. Jego żona nie lepsza. Nienawidzili studiów. Za ich czasów byłem pionierem i sługą pomocniczym. Jak dowiedzieli się, że zamierzam iść na studia to suszyli mi i starszym o to głowę non stop. Całe szczęście w moim zborze zdecydowana większość młodych była studentami i było to u nas normalne i naturalne. Ale niesmak pozostał. 1/10
Był jeszcze Bartkowski, z nim też miałem przeboje. Sztywniak straszny. Bardzo nie lubił jak młodzi korzystali z rozrywki. 2/10
Zieliński faktycznie ciekawie mówił, niby wesoło, niby zabawnie, ale co trzeba to wbijał do głowy. Mistrz manipulacji!
Było jeszcze kilku, ale albo byłem za młody, żeby cokolwiek o nich powiedzieć, albo bywałem na zebraniach na tyle rzadko, że nie za bardzo pamiętam jak się nazywali.

"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." J.Goebbels


Offline salvat

Odp: Ranking braci obwodowych
« Odpowiedź #209 dnia: 11 Wrzesień, 2018, 11:11 »
Langer. Czy on nie miał na imię Zbyszek i nie pochodził z Krakowa?
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw