Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Broda i na przywileju?!  (Przeczytany 27100 razy)

Offline PoProstuJa

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #90 dnia: 26 Luty, 2017, 20:56 »
I tu się mylisz droga PoProstuJa  ;). Znam osobiście przypadek gdzie jedna niewiasta dostała zakaz sprzątania toalety ponieważ była świeżutko po ks i napomnianiu ;)

Srogo ją ukarano! :D :D :D
Musi napisać list z odwołaniem i z prośbą o przywrócenie przywileju szorowania muszli klozetowej! :D


Offline Trinity

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #91 dnia: 26 Luty, 2017, 21:56 »
ja miałam problem z dekoltem
bo zawsze bluzki z głębokim nosiłam w innych się wręcz dusiłam i zwsze był problem
a ja na to!:  taką mnie Jehowa stworzył taką mnie ma! do kroćset
i miałam też rozmowy za spódnice... do kolan bo nogi też
« Ostatnia zmiana: 26 Luty, 2017, 22:00 wysłana przez Trinity »


Offline Startek

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #92 dnia: 26 Luty, 2017, 22:09 »
ja miałam problem z dekoltem
bo zawsze bluzki z głębokim nosiłam w innych się wręcz dusiłam i zwsze był problem
a ja na to!:  taką mnie Jehowa stworzył taką mnie ma! do kroćset
i miałam też rozmowy za spódnice... do kolan bo nogi też
Bo nogi też za długie , cholera wszystko im przeszkadzało .  Co miałaś się ubierać jak pingwin .  U nas na sali wisiała instrukcja jak mają się ubierać na salę , jak na odwiedziny w Nadarzynie .  Dobrze że byłaś sobą .


Offline Estera

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #93 dnia: 26 Luty, 2017, 22:41 »
Bo nogi też za długie , cholera wszystko im przeszkadzało .  Co miałaś się ubierać jak pingwin .  U nas na sali wisiała instrukcja jak mają się ubierać na salę , jak na odwiedziny w Nadarzynie .  Dobrze że byłaś sobą .
    Nie tylko u Ciebie, Startek.
    Z tego co pamiętam, to i u mnie wisiało coś takiego.
    Instrukcja, jak dla debili, z rysunkami.
    Trinity, a do ładnych pantofli się nie czepiali?
    Korporacyjne  :( chore wymysły.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Trinity

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #94 dnia: 27 Luty, 2017, 08:39 »
Esterko do pantofli nie! ale jeden starszy to sie mnie czepiał dla sportu bardzo! raz to przeszedł chyba całe CK w świętobliwości: był ślub na sali w naszym zborze  i na nim miał się zjawić ktoś z przeszłości  ;D to się odwaliłam,  ubrałam taką princeskę z 10 cm przed kolano. a ten po ślubie do mnie że tu jest Dom Jehowy a ubrałam się jak lafirynda bla bla. przecież nie byłam na zebraniu wtf?! najważniejsze że zrobiłam wrażenie na tym z przeszłości! a ten starszy? było o nim głośno tu na forum swego czasu... może nawet to  teraz czyta?
« Ostatnia zmiana: 27 Luty, 2017, 08:43 wysłana przez Trinity »


Offline Estera

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #95 dnia: 27 Luty, 2017, 21:29 »
Esterko do pantofli nie! ale jeden starszy to sie mnie czepiał dla sportu bardzo! raz to przeszedł chyba całe CK w świętobliwości: był ślub na sali w naszym zborze  i na nim miał się zjawić ktoś z przeszłości  ;D to się odwaliłam,  ubrałam taką princeskę z 10 cm przed kolano. a ten po ślubie do mnie że tu jest Dom Jehowy a ubrałam się jak lafirynda bla bla. przecież nie byłam na zebraniu wtf?! najważniejsze że zrobiłam wrażenie na tym z przeszłości! a ten starszy? było o nim głośno tu na forum swego czasu... może nawet to  teraz czyta?
    Pewnie pozazdrościł, że jego żona nie potrafi być taka "odwalona" na tip-top.
    Że facetom w głowie zaczyna się kręcić.
    Bo takie uwagi, często mają właśnie takie podłoże.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #96 dnia: 27 Luty, 2017, 21:39 »
    Pewnie pozazdrościł, że jego żona nie potrafi być taka "odwalona" na tip-top.
    Że facetom w głowie zaczyna się kręcić.
    Bo takie uwagi, często mają właśnie takie podłoże.
   
. To że facetom  w głowie się kręci , to chyba normalne , gorzej gdyby nie kręciło .


Offline Estera

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #97 dnia: 27 Luty, 2017, 21:45 »
. To że facetom  w głowie się kręci , to chyba normalne , gorzej gdyby nie kręciło .
    Gdyby nie kręciło, to można by podejrzewać, że to nie facet.
     :) :) :) :) :)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gwiazdor

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #98 dnia: 26 Lipiec, 2017, 20:30 »
Od wczoraj natrafiłem i czytam tematy ale ten to mnie skłonił do rejestracji. Także - witajcie :-)

Co do tematu wiadomo formy ubioru fryzury zawsze były szkalowane. A Waldemar? Znam osobiście ale jako, że spoza organizacji jestem to nie mam pewności czy jeszcze mnie zna. Ciekawa osobistośc :-D Sam nie mogłem będąc niepełnoletni mieć fryzury jaka chcę, włosy na żel cokolwiek.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka



Gorszyciel

  • Gość
Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #99 dnia: 26 Lipiec, 2017, 20:31 »
Cześć!


Offline GdzieTaPrawda

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #100 dnia: 29 Sierpień, 2017, 02:10 »
Książka odnos pozytek z teokratycznej szkoły służby kaznodziejskiej - str 133 zaraz na początku strony z lekcji 15
Porządnie wyglądający mężczyzna jest też starannie ogolony. Tam, gdzie noszenie wąsów uważa się za stosowne, chrześcijanin musi dbać, by zawsze były odpowiednio przycięte

To mi właśnie powiedzieli starsi jak miałem rozmowę na temat zarostu. Prosiłem o podanie ich wytycznych skąd maja prawo orzekać czy nadaje się na sługę mając zarost? Wiem że nie było skarg od braci a to była intencją kogoś z grona starszych. Nikt nie pisał listu do BO. A ten tekst piłował mi starszy na tej rozmowie z 5x. No i na sam koniec ze Straznica jasno sie wypowiedziała o brodzie (2016). No to już dałem sobie spokój bo dalsza rozmowa to walenie grochem o ścianę jak już zaczęły padać takie argumenty. Choć sam KGS osobiście na prywatnej rozmowie powiedział mi że jemu broda w ogóle nie przeszkadza.


Offline Dianne

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #101 dnia: 29 Sierpień, 2017, 10:42 »
Mi sie starszy doczepil o 'nieztosowne uczesanie'. Tylko ze ja jakby wygladam tak po prostu
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #102 dnia: 29 Sierpień, 2017, 12:22 »
Mi sie starszy doczepil o 'nieztosowne uczesanie'. Tylko ze ja jakby wygladam tak po prostu

Może chodziło mu, że właściwie to powinnaś się jakoś uczesać, a nie tak po prostu. ;)


Offline DreamM@ster

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #103 dnia: 29 Sierpień, 2017, 15:28 »
Książka odnos pozytek z teokratycznej szkoły służby kaznodziejskiej - str 133 zaraz na początku strony z lekcji 15
Porządnie wyglądający mężczyzna jest też starannie ogolony. Tam, gdzie noszenie wąsów uważa się za stosowne, chrześcijanin musi dbać, by zawsze były odpowiednio przycięte

To mi właśnie powiedzieli starsi jak miałem rozmowę na temat zarostu. Prosiłem o podanie ich wytycznych skąd maja prawo orzekać czy nadaje się na sługę mając zarost? Wiem że nie było skarg od braci a to była intencją kogoś z grona starszych. Nikt nie pisał listu do BO. A ten tekst piłował mi starszy na tej rozmowie z 5x. No i na sam koniec ze Straznica jasno sie wypowiedziała o brodzie (2016). No to już dałem sobie spokój bo dalsza rozmowa to walenie grochem o ścianę jak już zaczęły padać takie argumenty. Choć sam KGS osobiście na prywatnej rozmowie powiedział mi że jemu broda w ogóle nie przeszkadza.

I jak się skończyła twoja historia? :). Cały czas na przywileju brodaty bracie? :)


Offline GdzieTaPrawda

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #104 dnia: 29 Sierpień, 2017, 20:45 »
No coz... zgolilem "zarost" choc kazdy mowi na to broda...
Żeby przedstawic wykład w zborze musialem miec piekna buzke jak pupcia niemowlaczka.

Historia pisze sie dalej. Nie chce palnac glupstwa, najgorzej byloby polaczyc brode z kilkoma innymi rzeczami i wtedy zaraz by powiedzieli ze jawny buntownik. Dopoki nie mam brody to moge swobodnie wypytywac braci o ich poglady. Juz nawet niektorzy w zborze sje dowiedzieli co mysle na temat krwi itp. I na razie jest spokoj, nawet jedna osoba powiedziala ze mam bardzo ciekawy poglad i ze pewnie tez by podala krew swojemu dziecku w awaryjnej sytuacji