Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Broda i na przywileju?!  (Przeczytany 27076 razy)

Offline Trzecia Owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 48
  • Polubień: 164
  • wielka tajemnica wiary: złote, euro i dolary
Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Listopad, 2016, 14:50 »
Ostatni artykuł w Strażnicy wyjaśnił to dobitnie. Można mieć brodę, ale nie można. A to wszystko dlatego że chrześcijan obowiązuje prawo mojżeszowe oraz nie obowiązuje prawo mojżeszowe. Proste, prawda?
Jestem bratem strasznym na usługach Strasznicy


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Listopad, 2016, 15:02 »
Ostatni artykuł w Strażnicy wyjaśnił to dobitnie. Można mieć brodę, ale nie można. A to wszystko dlatego że chrześcijan obowiązuje prawo mojżeszowe oraz nie obowiązuje prawo mojżeszowe. Proste, prawda?

Bo broda jest elementem stylu metroseksualnego. Za jej pomocą bracia upodabniają się do sióstr.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Listopad, 2016, 19:13 »
Ostatni artykuł w Strażnicy wyjaśnił to dobitnie. Można mieć brodę, ale nie można. A to wszystko dlatego że chrześcijan obowiązuje prawo mojżeszowe oraz nie obowiązuje prawo mojżeszowe. Proste, prawda?

Proste jak nasze kobiece 'nic' czy 'domyśl się' :D
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Tusia

  • Gość
Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Listopad, 2016, 22:35 »


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Listopad, 2016, 22:46 »
Zadanie 1. Wstaw odpowiedni przyimek:
Broda i ..... przywileju (na / po)
:)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Listopad, 2016, 09:45 »
Zadanie 1. Wstaw odpowiedni przyimek:
Broda i ..... przywileju (na / po)
:)

Broda i nawet nie myśl o przywileju


Offline Estera

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Listopad, 2016, 10:04 »
   Trzymają dyscyplinę ... z tą brodą ... ta cała wts ... hipokrytyczna,
   szkoda, że w tak ważnych sprawach, jak pedofilia takiej dyscypliny nie ma !!!
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Ciocia Elżbieta

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Listopad, 2016, 18:03 »
Rozmawiałam wczoraj z moją przyjaciółką,która jest Św.J. na jej pytanie co z tą brodą starsi nie mając argumentów odpowiedzieli że broda kojarzy się z muzułmaninem 😂😂dlatego trzeba zgolic.


Offline rychtar

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Grudzień, 2016, 00:04 »
To taka Conchita Wurst miała by przesrane w WTS, nie dość, że chłop przebierający się za babę to jeszcze brodę ma, a do tego zabiega o świeckie zasczyty, sławę, chwałę i kupę kasy ma :P
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Estera

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Grudzień, 2016, 00:16 »
To taka Conchita Wurst miała by przesrane w WTS, nie dość, że chłop przebierający się za babę to jeszcze brodę ma, a do tego zabiega o świeckie zasczyty, sławę, chwałę i kupę kasy ma :P
   Mniejsze ewenementy ... powodują ... że człowiek ma przesrane w zborze ...
   A cóż dopiero taka "Conchita zborowa".
   Ale co się dziwić ... skoro nawet normalne rzeczy, są uważane za nienormalne.
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2016, 00:17 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline rychtar

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Grudzień, 2016, 00:22 »
Jeden gość z sąsiedniego zboru (nota bene święty pionier, trzykrotnie wykluczany w ciągu swojej kilkudziesięcioletniej kariery) zawsze podaje taki argument przeciwko brodzie, mianowicie był kiedyś w służbie z młody bratem, który miał brodę. Zapukali do drzwi i otworzył domownik, który na widok młodego brodacza miał powiedzieć tak: "Dziękuję, nie chcę mieć nic wspólnego z ruchami studenckimi". Ten argument wzięty z kapelusza zawsze jest przytaczany podczas rozmowy o brodzie :)
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline Estera

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Grudzień, 2016, 00:34 »
Jeden gość z sąsiedniego zboru (nota bene święty pionier, trzykrotnie wykluczany w ciągu swojej kilkudziesięcioletniej kariery) zawsze podaje taki argument przeciwko brodzie, mianowicie był kiedyś w służbie z młody bratem, który miał brodę. Zapukali do drzwi i otworzył domownik, który na widok młodego brodacza miał powiedzieć tak: "Dziękuję, nie chcę mieć nic wspólnego z ruchami studenckimi". Ten argument wzięty z kapelusza zawsze jest przytaczany podczas rozmowy o brodzie :)
  No, to Rychtar, się uśmiałam.
  Przypomniała mi się taka sytuacja, jak dwóch mężczyzn, ŚJ, w garniturach, poszli do służby, zapukali tam w jakieś drzwi.
  Facet widząc elegancko ubranych gości, a jakże, zaprosił do środka. Zaproponował kawę, grzeczniutko, a jakże.
  Zaczął rozmowę, że powie o co chodzi, czekał na umówionego prawnika.
  A świadkowie, że oni nie prawnicy, że świadkowie i że przyszli ze Słowem Bożym, porozmawiać o Bogu ... a gospodarz:
  "No to panowie, ja Wam dziękuję, proszę o opuszczenie mojego domu, ja z takimi nie rozmawiam".
  No i niestety, kawka została na stole nie wypita, bo trzeba było opuścić domostwo na życzenie gospodarza, który się zdenerwował.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Technolog

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Grudzień, 2016, 20:33 »
Jeden gość z sąsiedniego zboru (nota bene święty pionier, trzykrotnie wykluczany w ciągu swojej kilkudziesięcioletniej kariery) zawsze podaje taki argument przeciwko brodzie, mianowicie był kiedyś w służbie z młody bratem, który miał brodę. Zapukali do drzwi i otworzył domownik, który na widok młodego brodacza miał powiedzieć tak: "Dziękuję, nie chcę mieć nic wspólnego z ruchami studenckimi". Ten argument wzięty z kapelusza zawsze jest przytaczany podczas rozmowy o brodzie :)
Ten przykład to jest jedyna negatywna i chyba jedyna od dłuższego czasu wzmianka o brodzie w publikacjach. Pochodzi ze Strażnicy 12 z 1976, tytuł artykułu: "Nie daj się usidlić kaprysom mody ani rozrywkom."


Offline Estera

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Grudzień, 2016, 21:07 »
Ten przykład to jest jedyna negatywna i chyba jedyna od dłuższego czasu wzmianka o brodzie w publikacjach. Pochodzi ze Strażnicy 12 z 1976, tytuł artykułu: "Nie daj się usidlić kaprysom mody ani rozrywkom."
  Ale to artykuł sprzed 40 lat ...  :D :D :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Dietrich

Odp: Broda i na przywileju?!
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Grudzień, 2016, 21:56 »
  Ale to artykuł sprzed 40 lat ...  :D :D :D :D :D

Jak i cała reszta "ponadczasowych" rad ze Strażnicy.