Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: JW Broadcasting​ — październik 2016  (Przeczytany 44741 razy)

Offline Estera

Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Październik, 2016, 21:02 »
Żaden ex ani śJ nie wytłumaczył mi, co ten frazes 'czas słuszny' oznacza i kiedy się zaczął. Analogicznie: kiedy skończył się czas niesłuszny. Ciekawe, czy Nemo umieści mój post na cmentarzu. Ja wiem, że on mnie nie lubi, a ja za to go kocham gorącą Chrystusową miłością, więc cokolwiek zrobi - miłość zawsze wygra. Nemo - kocham Cię!
Spróbuję ci to wyjaśnić, jest taka doktryna u św.jeh., że cokolwiek się ukazuje w druku, czy inaczej, to pokarm duchowy na czas słuszny, czyli aktualny, teraz, żeby nakarmić duchowo wszystkie owieczki i czy CK myli się czy nie, trzeba to akceptować, bo jak jakiś sprzeciw, to  w y l o t  żadnych dyskusji. To jak z jedzeniem literalnym, czy lubisz czy nie, masz zjeść co ci matka ugotowała i nie dyskutować, i tak się rozwija propaganda WTS. A jeśli chodzi o początek, to ten słuszny, to zawsze terażniejszość, a nie słuszny, to ten co minął, najprościej rzecz ujmując...
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2016, 21:09 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Październik, 2016, 21:12 »
Nemo - kocham Cię!
Zaraz zarobisz w twarz od mojej żony. A cios ma nie lichy. Wierz mi. Ona ma monopol na kochanie mnie. Także uważaj, bo następny raz pójdziesz na swoje wielbienie z limem pod okiem. I wstyd będzie... ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline zaocznie wywalony

Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Październik, 2016, 21:31 »
Zaraz zarobisz w twarz od mojej żony. A cios ma nie lichy. Wierz mi. Ona ma monopol na kochanie mnie. Także uważaj, bo następny raz pójdziesz na swoje wielbienie z limem pod okiem. I wstyd będzie... ;D
Coś bujasz Nemo. Miłość żony jest inna, ale nie zmonopolizowana  ;)
Jak dobrze kojarzę to i w najmłodszym pokoleniu masz takie osoby które darzą Cię uczuciem, i jakoś Ci to nie przeszkadza.
Raczej lubisz byś kochanym dziadkiem  ;D


Offline Lila

Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Październik, 2016, 21:36 »
Zaraz zarobisz w twarz od mojej żony. A cios ma nie lichy. Wierz mi. Ona ma monopol na kochanie mnie. Także uważaj, bo następny raz pójdziesz na swoje wielbienie z limem pod okiem. I wstyd będzie... ;D

Ale on nie mówi, że Cię kocha często, tylko bardzo :)


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Październik, 2016, 21:42 »


Może niedługo usłyszymy coś w stylu:

Pamiętaj drogi bracie i ty kochana siostro , dopóki jesteś dla Ciała Kierowniczego niczym Wacław Jarząbek, to głównie wykonuj co rozumiesz, a nie pytaj czy dobrze rozumiesz , już jaśniej nie potrafimy przekazywać wskazówek  :'(.
"BrodaCasting" to najnowsze i poza Strażnicą , obecnie  najskuteczniejsze obecnie narzędzie czyszczenia resztek buntowniczych myśli w postaci wolnej woli i ew.własnego zdania w tłumie trzody .
Staramy się jeszcze robić to jak najdelikatniej , pamiętajcie o tym i przyjmujcie te rady jak symboliczny Wacław Jarząbek .To będzie właściwa i budująca postawa, może z czasem  z szansą na wywiad na zgromadzeniu ?
 Wszystkim będzie nam lżej, myślenie wszelkie jednak pozostawcie nam .
Naprawdę , poniższy filmik zaczniemy wam niedługo puszczać co pomoże wam się skupić jeszcze skuteczniej  na słuchaniu i wcielaniu w czyn .



 
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Październik, 2016, 21:43 »
Coś bujasz Nemo. Miłość żony jest inna, ale nie zmonopolizowana  ;)
Jak dobrze kojarzę to i w najmłodszym pokoleniu masz takie osoby które darzą Cię uczuciem, i jakoś Ci to nie przeszkadza.
Raczej lubisz byś kochanym dziadkiem  ;D

Wnusia ma z moją żoną spółkę. Są też inni członkowie tej spółki na równych zasadach. ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Efezjan

  • Gość
Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Październik, 2016, 21:45 »
Spróbuję ci to wyjaśnić, jest taka doktryna u św.jeh., że cokolwiek się ukazuje w druku, czy inaczej, to pokarm duchowy na czas słuszny, czyli aktualny, teraz, żeby nakarmić duchowo wszystkie owieczki i czy CK myli się czy nie, trzeba to akceptować, bo jak jakiś sprzeciw, to  w y l o t  żadnych dyskusji. To jak z jedzeniem literalnym, czy lubisz czy nie, masz zjeść co ci matka ugotowała i nie dyskutować, i tak się rozwija propaganda WTS. A jeśli chodzi o początek, to ten słuszny, to zawsze terażniejszość, a nie słuszny, to ten co minął, najprościej rzecz ujmując...
Dziękuję za wyjaśnienie, Estero!


Offline Estera

Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Październik, 2016, 21:51 »
Proszę bardzo, może kiedyś Ty mi coś wyjaśnisz  :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Efezjan

  • Gość
Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Październik, 2016, 21:57 »
Proszę bardzo, może kiedyś Ty mi coś wyjaśnisz  :D :D :D
Jeśli tylko będę wiedział, to tak.
Zaraz zarobisz w twarz od mojej żony. A cios ma nie lichy. Wierz mi. Ona ma monopol na kochanie mnie. Także uważaj, bo następny raz pójdziesz na swoje wielbienie z limem pod okiem. I wstyd będzie... ;D
E, tam. Twoją żonę też kocham. Nie ma szans. Pokonam ją miłością!
A jak uderzy mnie w lewy policzek, to nadstawię drugi.
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2016, 22:02 wysłana przez Efezjan »


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Październik, 2016, 21:59 »
czy inaczej, to pokarm duchowy na czas słuszny, czyli aktualny, teraz, żeby nakarmić duchowo wszystkie owieczki
Jak jedzenie w Mc Donaldzie, ciężkostrawny, a po odejsciu od kasy nie uwględnia sie reklamacji.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #40 dnia: 05 Październik, 2016, 22:06 »
A jak uderzy mnie w lewy policzek, to nadstawię drugi.

Jak już to w podbródek. Nie masz szans co innego nadstawiać. Gwarantuję.  ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Estera

Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #41 dnia: 05 Październik, 2016, 22:14 »
Z tym nadstawianiem czegokolwiek, to trzeba uważać, bo ktoś może tak zawalić, że trudno będzie się podnieść. Kiedyś jak mnie mąż, jako sługa pomocniczy tej prześwietnej jw.org. uderzył w twarz, to jak bohatersko nastawiłam drugą strone, to jak mi przyłożył, to się ledwie z szoku otrząsnęłam... :'( :'( :'(
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Efezjan

  • Gość
Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #42 dnia: 05 Październik, 2016, 22:15 »
Jak już to w podbródek. Nie masz szans co innego nadstawiać. Gwarantuję.  ;)
Wpierw lewy sierpowy, potem prawy podbródkowy? :P
Miłość agape ma wysoką cenę, a ja lubię luksusowe towary. ;)
Z tym nadstawianiem czegokolwiek, to trzeba uważać, bo ktoś może tak zawalić, że trudno będzie się podnieść. Kiedyś jak mnie mąż, jako sługa pomocniczy tej prześwietnej jw.org. uderzył w twarz, to jak bohatersko nastawiłam drugą strone, to jak mi przyłożył, to się ledwie z szoku otrząsnęłam... :'( :'( :'(
Straszne. Nie lubię ludzi, którzy biją innych. Lubię takich, co się uśmiechają.
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2016, 22:17 wysłana przez Efezjan »


Offline Estera

Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #43 dnia: 05 Październik, 2016, 22:24 »
Wtedy płakałam, ale od kilku lat, z draniem nie jestem i zaświeciło mi  s ł o ń c e  teraz tylko się uśmiecham ;D ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Efezjan

  • Gość
Odp: JW Broadcasting​ — październik 2016
« Odpowiedź #44 dnia: 05 Październik, 2016, 22:31 »
Wtedy płakałam, ale od kilku lat, z draniem nie jestem i zaświeciło mi  s ł o ń c e  teraz tylko się uśmiecham ;D ;D ;D
To wspaniale. Niech Twojej życiowej drodze towarzyszy śpiew słowików. Lecz aby się Ci nie przejadł i abyś znów go pokochała, damy do tego szczyptę tęsknoty, odrobinę niespełnienia i kawałek smutku. A kiedy będziesz smutna, to słowik znów zaśpiewa jak dla chińskiego cesarza.