Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak by to powiedzieć  (Przeczytany 13659 razy)

Offline Dietrich

Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 11:51 »
Heh, nie dziwi taka odpowiedź WTfS-u. Wszak oni od zawsze byli ekspertami od płci i życia seksualnego. Pytanie tylko dlaczego tak intymna sprawa musi rozbić się o wskazówki z Kraju Rad BO.
To, że takie wypadki są stosunkowo rzadkie jakoś mnie nie przekonuje...

Poza tym popieram zdanie Tejzłej.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 12:15 »
Chyba was zmoderuję :D
Temat nie pojawił się przez Niepokorną, ale dzięki mojej rozmowie z nią. Niewiele wczoraj brakowało byśmy wrzucili fragment naszej dyskusji z czatu, jednak nie będziemy robić niebezpiecznych precedensów.

Jednocześnie chciałbym uciąć wszystkie spekulacje odnośnie wyglądu kogokolwiek, w tym Niepokornej, Grodzkiej, mojego czy Prezesa.

Pytanie dotyczy teoretycznej zmiany płci i zostania starszym. Ja nie widzę przeszkód, ale chyba BO owszem.

ARGH, Wrrrr
Sozik, nareszcie jesteś  :D popieram, moderuj, moderuj, a co, bo jak baba to chwalmy tylko za wygląd. O tym że ten ciężko/kontrowersyjny temat powstał, bo rozmawiałam z Sozikiem na dość trudne tematy to nie, wygląd  >:(

Literatura prawie milczy, dziadki lubią milczeć w kontrowersyjnych tematach, albo dawać bardzo wymijające odpowiedzi (chociaż ostatnio coraz śmielej sobie poczynają, przykład dwóch mam czy tatusiów w bajkach o Piotrusiu), więc możemy liczyć że i w tym temacie coś powiedzą więcej.

Jestem zdania jak Tazła, jednak należy tez wziąć pod uwagę to co napisał Dietrich. Dziadki zbyt lubią robić za czyjś materac, sumienie, rozum, za bardzo lubią wpływać na każda dziedzinę życia żeby tu liczył się człowiek, a nie chore zasady. Wszystko zostanie tam spłycone do: 'od początku stworzył jako kobietę i mężczyznę', a więc prosty wniosek: życie przeżyć jako kobieta lub mężczyzna, umrzeć jako kobieta/mężczyzna.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 12:19 »
Ponieważ uczucia niektórych osób mogły zostać urażone, proszę, skupmy się na temacie zmiany płci i przywilejów zborowych a nie na osobach.


Offline Dietrich

Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 12:40 »
Teraz mi przyszło do głowy: a co w sytuacji, kiedy taka osoba najzwyczajniej w świecie "nie przyzna się" do zmiany płci? Nie z przebiegłości tylko z nieświadomości. Przecież nie ma obowiązku się z tego tłumaczyć, a krawaty w pytaniach do chrztu też raczej o to nie zapytają. Załóżmy, że ktoś taki weźmie chrzest, dostanie przywilej np sługi pomocniczego, po czym przez przypadek np. w luźnej rozmowie sprawa zmiany płci wyjdzie na jaw. Co wtedy?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 12:40 »
Teraz mi przyszło do głowy: a co w sytuacji, kiedy taka osoba najzwyczajniej w świecie "nie przyzna się" do zmiany płci? Nie z przebiegłości tylko z nieświadomości. Przecież nie ma obowiązku się z tego tłumaczyć, a krawaty w pytaniach do chrztu też raczej o to nie zapytają. Załóżmy, że ktoś taki weźmie chrzest, dostanie przywilej np sługi pomocniczego, po czym przez przypadek np. w luźnej rozmowie sprawa zmiany płci wyjdzie na jaw. Co wtedy?

Dobre.
Wykluczyć i spokój!


Offline Dietrich

Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 12:45 »
Czemu tak niekurturalnie? (Siara do Lipskiego):D :D :D 


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 12:48 »
Czemu tak niekurturalnie? (Siara do Lipskiego):D :D :D

Bo wykluczenie jest remedium na wszelkie problemy grona.
Nie wiesz co zrobić ze zgwałconą siostrą? Jak jej pomóc? WYKLUCZYĆ! Więcej nie przyjdzie i nie powie co się stało.
Nie wiesz jak pomóc mającemu wątpliwości bratu? WYKLUCZYĆ! Wątpliwości same miną.

A tym drobnym szczegółem, że nie pomożesz, nie należy się przejmować.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #37 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 12:56 »
Bo wykluczenie jest remedium na wszelkie problemy grona.
Nie wiesz co zrobić ze zgwałconą siostrą? Jak jej pomóc? WYKLUCZYĆ! Więcej nie przyjdzie i nie powie co się stało.
Nie wiesz jak pomóc mającemu wątpliwości bratu? WYKLUCZYĆ! Wątpliwości same miną.

A tym drobnym szczegółem, że nie pomożesz, nie należy się przejmować.

Wykluczenie moje Tyś jesteś jak zdrowie.........

Wykluczenie jest dobre na wszystko, normalnie lek uniwersalny  ;D
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Maro

Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 12:58 »
A. Grodzka na członka ck, przecież z biologicznego punktu widzenia jest facetem  :D


Dobre, dobre!! Wtedy Nadarzyn odpisze, nie ma problemu, moze zostac starszym, gdyz z biologicznego punktu widzenia jest facetem.   


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #39 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 13:08 »

Dobre, dobre!! Wtedy Nadarzyn odpisze, nie ma problemu, moze zostac starszym, gdyz z biologicznego punktu widzenia jest facetem.

Pisałam że ona to 100% baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline qmaty

Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #40 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 13:56 »
Pisałam że ona to 100% baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wręcz przeciwnie w 100% chłop lub raczej baba z "jajami" Anna vel. Krzysztof sam/a przyznaje, że biologicznie jest mężczyzną.
Nadal uważam, że kandydatura z punktu widzenia dziadków spełnia kryteria  ;D
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 13:59 »
Wręcz przeciwnie w 100% chłop lub raczej baba z "jajami" Anna vel. Krzysztof sam/a przyznaje, że biologicznie jest mężczyzną.
Nadal uważam, że kandydatura z punktu widzenia dziadków spełnia kryteria  ;D

Grodzka jak ja baba z jajami jak dzwon Zygmunta :P

NIE, NIE SPEŁNIA. KROPKA.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień, 2016, 14:28 wysłana przez NiepokornaHadra »
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline janeczek

Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #42 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 16:02 »
Grocka to lesbijka i raczej to by nie przeszło z przywilejem ale krzycho głupi nie jest jak to polityk zawsze na jego bendzie http://www.pudelek.pl/artykul/75843/wsieci_odslania_grodzka_mieszka_z_heteroseksualna_kobieta/#   ale sam nie wiem jakieś to dziwne może dla CK to on nie lesbijla
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #43 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 18:02 »
Z tego co pisze M wynika, że jak facet pozbawi się genitaliów, bo chce być kobietą, a potem zostaje ŚJ to chociaż penisa nie odzyska, to ma żyć jak facet, tzn. może być starszym :D


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Jak by to powiedzieć
« Odpowiedź #44 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 18:26 »
Z tego co pisze M wynika, że jak facet pozbawi się genitaliów, bo chce być kobietą, a potem zostaje ŚJ to chociaż penisa nie odzyska, to ma żyć jak facet, tzn. może być starszym :D

To że ma zachowywać się jak facet, nie jest równoznaczne z tym ze pozwolą mu byś starszym. Fizycznie nigdy nie będzie jak przed pierwsza zmianą płci, a dbałość o szczegóły w strażnicy jest zadziwiająca.
Pewnie zaraz powołaliby się na Powt. Prawa 23:1,2... (na ten fragment została mi zwrócona uwaga w prywatnej rozmowie). Ogólnie rzecz ujmując, nikłe szanse.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>