Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017  (Przeczytany 30515 razy)

Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #45 dnia: 31 Sierpień, 2016, 15:56 »
3) nadzorca w drugiej części obwodu wywalał wszystkich usługujących za studia (ich lub ich rodzin), a Lulewicz nikogo nie ruszał za to w tym samym czasie (nawet kilku takich zamianował na starszych!).

Trochę się czepie, ponieważ za bardzo tego co napisałeś nie rozumiem. Zakładam, że to zwyczajne przejęzyczenie. Nadzorca z drugiej części obwodu to ten sam nadzorca obwodu. Chyba, że chodziło Tobie o drugą część miasta, sąsiedni obwód, ewentualnie drugi obwód z drugiej strony rzeki.
A potwierdzam opinię o samym LL. Nie pamiętam tylko czy to były trep czy pies. Nie przepada za bełkotem pedofilskim.
 


Gorszyciel

  • Gość
Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Sierpień, 2016, 19:04 »
Sam nie wiem jak to teraz wygląda. Chodziło mi o podział jednego miasta na dwie części, które podlegają "jurysdykcji" dwóch innych nadzorców obwodu.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Sierpień, 2016, 20:42 »
Sam nie wiem jak to teraz wygląda. Chodziło mi o podział jednego miasta na dwie części, które podlegają "jurysdykcji" dwóch innych nadzorców obwodu.
Tzn, że 2 różne obwody. A to już jestem prawie w domu. I nie przejmuj się tym małym 'zawirowaniem'.


Offline TomBombadil

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Wrzesień, 2016, 11:03 »
Jak nadzorca ma kompleksy,to dowartościowuje się gnębiąc myślących.W Rzeszowie był taki co pozwalał fajnych starszych z przywilejów. Nie licząc się z uczuciami tychże i braci im się zwierzających.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Wrzesień, 2016, 11:24 »
Jak nadzorca ma kompleksy,to dowartościowuje się gnębiąc myślących.W Rzeszowie był taki co pozwalał fajnych starszych z przywilejów. Nie licząc się z uczuciami tychże i braci im się zwierzających.

Nie sądzę, by to były kompleksy. Po prostu ślepe postępowanie zgodnie z wytycznymi CK - niezależnie czy są mądre czy głupie.


Offline skywalker

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Wrzesień, 2016, 08:32 »
To ja może najpierw odniosę się do listu:

"...................w roku służbowym 2017 zbory powinny przyjąć rezolucję o przeznaczeniu datków na finansowanie
Programu Wspierania Nadzorców Obwodów (PWNO). Program ten z pełnym sukcesem
został zrealizowany w ubiegłym roku służbowym, co pomogło wydatnie zaoszczędzić środki
przekazywane na ogólnoświatową działalność.
........................"

Jak to zaoszczędzić ? A czym jest działalność NO jeśli nie ogólnoświatową działalnością ? Przecież datki są na rozwój dzieła, na głoszenie !!! Wg mnie - i jest to moja opinia - powinna być jedna skrzynka na datki i WTFS powinien opłacać z niej wszystkie koszty , łącznie z mediami. Kiedyś zdażyło się nam, że Nadarzyn odesłał nam listem poleconym ( koszt 3,5 zł) wezwanie do zapłaty za prąd ( niedopłaty) w kwocie 2,20 zł .


Teraz odnośnie Rabuszkowego zachowania - widzę że cały czas znany jest tylko z nie podawania łapki. Kiedyś podobno dostał za to zjebki od miejscowych starszych, ale chyba nie podziałało. Ciekawe czy jak wujkowie z Nadarzyna przyjeżdżają to też im macha przed oczami tymi sterylnymi łapkami.

Ale ja nie o tym. Faktycznie kasa dla NO zaczyna się w zborach. I tu dużo zależy od NO. Znam takich na przykład ( w zasadzie jednego) , który jeśli dostaje kasę od braci to na koniec nie bierze już kasy od zboru ( nie podaje kosztów itp). Ale są i tacy, którzy nie żałowali sobie niczego. Kiedyś na spotkaniu starszych z okazji zgromadzenia obwodowego przedstawiono rezolucję dot. kosztów NO. Jakiś dociekliwy starszy poprosił o przeczytanie jakie to są koszty, bo jakoś dużo tego było. Okazało się że ok 3000 zł to wydatek na opony do samochodu ( wtedy jeszcze nie służbowego). Po dalszej analizie wynikło, że to jakieś wypaśne oponki z górnej półki. Bracia byli zniesmaczeni, po czym jeden ze starszych (inicjator wniosku) spytał publicznie NO dlaczego takie drogie opony i czy nie ma tańszych. Na co NO odparł, że on nie będzie jeździł na byle czym bo ceni sobie dar życia i swoje oraz żony bezpieczeństwo... no comment

Przyznaję też, że NO to straszni gadżeciarze. Większość z nich lubi się przechwalać co tam mają ciekawego z elektroniki itp. Niektórzy też jak widzą, że mogą kogoś naciągnąć to już wiedzą jak to zrobić żeby mieć np. abonament na neta ( albo coś jeszcze).

Reasumując : O dzięki Jehowo , że uwolniłeś mnie od tej podłej sekty wyłudzającej pieniądze - dzięki temu mogę z dystansem o tym teraz pisać ...
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...


Offline falafel

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Wrzesień, 2016, 09:03 »
Część Sky!


Offline skywalker

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #52 dnia: 14 Wrzesień, 2016, 10:28 »
Cześć :)
"Poznacie prawdę , a prawda Was wyswobodzi"... Prawdę poznałem - czas się wyswobodzić...


Offline Skaner

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #53 dnia: 14 Wrzesień, 2016, 10:39 »
 O tych oponach z górnej półki, to jakbym czytał o NO Sławusiu Kle....kim  :)


Offline farlopa

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #54 dnia: 15 Wrzesień, 2016, 00:43 »


Offline Woland

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #55 dnia: 19 Wrzesień, 2016, 10:04 »
Lulewicz to nie przypadkiem ten co na cukrzycę choruje i robi sobie przy obiedzie zastrzyki w bańdzioch??
Jeśli tak, to pozwala braciom sobie nadskakiwać, prowadzi ranking braci u których można dobrze zjeść i prezenty dostać,potrafi w ostatniej chwili zmienić harmonogram obiadów , żeby do szaraczków nie iść, tylko do bogoli. Ogólnie nic nie daje tknąć bogatszych rodzin, dzieci majętnych braci które studiują nie są problemem dla niego. W głoszeniu próbował zamarudzić na śmierć domowników. Taki mamałyga 


Offline egon olsen

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #56 dnia: 20 Wrzesień, 2016, 09:35 »
z tymi  gadżetami u  no  to  prawda  juz   kilka lat  temu kiedy nikomu  sie  nie śniło  ,   NO miał u nas  na  wizycie  tablet  i przemówienie  w gronie   walił  z  tableta  pamietam jak  na  kongresie  obwodowym    w sprawozdaniu  finansowym  w  wydatkach podali  kwote 3000zł na  naprawe  auta NO  ale to był  jedyny raz   ,jakiś czas  temu   chlopaki z innego zboru  pytali mnie  ile  dajemy w  kopercie   NO , troche mnie  to zdziwiło  bo nigdy nic  nie  dawałem i nie  słyszałem  zeby ktoś  zbierał  nawet   w gronie , ale u nich jest  zwyczaj  że   własnie  tak  robią  ale  po  rozmowach chyba   zaprzestali  tego   zwyczaju


Offline John

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #57 dnia: 20 Wrzesień, 2016, 16:52 »
witam ...

wspieranie NO to kupowanie i utrzymywanie ich
samochodów ... nowych ... marki OPEL ...

Kupiono ponad 70 takich samochodów a teraz
zbory drogą rezolucji będą zmuszane do płacenia
corocznego haraczu ... bo NO podpisali dokument
ślubowanie posłuszeństwa i ubóstwa ... i biedni
nie mogą pracować ...

a biedny tłum sypie bo to dla Boga ... a starsi bez
litości odczytują rezolucje ...

tylko pytanie ...

co wtedy jak starszy nie zgadza się z treścią
rezolucji i siedzi z rodziną albo jeszcze gorzej
stoi na podium i odczytuje oraz liczy głosy ...

ilu za ilu przeciw ilu się wstrzymało ...

i tu się tworzy dylemat ... jak postąpić ...

wszystkie oczy na ciebie patrzą ...

i wtedy gryziesz się sam ze sobą w środku ...

John


Offline Ariana

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Wrzesień, 2016, 13:43 »

co wtedy jak starszy nie zgadza się z treścią
rezolucji i siedzi z rodziną albo jeszcze gorzej
stoi na podium i odczytuje oraz liczy głosy ...

ilu za ilu przeciw ilu się wstrzymało ...

i tu się tworzy dylemat ... jak postąpić ...

wszystkie oczy na ciebie patrzą ...

i wtedy gryziesz się sam ze sobą w środku ...

John

Co wtedy?
Jak to mówią sj: czyń drogi bracie w zgodzie ze swoim sumieniem...


Offline Woland

Odp: List - Program wspierania nadzorców obwodu w roku służbowym 2017
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Wrzesień, 2016, 14:12 »
Schodzisz z przywileju .
Ja tak zrobiłem. Powiedziałem wprost że nauka o wykształceniu nie jest biblijna i starsi nie będą utrzymywać braci po niepełnym gimnazjum jak im się noga powinie czy jak stracą zdolność do pracy fizycznej. Ani starsi ani rodzice nie powinni decydować o drodze życia dzieci , bo nie oni poniosą konsekwencje. I do widzenia.