Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Manifestacja - 26 marca 2017  (Przeczytany 112521 razy)

Offline Lena

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #255 dnia: 27 Marzec, 2017, 11:26 »
Uff, ja tez juz trochę dzis ochłonęłam, i chce podzielić się z Wami kilkoma ciekawostkami z przygotowań :
-  właściciel firmy reklamowej , która wydrukowala  plakaty ,baner i wypożyczyła auto z laweta
gdy dowiedział się o celu akcji, postanowił wesprzeć ja, rezygnując z części własnego zarobku, przez co udało się znacznie obniżyć koszty
Dzis, gdy rozmawiałam z nim, by podziękować jemu i kierowcy za miła współpracę, dowiedziałam się ,ze kierowca spał trzy dni w aucie, zeby nie wynajmować hotelu.
Ale mimo niewygód cieszyli się obaj,ze ta akcja się odbyła, i kibicują naszym działaniom z całego serca, myśle ze współpraca będzie się rozwijać.
- filmowcy , także gdy dowiedziali się więcej o charakterze projektu,nie  potraktowali  usługi jak zwykle zlecenie komercyjne, i zaproponowali bardzo , bardzo korzystna cenę.
- to, ze było obecnych tyle mediów jest zasługa pewnego obecnego świadka, który z racji zawodu ma sporo kontaktów i poruszył niebo i ziemie, by zapewnić obecność mediów podczas akcji
 ;D

Jestem wzruszona postawą tych ludzi 😭


Offline Roszada

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #256 dnia: 27 Marzec, 2017, 11:28 »
i... nie myśleć  ;D
Wierny sługa musi być ślepy na wszystko prócz jednania służby Królowi i jego dobrom królestwa. Wierni będą się poświęcali bezwzględnie, będą dawali wszelką swoją siłę, swoje pieniądze, środki i w ogóle wszystko dla pomnażania pożytku królestwa...” (Strażnica 15.02 1938 s. 59 [ang. 15.12 1937 s. 379]).

Ta polityka nadal obowiązuje, choć nie jest tak bezpośrednio dziś przekazywana, takim ordynarnym językiem jak kiedyś. :-\


Tusia

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #257 dnia: 27 Marzec, 2017, 11:38 »


Offline Martin

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #258 dnia: 27 Marzec, 2017, 11:57 »
Uff, ja tez juz trochę dzis ochłonęłam, i chce podzielić się z Wami kilkoma ciekawostkami z przygotowań :
-  właściciel firmy reklamowej , która wydrukowala  plakaty ,baner i wypożyczyła auto z laweta
gdy dowiedział się o celu akcji, postanowił wesprzeć ja, rezygnując z części własnego zarobku, przez co udało się znacznie obniżyć koszty
Dzis, gdy rozmawiałam z nim, by podziękować jemu i kierowcy za miła współpracę, dowiedziałam się ,ze kierowca spał trzy dni w aucie, zeby nie wynajmować hotelu.
Ale mimo niewygód cieszyli się obaj,ze ta akcja się odbyła, i kibicują naszym działaniom z całego serca, myśle ze współpraca będzie się rozwijać.
- filmowcy , także gdy dowiedziali się więcej o charakterze projektu,nie  potraktowali  usługi jak zwykle zlecenie komercyjne, i zaproponowali bardzo , bardzo korzystna cenę.
- to, ze było obecnych tyle mediów jest zasługa pewnego obecnego świadka, który z racji zawodu ma sporo kontaktów i poruszył niebo i ziemie, by zapewnić obecność mediów podczas akcji
 ;D
Bez wątpienia Jehowa pobłogosławił całą tę akcję. :D
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Online Stanisław Klocek

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #259 dnia: 27 Marzec, 2017, 11:59 »
Manifestacji ciąg dalszy, gdy dodamy swe komentarze w Gazecie Wrocławskiej wspierające organiztorów.


Tusia

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #260 dnia: 27 Marzec, 2017, 12:11 »


Offline Iza

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #261 dnia: 27 Marzec, 2017, 12:14 »
Bez wątpienia Jehowa pobłogosławił całą tę akcję. :D
😉😉😉
A jaka pogoda była piękna.
W koncu, jak Tusia zamówił
,(https://swiadkowiejehowywpolsce.org/zapraszamy-do-dzialania/manifestacja-marzec-2017/msg79759/#msg79759)
  to musiała być 😎
 
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec, 2017, 12:25 wysłana przez Iza »
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #262 dnia: 27 Marzec, 2017, 15:33 »
Reportaż w telewizji Echo24: https://drive.google.com/file/d/0BwOfAQV6kfC8dmRFN2JhUy1ZWTg/view

Jestem bardzo wdzięczny osobie, która załatwiła obecność mediów na manifestacji. W obu wypadkach materiał przedstawiono rzetelnie i uwypuklono ważne punkty, które akcentowaliśmy - ostracyzm, zakaz transfuzji krwi, podkreślono sekciarski charakter organizacji. Panie dziennikarki zrobiły bardzo dobrą robotę.

Pamiętam jak jedna z dziennikarek po wywiadzie rozmawiała ze mną jeszcze kilka minut i cały czas nie mogła wyjść z szoku, że to wszystko dzieje się naprawdę. Widać było, że ten temat ich naprawdę zaintrygował, a nie przyjechali tam jedynie żeby odbębnić dziennikarski obowiązek.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #263 dnia: 27 Marzec, 2017, 15:49 »
Witam

Dziękuję wam wszystkim za tą wspaniałą Manifestację.

Bardzo się raduję że wszystko odbyło się godnie, profesjonalnie i w zgodzie z przepisami.Daliście piękne świadectwo i  nikt nie może nam nic zarzucić.

Do Świadkow Jehowy chciałbym zaapelować aby zbyt sztywno nie planowali urlopów w okresie wakacyjnym.    ;D ;D ;)

Wasi Kochani Bracia z ciała kierowniczego i biura oddziału w Nadarzynie oficjalnie przyznają i potwierdzili to w związku z Manifestacją że nie mają innego pomysłu

na konfrontację z FAKTAMI CZYLI PRAWDĄ jak ucieczka i udawanie że problemu nie ma.

Możecie być pewni że naszym motorem napędowym i paliwem niewyczerpywalnym jest MIŁOŚĆ. Miłość do naszych rodzin,przyjaciół,ofiar organizacji i

MIŁOŚĆ DO WAS.

Nasze przesłanie brzmi: PRZEBUDŹCIE SIĘ!

« Ostatnia zmiana: 27 Marzec, 2017, 15:53 wysłana przez Efektmotyla »


Offline CEGŁA

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #264 dnia: 27 Marzec, 2017, 15:53 »
Super wywiady :D
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Światus

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #265 dnia: 27 Marzec, 2017, 16:04 »
Pierwszy krok zrobiony  :)
Co dalej?
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline mobydick

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #266 dnia: 27 Marzec, 2017, 16:17 »
A dalej będzie drugi,i trzeci,bieg na 10m,bieg na 100m,bieg maratoński...
Wolność jakże jesteś mi droga.


Offline Iza

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #267 dnia: 27 Marzec, 2017, 16:30 »
Pierwszy krok zrobiony  :)
Co dalej?
A co ma być?
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Światus

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #268 dnia: 27 Marzec, 2017, 16:32 »
A dalej będzie drugi,i trzeci,bieg na 10m,bieg na 100m,bieg maratoński...

Byłoby dobrze gdyby wyznaczyć jakiś Dzień (tu wstawić odpowiedni ciąg dalszy) i żeby za rok, były to manifestacje ogólnopolskie.  :) Jakaś symboliczna data...
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Exodus

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #269 dnia: 27 Marzec, 2017, 16:38 »
Cytuj
A co ma być?

Nic wielkiego. Chociażby odpowiedź na sms'a  :)
Przepraszam,że ciut nie w temacie.  ;)