Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Manifestacja - 26 marca 2017  (Przeczytany 112530 razy)

Offline salvat

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #240 dnia: 27 Marzec, 2017, 09:52 »
Sobociński usunął wątek - widać że ruszyliśmy kamyczek i lawiny juz nie da się powstrzymać.
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Tusia

  • Gość
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec, 2017, 10:26 wysłana przez Tusia »


Offline rzeski

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #242 dnia: 27 Marzec, 2017, 09:57 »
Dokładnie, przecież kropla drąży skały. Sami ŚJ podkreślają że pod koniec 19 wieku byli maleńką grupką, tzw. małe początki, a teraz... . Wniosek: nigdy nie lekceważ i nie pogardzaj "przeciwnikiem" bo pycha jest początkiem upadku.Warto pamiętać o własnej historii i wyciągać wnioski.
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec, 2017, 10:01 wysłana przez rzeski »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #243 dnia: 27 Marzec, 2017, 09:59 »
  My się cieszymy, a świadkowie przerobią to na kolejną oznakę dni ostatnich, że już ich dopada wielki ucisk, są prześladowani itd itp.
Do bardziej podatni łykną to i uwierzą, że to oszczerstwa i prześladowanie, wiadomo Jezus im to przepowiedział.

Dziś będę w rozjazdach, w jednym miejscu zawsze stojakowych widzę, jak będą a czas pozwoli, pójdę ich zapytać czy słyszeli. Wprawdzie Wrocek daleko, ale może akurat, a jak nie, chętni ich oświecę.  :P
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec, 2017, 10:01 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline rzeski

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #244 dnia: 27 Marzec, 2017, 10:05 »
Tylko co to za wielki ucisk jeśli się cierpi za niegodziwość, a nie za dobre uczynki.Apostoł Paweł pisał że to żadna chwała. Trzeba mieć odwagę spojrzeć faktom w oczy, przecież w Biblii jest mnóstwo zachęt do przejawiania wnikliwości a nie klapkowatości w poglądach.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #245 dnia: 27 Marzec, 2017, 10:13 »
Tylko co to za wielki ucisk jeśli się cierpi za niegodziwość, a nie za dobre uczynki.Apostoł Paweł pisał że to żadna chwała. Trzeba mieć odwagę spojrzeć faktom w oczy, przecież w Biblii jest mnóstwo zachęt do przejawiania wnikliwości a nie klapkowatości w poglądach.

  Przekonaj do tego świadków, wiesz przecież, że ich jest zawsze na wierzchu i ogrom ludzi bezwarunkowo uwierzy w to co błyśnie z nowym światłem. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Skarbnik

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #246 dnia: 27 Marzec, 2017, 10:15 »
BRAWA!
Jesteście wielcy. To ważne wydarzenie w skali całej Polski, a może i Europy. Publicznie zburzyliście obraz nieszkodliwej Strażnicy, a pokazaliście ją jako groźną sektę, mającą negatywny wpływ na życie całych rodzin. "Z otwartą przyłbicą" obnażyliście ostracyzm i nienawiść świadków Jehowy do wszelkiej odmienności. Informacja ta dotarła do setek tysięcy mieszkańców Dolnego Śląska i zapewne nie jeden człowiek głęboko zastanowi się nim się do nich przyłączy.
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec, 2017, 10:17 wysłana przez Skarbnik »
Nie ważne kim byłem - ważne kim chcę być!
http://jw-ex.pl


Offline Roszada

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #247 dnia: 27 Marzec, 2017, 10:17 »
Sobociński usunął wątek - widać że ruszyliśmy kamyczek i lawiny juz nie da się powstrzymać.
Dziwię się, że Sobociński czyli biosławek i towarzystwo nie słuchają Towarzystwa :) i uprawiają prywatną publicystykę w necie, czytając też odstępcze materiały.
Toć wytyczne organizacji są inne:

mają
nie wiedzieć
nie czytać
nie informować
nie pisać
nie komentować
nie rozmawiać
:-\


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #248 dnia: 27 Marzec, 2017, 10:28 »
GRATULACJE !!!!!
Przygotowanie super, chciałam być , nie mogłam ale moi znajomi , nie świadkowie usłyszeli o manifestacji , zobaczyli banery  :) Ludzie naprawdę nie mają pojęcia jak traktuje się tych co odchodzą i tych co są wykluczani . Kwitują to jednym słowem SZOK .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Iza

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #249 dnia: 27 Marzec, 2017, 10:56 »
Uff, ja tez juz trochę dzis ochłonęłam, i chce podzielić się z Wami kilkoma ciekawostkami z przygotowań :
-  właściciel firmy reklamowej , która wydrukowala  plakaty ,baner i wypożyczyła auto z laweta
gdy dowiedział się o celu akcji, postanowił wesprzeć ja, rezygnując z części własnego zarobku, przez co udało się znacznie obniżyć koszty
Dzis, gdy rozmawiałam z nim, by podziękować jemu i kierowcy za miła współpracę, dowiedziałam się ,ze kierowca spał trzy dni w aucie, zeby nie wynajmować hotelu.
Ale mimo niewygód cieszyli się obaj,ze ta akcja się odbyła, i kibicują naszym działaniom z całego serca, myśle ze współpraca będzie się rozwijać.
- filmowcy , także gdy dowiedziali się więcej o charakterze projektu,nie  potraktowali  usługi jak zwykle zlecenie komercyjne, i zaproponowali bardzo , bardzo korzystna cenę.
- to, ze było obecnych tyle mediów jest zasługa pewnego obecnego świadka, który z racji zawodu ma sporo kontaktów i poruszył niebo i ziemie, by zapewnić obecność mediów podczas akcji
 ;D
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline CEGŁA

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #250 dnia: 27 Marzec, 2017, 11:09 »
Wow, niesamowite...

Brawo dla tych ludzi za poświęcenia :D
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Lena

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #251 dnia: 27 Marzec, 2017, 11:13 »
Kochani!
Była to pierwsza tego typu akcja w Polsce. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko wyszło idealnie, a też nie mieliśmy żadnych problemów, nikt nam nie przeszkodził. Wszystko przebiegło pomyślnie, spotkaliśmy się z pozytywnym odbiorem obserwatorów. Dało się też odczuć na sobie wzrok obserwujących nas Świadków Jehowy :). Była to też wspaniała okazja do udowodnienia, że mimo odmiennych poglądów i różnych pomysłów na życie byli świadkowie potrafią współpracować bezkonfliktowo, działać na wspólnej płaszczyźnie tak, aby osiągać wspólne cele. Każdy mógł skorzystać z okazji do zabrania głosu.
Uczestników zachęcam, by opowiedzieli swoje odczucia i nie bali się wspomnieć co ich zdaniem mogliśmy zrobić lepiej, aby następna taka Manifestacja była jeszcze lepsza.


Tusia

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #252 dnia: 27 Marzec, 2017, 11:19 »
Byliśmy w TVP 3 Wrocław  wiadomościach.
https://wroclaw.tvp.pl/29666383/byli-swiadkowie-jehowy-przerywaja-milczenie

Film widziałem na fejsie.
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec, 2017, 11:21 wysłana przez Tusia »


Offline Roszada

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #253 dnia: 27 Marzec, 2017, 11:20 »
Cytuj
Była to też wspaniała okazja do udowodnienia, że mimo odmiennych poglądów i różnych pomysłów na życie byli świadkowie potrafią współpracować bezkonfliktowo
To jest dla mnie najważniejsze, że to się udało.
Bo wiara czy niewiara nie powinna w tych działaniach dzielić.
Wiara czy niewiara, to prywatna sprawa każdego z uczestników.
To nie jest "organizacja", czy jakiś "kościół"  lub wyznanie, ale stowarzyszenie ludzi, którzy chcą coś zamanifestować i przekazać.

Bo prócz exŚJ na manifestacji byli też:

ludzie którzy mają w rodzinie ŚJ (np. dzieci);
ludzie którzy mają współmałżonka ŚJ;
ludzie którzy zajmują się tą problematyką, choć ich nie dotknęło to osobiście (wśród uczestników był mój znajomy, autor książek o ŚJ i Hare Kryszna).

Były tam osoby o różnych światopoglądach.


Tusia

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #254 dnia: 27 Marzec, 2017, 11:23 »
Dziwię się, że Sobociński czyli biosławek i towarzystwo nie słuchają Towarzystwa :) i uprawiają prywatną publicystykę w necie, czytając też odstępcze materiały.
Toć wytyczne organizacji są inne:

mają
nie wiedzieć
nie czytać
nie informować
nie pisać
nie komentować
nie rozmawiać
:-\

i... nie myśleć  ;D