Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 209139 razy)

Offline Randori

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #300 dnia: 16 Sierpień, 2016, 23:12 »
Tak jak w "Folwarku zwierzęcym" Orwella, tak i w Organizacji ŚJ są równi i równiejsi.

Jak szaraczek wejdzie na "odstępcze" strony, to ma komitet, wykluczenie i sprawa załatwiona.
Ale wcale się nie zdziwię jak w Nadarzynie (a może w każdym Betel) jest sekcja specjalna do tropienia odstępców i tam mają wręcz obowiązek wchodzenia na internetowe odstępcze strony!

Oczywiście tacy szpiedzy mają zapewne dyspensę od przełożonych na wchodzenie na strony "odstępców" i może nawet jakiś certyfikat szpiega? Jak pan Adrian jest szpiegiem certyfikowanym, po Teokratycznej Szkole Polowania na Czarownice i ma jeszcze pieczęć zrobioną sygnetem członka Ciała Kierowniczego... no to takiej ważnej figury nie wyrzucą (na razie)...  ;D

No chyba że... sprawa zostanie za bardzo nagłośniona w mediach - i padnie złe światło na organizację... wtedy nawet samo namaszczenie od CK może nie pomóc!

"Certyfikowany szpieg" hahaha :D zrywam boki! Ciekawe czy ma atest jakości :P ...Chyba nie, skoro tak szybko dał się zdemaskować...

Panie Rzezwicki - data ważności certyfikatu się skończyła!


Offline CEGŁA

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #301 dnia: 16 Sierpień, 2016, 23:14 »
Co!!! jA "#r!!=a" NIGDZIE NIE WCHODZIŁEM!!!

IP POPROSZĘ...

Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #302 dnia: 17 Sierpień, 2016, 11:29 »
Tak jak w "Folwarku zwierzęcym" Orwella, tak i w Organizacji ŚJ są równi i równiejsi.

Jak szaraczek wejdzie na "odstępcze" strony, to ma komitet, wykluczenie i sprawa załatwiona.
Ale wcale się nie zdziwię jak w Nadarzynie (a może w każdym Betel) jest sekcja specjalna do tropienia odstępców i tam mają wręcz obowiązek wchodzenia na internetowe odstępcze strony!

Oczywiście tacy szpiedzy mają zapewne dyspensę od przełożonych na wchodzenie na strony "odstępców" i może nawet jakiś certyfikat szpiega? Jak pan Adrian jest szpiegiem certyfikowanym, po Teokratycznej Szkole Polowania na Czarownice i ma jeszcze pieczęć zrobioną sygnetem członka Ciała Kierowniczego... no to takiej ważnej figury nie wyrzucą (na razie)...  ;D

No chyba że... sprawa zostanie za bardzo nagłośniona w mediach - i padnie złe światło na organizację... wtedy nawet samo namaszczenie od CK może nie pomóc!

No co wy chcecie?
Przecież starsi mają w obowiązkach odwiedzanie wykluczonych by wrócili. Więc im wolno. A dlaczego im wolno? Bo są silniejsi duchowo i na nich odstępcy nie działają.
Więc i Adrian wszedł tu sprawdzić, czy ktoś z nas nie rokuje. Może jest ktoś chętny do powrotu? W tej sytuacji proponuję bezpośredni kontakt telefoniczny z Nadarzynem :D


Offline muminka

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #303 dnia: 17 Sierpień, 2016, 17:00 »
No co wy chcecie?
Przecież starsi mają w obowiązkach odwiedzanie wykluczonych by wrócili. Więc im wolno. A dlaczego im wolno? Bo są silniejsi duchowo i na nich odstępcy nie działają.
Więc i Adrian wszedł tu sprawdzić, czy ktoś z nas nie rokuje. Może jest ktoś chętny do powrotu? W tej sytuacji proponuję bezpośredni kontakt telefoniczny z Nadarzynem :D

Oj niestety ich wzrost duchowy nijak ma się do stanowiska jakie posiadają. :P Nie wspomnę już o wiedzy nic nie wnoszącej...
"Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać. Aleksander Kumor "


Offline Światus

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #304 dnia: 17 Sierpień, 2016, 19:20 »
Co!!! jA "#r!!=a" NIGDZIE NIE WCHODZIŁEM!!!

Za to ja wchodziłem... na twój kanał na YT  ;D Obejrzałem w wielkim skrócie filmik z 1992 r.
Już wtedy pokazywał język  :P

A co się dzieje z Biurem Tłumaczeń bo ciężko coś znaleźć?
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień, 2016, 19:26 wysłana przez Światus »
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline CEGŁA

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #305 dnia: 17 Sierpień, 2016, 23:23 »
Co!!! jA "#r!!=a" NIGDZIE NIE WCHODZIŁEM!!!

Za to ja wchodziłem... na twój kanał na YT  ;D Obejrzałem w wielkim skrócie filmik z 1992 r.
Już wtedy pokazywał język  :P

A co się dzieje z Biurem Tłumaczeń bo ciężko coś znaleźć?

To tylko pytanie. Nic nie wiadomo o biurze tłumaczeń, które miało być gotowe wiosną 2016.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline muminka

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #306 dnia: 18 Sierpień, 2016, 07:24 »
Ciekawe czy mają takie gadżety jak Bond :P ?
"Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać. Aleksander Kumor "


Offline TomBombadil

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #307 dnia: 24 Sierpień, 2016, 01:00 »
Pan Adrian ponoć wybiera się ze znajomymi na urlop. Ciekawe,czy nadal będzie szpiegował osobiście,czy zlecił to umyślnym. My będziemy nasłuchiwac wieści  i czekamy na kolorowe zdjęcia.😛


Offline Arvena

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #308 dnia: 24 Sierpień, 2016, 01:28 »
Czekamy na zdjecia z krzakow, jak ktos robi bratu Adrianowi dwuznaczne fotki na plazy nudystow ;)
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline TomBombadil

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #309 dnia: 24 Sierpień, 2016, 01:44 »
Krzaki bałkańskie. Może kochany Cedars coś pstryknie,będą blisko.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #310 dnia: 24 Sierpień, 2016, 08:36 »
Krzaki bałkańskie. Może kochany Cedars coś pstryknie,będą blisko.

Ooo, a skąd takie informacje?


Offline M

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #311 dnia: 24 Sierpień, 2016, 15:32 »
W ostatnich dniach kilku użytkowników (w tym ja) zauważyło dostało sporo wiadomości email o tytule "Nowe hasło dla Świadkowie Jehowy - forum dyskusyjne". Wynikały one z faktu, że jakaś osoba prawdopodobnie próbowała uzyskać nieuprawniony dostęp do nie swoich kont. Takie działania są nielegalne, dlatego też wysłałem do dostawcy Internetu danej osoby następującą wiadomość:

Cytuj
Od dnia wczorajszego rejestruję na forum internetowym swiadkowiejehowywpolsce.org na którym jestem administratorem podejrzane działania z adresu IP 79.133.196.204, który jak rozumiem jest pod Państwa kontrolą. Użytkownik tego adresu wielokrotnie próbuje nadużywać funkcji odzyskiwania hasła kont, które do niego nie należą. Poniżej załączam przykładowy log z serwera:

79.133.196.204 - - [24/Aug/2016:13:24:22 +0200] "GET /index.php?action=reminder HTTP/1.0" 200 16243 "-" "Mozilla/5.0 (Mobile; Windows Phone 8.1; Android 4.0; ARM; Trident/7.0; Touch; rv:11.0; IEMobile/11.0; Microsoft; Lumia 640 XL Dual SIM) like iPhone OS 7_0_3 Mac OS X AppleWebKit/537 (KHTML, like Gecko) Mobile Safari/537"

Ten sam użytkownik dokonywał podobnych zapytań również z innych adresów IP należących do sieci komórkowej T-Mobile.

Proszę o zaprzestanie zakłócania działania naszego forum z Państwa adresów i powiadomienie użytkownika korzystającego z nich o możliwych sankcjach prawnych, jeśli takie działania będą kontynuowane.

Otrzymałem już odpowiedź od dostawcy Internetu, że powyższa informacja została przekazana do abonenta.

Drogi "hakerze": jeśli myślisz, że się dobrze bawisz i że robisz nam jakąś szkodę, to się srogo mylisz. Twoje działania ani nie przynoszą "chwały Jehowie" ani Tobie samemu. Nie będziemy sobie pozwalali na takie zachowanie i jeśli będzie ono kontynuowane, to zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem odpowiesz za nie przed sądem.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #312 dnia: 24 Sierpień, 2016, 22:20 »
Brawo M !


Offline Roszada

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #313 dnia: 24 Sierpień, 2016, 22:42 »
Ja dwukrotnie dostałem info o tym, że rzekomo zagubiłem swoje hasło (dwie ostatnie nocki).
Co ciekawe ja się nie wylogowuję nigdy. :)
Jakże więc miałbym prosić o hasło.
Widać ktoś chciał się podszywać pod Roszadę. ;D

Ciekawe co by napisał w moim imieniu?
Jestem członkiem CK. ;D
Czy: odwołuję wszystko co nakłamałem w tysiącach postów? ;)


Offline PoProstuJa

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #314 dnia: 24 Sierpień, 2016, 22:59 »
Ja dwukrotnie dostałem info o tym, że rzekomo zagubiłem swoje hasło (dwie ostatnie nocki).
Co ciekawe ja się nie wylogowuję nigdy. :)
Jakże więc miałbym prosić o hasło.
Widać ktoś chciał się podszywać pod Roszadę. ;D

Ciekawe co by napisał w moim imieniu?
Jestem członkiem CK. ;D
Czy: odwołuję wszystko co nakłamałem w tysiącach postów? ;)

To dopiero dranie! Chcieli się po chamsku włamać na konta!

Najlepsze jest to, że nawet jakby mi się ktoś włamał, to nie jest w stanie mi NIC zrobić!
Ja już jestem na takim etapie, że chcę się odłączyć, ale czekam na jakąś okazję (bo odchodzić bez okazji to tak głupio jakoś :D ). Więc jakby jakiś nadarzyński głupek zaczął mnie szantażować, to to by mogła być taka okazja. Przynajmniej miałabym odłączenie z głowy.
Ale żeby było śmieszniej, to jakby mnie ktoś zaczął szantażować przez forum, to bym podjęła następujące kroki:
- zawiadomiła administratora
- zadzwoniła do Nadarzyna (a czemu nie?! A co mi zależy?! :D )
- wydrukowałabym ten szantaż i pokazała starszym w swoim zborze
- wydrukowałabym i zaniosła zgłosić to na policję
- zrobiłabym wszystko żeby wyśledzić drania
- postarałabym się żeby drań został publicznie wyśmiany - na forum oraz facebooku
- przesłałabym stosowny list do jego zboru i starałabym się o to żeby załatwić mu komitet sądowniczy

To taki pomysł na szybko... :D A pewnie jeszcze bym coś wymyśliła!

P.S. Ja wcale nie żartuję.