Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 209098 razy)

Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #45 dnia: 04 Sierpień, 2016, 13:28 »
Adrianku, a może by tak wystąpić z postulatem aby przywrócić, zebrania książki,
na którym odbywałoby się spotkanie głosicieli w grupach i głosiciele analizowali by poszczególne wątki odstępców na takich forach. Uczyliby  się jak odpierać ataki od nich i aby świat widział że odstępcy to oszuści i przyłączaliby się do polemiki głosząc  ludziom zaglądających na takie blogi.
Propozycja takiego nowego światełka, Adrianku  :)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline preampusDistortus();

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Sierpień, 2016, 13:32 »
Adrianku, a może by tak wystąpić z postulatem aby przywrócić, zebrania książki,
na którym odbywałoby się spotkanie głosicieli w grupach i głosiciele analizowali by poszczególne wątki odstępców na takich forach. Uczyliby  się jak odpierać ataki od nich i aby świat widział że odstępcy to oszuści i przyłączaliby się do polemiki głosząc  ludziom zaglądających na takie blogi.
Propozycja takiego nowego światełka, Adrianku  :)
No właśnie, jeśli macie prawdę - nie powinno być problemu wypieranie argumentów tych kłamliwych, szatańskich odstępców. Czy, jak to mówicie, jehowa nie jest silniejszy?


Blizna

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #47 dnia: 04 Sierpień, 2016, 13:48 »
To duży komplement dla tego forum, że usiłuje z nim walczyć sam Nadarzyn :)
I świadectwo skutecznosci działań forumowiczów.
Najwyraźniej coraz więcej osób zadaje pytania.
Bardzo się cieszę z tego!
Oby i moi dawni przyjaciele znaleźli wolność :)


Offline Hippopotamus

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Sierpień, 2016, 13:58 »
Mam komunikat do Nadarzyniaków  ---> JEST NAS CORAZ WIĘCEJ!!!


Ten film pomógł mi zrozumieć, że nie ma co się oglądać na Strażnicę i ich sług i można przy tym być szczęśliwszym
Obejrzałem cały film.
Gdyby miał kiedyś powstać jego polski odpowiednik - zgłaszam się jako pierwszy na ochotnika do udziału w nim !
Jakąś tam niewielką pozycję osiągnąłem "w świecie".
Nie wstydzę się tego, że byłem SJ, wręcz przeciwnie - z radością opowiem innym, jak to jest, by nie popełnili podobnego błędu.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Sierpień, 2016, 14:03 »
Obejrzałem cały film.
Gdyby miał kiedyś powstać jego polski odpowiednik - zgłaszam się jako pierwszy na ochotnika do udziału w nim !
Jakąś tam niewielką pozycję osiągnąłem "w świecie".
Nie wstydzę się tego, że byłem SJ, wręcz przeciwnie - z radością opowiem innym, jak to jest, by nie popełnili podobnego błędu.

Właśnie o tym pomyślałem gdy aktorzy się przedstawiali, że może jakiś nasz rodak mógłby wystąpić w podobnej produkcji. Pewnie to kwestia czasu.
Jak kiedyś zostanę aktywnym odstępcą (tak jak Alek), to poznajcie mnie z tą dziewczyną z 1:23 i 4:39 (na huśtawce). Chociaż pewnie ma jakiegoś faceta...szkoda...


Offline pitekantrop

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Sierpień, 2016, 14:16 »
Nie wiem jak takie osoby jak pan Adrian R. mogą dużo wiedzieć na temat wtsu (skoro tak szpiegują to muszą dużo czytać....) i nic z tym nie robić! A nawet to popierać! Brzydzę się panem, panie Adrianie, fuj. Dbasz jedynie o swoją ciepłą posadkę. Ale kiedyś się zestarzejesz i już im nie będziesz potrzebny to Cię wykopią na bruk bez niczego. Wtedy Ci pomogą tylko odstępcy, których tak dzisiaj traktujesz.

W systemach totalitarnych (czyli nota bene wszystkich światowych systemach) specjalne komórki prowadzą permanentną inwigilację niepokornych umysłów. Wcale by mnie nie zaskoczyło, gdyby w biurach świadków - na równi z odpowiednimi komórkami (kontroli) prasy, publikacji i widowisk JW, istniały referaty (samodzielne stanowiska - pan Adrian w randze naczelnika wydziału : ) ds. podsłuchu (pardon, analiz społecznych). Po ostatnich cięciach być może trudnią się tym nawet te same osoby... 


Offline M

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #51 dnia: 04 Sierpień, 2016, 14:17 »
Zostały wykonane przez Stanisława Chłościńskiego (Gedeona) jako właściciela i administratora forum dwa telefony, do pana Adriana Rzeźwickiego i do Działu Prawnego w Nadarzynie. W obu wypadkach usłyszeliśmy: "zaprzeczamy, że taka sytuacja miała miejsce", a potem "przyjeliśmy informację do wiadomości". Rozmówcy zostali pouczeni o odpowiedzialności prawnej z tytułu działań które podjęli, a także o tym, że liczymy na wyjaśnienie sprawy z ich strony, w przeciwnym wypadku będziemy zmuszeni złożyć do prokuratury wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 267, 269a (pozyskiwanie informacji do których nie jest się uprawnionym, przełamywanie zabezpieczeń systemów informatycznych) i art. 191 (stosowanie gróźb, nękanie).

Decyzja należy do Państwa, panowie Nadarzyniacy, czy chcecie to załatwić polubownie, czy raczej przyłapani na gorącym uczynku nadal będziecie brnęli w zaparte krzycząc "to nie moja ręka".
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień, 2016, 14:29 wysłana przez gedeon »


Offline janeczek

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #52 dnia: 04 Sierpień, 2016, 14:48 »
Tak ze zwykłej ciekawości to czy nadarzym musi takie sprawy zgłaszać do centrali,bo zostali złapani za rękę i ktoś za to odpowie bo na łamanie prawa to nie dostali by zgody
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Blizna

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Sierpień, 2016, 14:53 »
Ciekawa jestem, czy ten pan jest wolnym strzelcem, czy trolluje grupowo.
Czy są inni oprócz niego.
Zastanawiałam się zawsze, gdy we wszystkich dyskusjach przy okazji artykułów medialnych pojawiał się ten sam osobnik, piszący zawsze w tym samym bezczelnym stylu.
Może to Adrian ma służbowe polecenie dyskutowania w takich przypadkach?
Jako "dojrzały duchowo"? :P
I w związku z tym, że to "zlecenie od Jehowy", jest zwolniony z "grzechu" dyskusji z odstępcami?



Offline bartek212701

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Sierpień, 2016, 15:11 »
Akuku odstępcy :)
https://www.facebook.com/adrian.rzezwicki?fref=ts
M jest NIEOCENIONY!



KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #55 dnia: 04 Sierpień, 2016, 15:17 »
Akuku odstępcy :)
https://www.facebook.com/adrian.rzezwicki?fref=ts
M jest NIEOCENIONY!



Trzeba było zapytać zamiast szukać, bym ci podał link :)
Tu na forum są ludzie co gościa znają, nawet dobrze znają :)


Offline bartek212701

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #56 dnia: 04 Sierpień, 2016, 15:25 »
Miałem ochotę mu trochę napisać na PW co o nim sądzę :D więc się pośpieszyłem :-[
Taki poważny człowiek, a w głowie kupa :)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #57 dnia: 04 Sierpień, 2016, 15:30 »
Zauważmy, że Adrianek jest osobą do kontaktów w sprawie adresacji IP Nadarzyna. Możliwe, że niekoniecznie on sam się loguje, może to ktoś z jego braci...


Offline M

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #58 dnia: 04 Sierpień, 2016, 15:41 »
Nie ma ich tam wielu, a poszlaki które mamy wskazują na to, że osoba, która się logowała:

- musi dobrze znać język angielski
- musi potrafić obsługiwać serwery proxy w celu omijania banów
- musi mieć dostęp do sieci Nadarzyna poza godzinami pracy (na konta logowano się nawet po godzinie 22-giej)

Nie wiem, czy oprócz pana Adriana Rz. ktoś jeszcze w dziale komputerowym w Nadarzynie pasuje do tego opisu.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #59 dnia: 04 Sierpień, 2016, 15:46 »
Nie ma ich tam wielu, a poszlaki które mamy wskazują na to, że osoba, która się logowała:

- musi dobrze znać język angielski
- musi potrafić obsługiwać serwery proxy w celu omijania banów
- musi mieć dostęp do sieci Nadarzyna poza godzinami pracy (na konta logowano się nawet po godzinie 22-giej)

Nie wiem, czy oprócz pana Adriana Rz. ktoś jeszcze w dziale komputerowym w Nadarzynie pasuje do tego opisu.

Szef działu, Szcz.....ek?