Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 209149 razy)

Offline andreess

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #570 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:12 »
Jak byscie chcieli zeby wam ludzie czynili tak wy im czyncie - proponujecie cos w zamian??? Ja napisalem i pisze po raz ostatni; dzięki za linki bo sie przydaja.. mnie..c o do wykluczenia.. powód - rozwód, ale wy prawdy nie poznaliscie nigdy a starsi rozmawiają z wykluczonymi , Nadarzyn tez, ale nie z odstepcami.. i powolujecie sie na Jehowe sciagajac na siebie wyrok.. wasza sprawa... ja wam podziekowalem koncze z wami konwersacje, z Nadarzyna nie jestem i dziwilbym sie gdyby ktokolwiek z Nadarzyna tutaj zawitał..raczej sie to nigdy nie zdarzy... chyba ze taki odstepca jak wy , podajacy sie za brata z Nadarzyna.. sorry ale żenada.. miłego ...kontaktu z szatanem, bogiem kłamstwa


Offline Gremczak

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #571 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:14 »
Jak byscie chcieli zeby wam ludzie czynili tak wy im czyncie - proponujecie cos w zamian??? Ja napisalem i pisze po raz ostatni; dzięki za linki bo sie przydaja.. mnie..c o do wykluczenia.. powód - rozwód, ale wy prawdy nie poznaliscie nigdy a starsi rozmawiają z wykluczonymi , Nadarzyn tez, ale nie z odstepcami.. i powolujecie sie na Jehowe sciagajac na siebie wyrok.. wasza sprawa... ja wam podziekowalem koncze z wami konwersacje, z Nadarzyna nie jestem i dziwilbym sie gdyby ktokolwiek z Nadarzyna tutaj zawitał..raczej sie to nigdy nie zdarzy... chyba ze taki odstepca jak wy , podajacy sie za brata z Nadarzyna.. sorry ale żenada.. miłego ...kontaktu z szatanem, bogiem kłamstwa
Typowe zachowanie ŚJ.
Ogon podkulił i ucieka. ;D


ODPOWIADAM: Macie bardzo błędne pojęcie o Organizacji- Otóż i obwodowi i Nadarzyn roxzmawiają z wykluczonymi- coś się wam pomyliło- nie rozmawiają natomiast z takimi jak wy - odstępcami.. i to jest zasadnicza różnica, bo wyklucza się ale powrót jest zawsze możliwy.. a tego właśnie wam brakuje - wiary pokory i skruchy
Bajki to możesz opowiadać w zborze .Ja nie jestem wykluczony a ze mną nie chce rozmawiać. A nie raz go zapraszałem.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień, 2018, 11:19 wysłana przez Gremczak »


Offline Safari

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #572 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:17 »
Witam, chciałbym Wam podziękować, za to co do tej pory napisaliście. Jestem wykluczony od dawna, a byłem starszym. Pluć w to w co się wierzy czy wierzyło? Pluć na ofiarę jaką złożył Chrystus??

Nie wiem o co panu chodzi. Ale zadam inne pytanie: ""Pluć" na członka własnej rodziny, nie odzywać się do niego i oczerniać, że jest "odstępca" lub chorym psychicznie tylko dlatego, że wybrał życie gdzie indziej niż we wspólnocie świadków Jehowy?"
Spoko. Po prostu na co dzień zmagam się z ostracyzmem i powiem panu, że właśnie dlatego nigdy tam nie wrócę. Ponieważ inaczej rozumiem miłość. To nie jest miłość. To jest poniżanie i emocjonalny szantaż, a wyznawcy świadków Jehowy są do stosowania ostracyzmu zmuszani instytucjonalnie.
Jeśli panu odpowiada taka wspólnota, przecież my pana nie zatrzymujemy 😊😁
Jeszcze raz powodzenia.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień, 2018, 11:19 wysłana przez Safari »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline andreess

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #573 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:20 »
jeszcze jedno, obrazacie mnie mimo ze jestem wykluczony na razie, a moge w kazdej chwili wrocic , bo znam Biblie i to przede wszystkim jest księga prawdy a S.Jehowy stosuja sie do tej Księgi i nie ma innej drogi..ale ok. obrazacie mnie moje uczucia religijne.. takie wpisy - niektore- powinny byc zgłoszone jak naruszenie dobr osobistych- bo Konstytucja gwarantuje wolnosc wyznania sumienia .. i w Polsce na razie jest to respektowane..wiec poki co uwazajcie na te kłamstwa pozbawione sensu i prawdy, bo mozecie miec sprawy sadowe


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #574 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:25 »
(...) z Nadarzyna nie jestem i dziwilbym sie gdyby ktokolwiek z Nadarzyna tutaj zawitał..raczej sie to nigdy nie zdarzy... chyba ze taki odstepca jak wy , podajacy sie za brata z Nadarzyna.. sorry ale żenada.. miłego ...kontaktu z szatanem, bogiem kłamstwa
   Adrian Rzeźwicki, mówi Ci to coś?
   Zajrzyj sobie do pierwszego wpisu na tym wątku.
   Chyba jednak mało wiesz o działaniach Nadarzyna.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline andreess

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #575 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:26 »
a zatem... do was drodzy "odstępcy"- ostatnie słowo- (Objawienie 21:8) Ale co do tchórzów (...), i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. To oznacza drugą śmierć”.

(Psalm 26:4) Nie zasiadam z mężami nieprawdy; a z tymi, którzy ukrywają, kim są, nie wchodzę.


Offline Trinity

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #576 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:28 »
uprasza się nie karmić trola


Offline P

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #577 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:29 »
a zatem... do was drodzy "odstępcy"- ostatnie słowo- (Objawienie 21:8) Ale co do tchórzów (...), i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. To oznacza drugą śmierć”.

(Psalm 26:4) Nie zasiadam z mężami nieprawdy; a z tymi, którzy ukrywają, kim są, nie wchodzę.
CK przed sądem normalnie uosobienie prawości i prawdy, a to dobre, nie no dobry żart  ;D
Chcesz porozmawiać? napisz: pjakprawda@interia.pl


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #578 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:31 »
a zatem... do was drodzy "odstępcy"- ostatnie słowo- (Objawienie 21:8) Ale co do tchórzów (...), i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. To oznacza drugą śmierć”.
(Psalm 26:4) Nie zasiadam z mężami nieprawdy; a z tymi, którzy ukrywają, kim są, nie wchodzę.
   Próżny Twój trud.
   Jeziorem ognia już nas nie postraszysz.
   To metoda "strażnicy".
   ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gremczak

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #579 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:34 »
a zatem... do was drodzy "odstępcy"- ostatnie słowo- (Objawienie 21:8) Ale co do tchórzów (...), i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. To oznacza drugą śmierć”.

(Psalm 26:4) Nie zasiadam z mężami nieprawdy; a z tymi, którzy ukrywają, kim są, nie wchodzę.
Ale ja nie jestem odstępcą.Bo gdyby tak było to by mnie wykluczyli. Zgodzisz się z tym?Chyba ,że ta organizacja lubi mieć w swoich szeregach takich jak ja.


To  wyjaw kim jesteś i nie ukrywaj tego zgodnie ze słowami Ps 26:4.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień, 2018, 11:41 wysłana przez Gremczak »


Offline Rajski Ptak

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #580 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 11:56 »
Prowokacja i tyle. Miłego dnia dla wszystkich mimo wszystko i ponad wszystko :)
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać."- Mark Twain


Offline Opatowianin

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #581 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 12:03 »
Troll andreess rozbawił mnie grożeniem sprawami sądowymi. Proszę, niech zakłada! Nie dość że publicznie by się skompromitował, to jeszcze nie wypłaciłby się do końca życia pokrywaniem kosztów postępowań sądowych! :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień, 2018, 12:07 wysłana przez Opatowianin »


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #582 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 12:06 »
”.

(Psalm 26:4) Nie zasiadam z mężami nieprawdy; a z tymi, którzy ukrywają, kim są, nie wchodzę.

Dlatego do Warwick tez nie wejdziesz.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #583 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 12:12 »
na razie, a moge w kazdej chwili wrocic , bo znam Biblie i to przede wszystkim jest księga prawdy.
Coś mało znasz doktrynę ŚJ.  Każdy może wrócić do organizacji bez względu na to co zrobił, nie tylko ty. Pytanie tylko czy zechce! A co do Biblii myślę, że wiele jest osób na tym forum, co ma do tej księgi wielki szacunek!!!!.   
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Roszada

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #584 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 13:49 »

(Psalm 26:4) Nie zasiadam z mężami nieprawdy; a z tymi, którzy ukrywają, kim są, nie wchodzę.
A właśnie przychodząc tu zasiadłeś i to nie tylko z mężami, ale i niewiastami. ;D