Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 209413 razy)

Offline Mała mi

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #585 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 14:05 »
ODPOWIADAM: Macie bardzo błędne pojęcie o Organizacji- Otóż i obwodowi i Nadarzyn roxzmawiają z wykluczonymi- coś się wam pomyliło- nie rozmawiają natomiast z takimi jak wy - odstępcami.. i to jest zasadnicza różnica, bo wyklucza się ale powrót jest zawsze możliwy.. a tego właśnie wam brakuje - wiary pokory i skruchy
Wiara, pokora, skrucha powiadasz?Nigdy obok nich nie stales.Twoja pycha sie tu wylewa. Ty wiesz , kto co powinien robic I w co wierzyc, gdzie isc.Juz powinnismy zwracac sie do ciebie ooo panie czy zluzujesz troche majtki?


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #586 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 14:36 »
Dopiero w 2018 roku się rozkręcamy z działaniami przeciwko Ciemiężycielskiej Korporacji a tu proszę już nerwy puszczają?

Zaprawdę powiadam wam: To dopiero początek boleści.

W Bibli pisze że jeśli Chrześcijanie będą prześladowani ze względu na Jezusa to mają powód do chluby a jeśli ze względu na niecne uczynki to żaden powód do radośći.

Więc Trole wpadajcie i ujadajcie, wasz skowyt boleści zagrzewa nas do dalszej ochoczej, radosnej i pasjonującej pracy.


Offline Światus

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #587 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 14:49 »
a zatem... do was drodzy "odstępcy"- ostatnie słowo- (Objawienie 21:8) Ale co do tchórzów (...), i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. To oznacza drugą śmierć”.

(Psalm 26:4) Nie zasiadam z mężami nieprawdy; a z tymi, którzy ukrywają, kim są, nie wchodzę.

Drogi Andreessie, powołujesz się na Objawienie. Piszesz o kłamcach, tchórzach itp. Ale czy wiesz, że TY TEŻ siędo nich zaliczasz? Przeczytaj te wersety;

Obj 22:14 Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała
i aby bramami wchodzili do Miasta.
15 Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy
i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.


A może ty znajdziesz się w Nowym Jeruzalem? Być może tak.Odpowiedz.
Zobaczmy co Biblia mówi o tych, którzy nie wejdą do nowego jeruzalem.

Obj 21:27 A nic nieczystego do niego nie wejdzie
ani ten, co popełnia ohydę i kłamstwo,
lecz tylko zapisani w księdze życia Baranka.

Jak widzisz, poza miastem znajdują się same "szumowiny". Zwróć jednak uwagę, na to kto wejdzie - zapisani w księdze życia Baranka. I tym tropem podążymy.

Obj 13:7 Potem dano jej (Bestii) wszcząć walkę ze świętymi
i zwyciężyć ich,
i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.
8 Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy,
każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.


Pamiętaj, gdybyś był tam zapisany - wszedłbyś do nowego jeruzalem.
Ale zobaczmy co jeszcze czeka "niezapisanych".

Obj 20:15 Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia,
został wrzucony do jeziora ognia.


Ten werset świetnie koresponduje z podanym przez ciebie.
Przypomnijmy;

Obj 21:27 A nic nieczystego do niego (Nowego Jeruzalem) nie wejdzie
ani ten, co popełnia ohydę i kłamstwo,
lecz tylko zapisani w księdze życia Baranka.

Ty zapewne uważasz, ze jesteś zapisany w księdze życia. Ale do Miasta nie wchodzisz. A poza Miastem znajdują się... "Na zewnątrz psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy
i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje
".

Chcesz powiedzieć, że jesteś jednym z nich? Twoja religia pozycjonuje cię w gronie "odstępców".
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline matus

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #588 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 14:50 »
Mój komentarz:
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline sawaszi

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #589 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 15:27 »
Jak byscie chcieli zeby wam ludzie czynili tak wy im czyncie - proponujecie cos w zamian??? Ja napisalem i pisze po raz ostatni; dzięki za linki bo sie przydaja.. mnie..c o do wykluczenia.. powód - rozwód, ale wy prawdy nie poznaliscie nigdy a starsi rozmawiają z wykluczonymi , Nadarzyn tez, ale nie z odstepcami.. i powolujecie sie na Jehowe sciagajac na siebie wyrok.. wasza sprawa... ja wam podziekowalem koncze z wami konwersacje, z Nadarzyna nie jestem i dziwilbym sie gdyby ktokolwiek z Nadarzyna tutaj zawitał..raczej sie to nigdy nie zdarzy... chyba ze taki odstepca jak wy , podajacy sie za brata z Nadarzyna.. sorry ale żenada.. miłego ...kontaktu z szatanem, bogiem kłamstwa
 
Człowieku - a Ty się modlisz do kogo ? - Twoje 'nastawienie duchowe' - jest co najmniej troszkę kontrowersyjne  :( - ("owoce ducha") ..
Powiadasz, że znasz Biblię (Słowo Boże) ? - a jak u Ciebie prywatnie z życiem wśród bliznich ? - (rodzina, sąsiedzi) ?
Chcesz być w raju ? -jakim??
- ja Ci życzę wszystkiego najlepszego od Boga Żywego .


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #590 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 15:45 »
sorry ale żenada.. miłego ...kontaktu z szatanem, bogiem kłamstwa
To żeś chłopie pojechał z tym szatanem...
Poszczułeś Szatanem jak jakimś pitbulem  ;D
Świadkowska śpiewka - coś nie po myśli Świadków - wina Szatana
ŚJ traktują Szatana jak chłopca do bicia.
A gdy twój ziemski bóg z Worwick, przed komisją kłamał i pokrętnie się tłumaczył. To znaczy że też się z Szatankiem brata.
Czyli można wysnuć, że owych 8 panujących świadkom braci króla ;) działają z ramienia Szatana. Może są Jego braćmi? 
 


Offline Inka

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #591 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 16:06 »
Czytając tego trolla-fanatyka, aż mi wstyd że byłam w tej szkodliwej sekcie pośród takich ludzi. Co za niski poziom rozumowania, albo raczej jego braku, wypowiedzi. Wiecie, nie żal mi takich ludzi, że tkwią w tym bagnie. Jak lubi taplać się w błocie, jego sprawa.


Offline Zwolennik Swieczki

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #592 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 17:04 »
  powód - rozwód,   miłego ...kontaktu z szatanem, bogiem kłamstwa

Daleko mi do wsciubiana nosa w TWOJE PRYWATNE SPRAWY,ale sadzac po aktywnej polemice i argumentach a raczej ich braku ,sam nie wierzysz w to co piszesz -zagluszasz po prostu swoje sumienie powtarzajac mysli ze Straznic. Zycze Ci rozwagi w podejmowaniu decyzji o powrocie.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8489
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #593 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 17:48 »
Witaj_ ANDREESS
czytając z uwagą Twoje posty mogę napisać:
Tak, na pewno TAK_będziesz !!!, tu na FORUM zaglądał a nawet pisał różne komentarze- taka Twoja natura, sam z nieprzymuszonej woli zarejestrowałeś się na nim udzielając fantastycznych wpisów, to o czymś świadczy- prawda.
Komunikujesz, że NIE ZNAMY tej Twojej organizacji (Ww), bardzo się mylisz, kiedy poczytałbyś z uwagą bez emocji wypowiedzi może lampka czerwona by zabłysła gdzieś w Twojej głębi !!!
NADMIENIASZ, ŻE KOŃCZYSZ  DYSKUSĘ NA FORUM-zaskoczyłeś mnie??- to bardzo zabawne, taką masz osobowość …. raz jasność raz ciemność...
Powiem szczerze, JESTEŚ już odstępcom- to ja CI mówię i wiesz o tym bardzo dobrze nie wiem dlaczego nie chcesz się przyznać przed samym Sobą, to dziwna postawa psychologiczna, (ale rozumiem to wojna myśli, żalu i przekonań w które się święcie wierzyło...lub jeszcze wierzy, to z czasem przejdzie Andrees)

Mówisz, że z Nadarzyna betonowi nie zaglądają- to jesteś w wielkim błędzie, szczególnie upodobali sobie to FORUM ( bo ciekawość, jak się mówi to pierwszy stopień do piekła..)
JESTEM PEWNY, że Na ten post odpiszesz- bo musisz, Twoje ego jest tego żądne.
Polubiłem Ciebie, szczery i odważny Jesteś Witaj  na FORUM, tylko zmień styl – decyzja od Ciebie zależy- mam taką nadzieję-ODSTĘPCA Nadaszyniak
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień, 2018, 18:46 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Villa Ella

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #594 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 20:07 »
Super! Wpadnie tutaj czasem takie fajne egzotyczne stworzonko, siarką i ogniem piekielnym postraszy i od razu ciepło się robi...
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #595 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 20:15 »
Poszedł na komitet przywracający:-D
Oni są jak dzieci z przedszkola.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Roszada

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #596 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 20:22 »
a zatem... do was drodzy "odstępcy"- ostatnie słowo- (Objawienie 21:8) Ale co do tchórzów (...), i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. To oznacza drugą śmierć”.

(Psalm 26:4) Nie zasiadam z mężami nieprawdy; a z tymi, którzy ukrywają, kim są, nie wchodzę.
Ale jak im ten zakazany owoc forumowo-odstępczy smakuje. :)
Pisze, "a z tymi, którzy ukrywają, kim są, nie wchodzę"
A jednak wchodzi. ;D

Oj niech się przyzna starszym, że tu wchodził, to go jeszcze ze 3 lata potrzymają w Poczekalni, na tylnych ławach w zborze, skoro sam pisał, że wykluczony. :)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #597 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 20:42 »
ODPOWIADAM: Macie bardzo błędne pojęcie o Organizacji- Otóż i obwodowi i Nadarzyn roxzmawiają z wykluczonymi- coś się wam pomyliło- nie rozmawiają natomiast z takimi jak wy - odstępcami.. i to jest zasadnicza różnica, bo wyklucza się ale powrót jest zawsze możliwy.. a tego właśnie wam brakuje - wiary pokory i skruchy

A Tobie brakuje przecinków.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #598 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 20:49 »
Właśnie, nie wie z kim, a wchodzi.
Trzeba tak jak Adrian i ekipa dać mu 3 dni na zgłoszenie się z tym do starszych, a w przeciwnym razie przedsięwziąć stosowne kroki:-D
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8489
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #599 dnia: 05 Kwiecień, 2018, 21:00 »
Gdy się pisze PRAWDĘ o nich-betoniaków z Nadarzyna to cicho siedzą pod miotłą wielkich krasnali (Ww) za wielka kałużą i czekają na ten swój armagedon.
Jak by mogli ich wpisów byłoby TU co nie miara jednak cenzura i kapownictwo to uniemożliwia w Twierdzy BELZEBUBA  ;D ;D ;D