Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 208093 razy)

Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #480 dnia: 04 Październik, 2017, 12:21 »
Ci "KŁAMCY" wts-owscy wypili z mlekiem matki te nauki WTS a póżniej pionierowali po 20 30 lat,są takimi samymi ofiarami ofiar jak Ty czy ja i widocznie jeszcze nie ich czas,ja im współczuję,gdyż myślą że służą Bogu.

Niestety , nie mogę zgodzić się z takim poglądem, może poprzednie pokolenie, pokolenie Lebiody nie miało świadomości czym jest wts ale dzisiejsze młode wilki choć wypiły z mlekiem matki nauki, matki organizacji sa wyszkoleni , mają dostęp do internetu. Im głębiej siedzieli tym więcej wiedzieli . Może nie potrafią przyznać się do tego , może nie potrafią odnaleźć się poza organizacją no bo co będą robili w "świecie" ? Jaką pracę podejmą ? Kim będą poza organizacją? Na tym polega dramat wielu , przyznać się , że organizacja w której zostali wychowani okazała się fałszywą .

Ale przecież każdy wychowany z dziada pradziada np w rodzinie katolickiej musiał takiego wyboru dokonać zostając świadkiem , bolało ale umiłowanie prawdy o Bogu było ważniejsze ...
Czemu teraz ktoś wychowany w rodzinie świadków kiedy dociera do niego prawda o wts nie chce doświadczyć takiego uczucia ?
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline CEGŁA

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #481 dnia: 04 Październik, 2017, 14:16 »
Ci "KŁAMCY" wts-owscy wypili z mlekiem matki te nauki WTS a póżniej pionierowali po 20 30 lat,są takimi samymi ofiarami ofiar jak Ty czy ja i widocznie jeszcze nie ich czas,ja im współczuję,gdyż myślą że służą Bogu.

Węże też piją mleko? ;)
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #482 dnia: 04 Październik, 2017, 14:43 »
Węże też piją mleko? ;)

Oczywiście ;)



Offline CEGŁA

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #483 dnia: 04 Październik, 2017, 14:58 »
 :o A jednak...

A to wąż!
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline zawsze letni

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #484 dnia: 04 Październik, 2017, 16:08 »
Mleko piją! , ale...  Czy "rąbią" też pokarm stały ? Taki zatruty z WTS-u ?
Czy tylko udzielają go innym? / Sprytne te węże, pomiot żmijowy wężowy/
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #485 dnia: 05 Październik, 2017, 17:06 »
Esrero!
Dobrze, że to dostrzegasz Estero, bo kiedyś, jak ktoś mi mówił, że mam klapki na oczach, to mnie to drażniło. Teraz wiem, że te osoby miały rację.
Wczoraj byłam siostrą, a następnego dnia staję się panią, której nie mówi się dzień dobry, bo mam inny punkt widzenia w jakieś sprawie. A ja myślałam, że życie bez takich osób nie ma sensu. Zobacz, jak moje poglądy się zmieniają, gdy zaczęłam myśleć samodzielnie.
Pozdrawiam miła Siostro Estero!

                       Droga owcoJehowy, Danusiu  :)

   Zawsze mi coś uwierało i zgrzytało.
   Ale dokładniej, to to dostrzegłam dopiero wtedy, jak odkryłam prawdę o tej religii.
   Wcześniej, te moje różne normalne wnioski, fruwały jak w jakiejś nieokreślonej chmurze zawieszone w jakiejś nieokreślonej przestrzeni.
   Ze znakami zapytania i wykrzyknikami, czy to ja? czy to oni są nienormalni?

   No i na dziś, wyszło na to, że to ja dobrze myślałam..
   I cieszy mnie to.
   Bo dzięki temu, czuję się wolna.
   Choć emocjonalnie, przeraża mnie to, że tam jest tylu ludzi, żyjących iluzją.
   Którzy być może nigdy się nie wybudzą.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline owcaJehowy

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #486 dnia: 05 Październik, 2017, 21:51 »
Estero!
Jakże się cieszę, ze zrozumiałaś podobnie jak ja, że mamy prawo do samodzielnego myślenia. Niestety nie zmienimy innych, ale same możemy czuć się wyzwolone. Bóg dał nam prawo wyrażania swoich myśli i odczuć  i  to daje ulgę.

Ja nie chcę ich zmieniać, ale nie pozwolę siebie krzywdzić.
Cieszy mnie to, że się przebudziłam i że takich osób, jak Ty wybudzonych jest więcej.

Pozdrawiam Ciebie Esterko i ściskam serdecznie.
Danuta


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #487 dnia: 11 Październik, 2017, 01:01 »
                                          :) Danusiu :)

   Ja też serdecznie Ciebie pozdrawiam.
   I życzę powodzenia na swojej sprawie, obyś odniosła zwycięstwo.
   Podobnie myślę jak Ty w kwestii krzywdzenia.
   Nikt mi nie zwróci moich lat tam spędzonych, ani nie cofnie decyzji, które są już nie do cofnięcia.
   Ale żyję, cieszę się życiem i tą wolnością, tak wysoką ceną okupioną.
   :) :)

   Czasami myślę, że to takie "Pyrrusowe zwycięstwo".
   Ale nawet jeśli miałoby takie być, to cieszę się, że pomiędzy prawdą a fałszem ...
   WYBRAŁAM ŚWIAT BEZ ILUZJI WTS.
   Rzeczywisty, realny, z nowymi przyjaciółmi, znajomymi i nowym życiem.
   I wielką świadomością ...
   Że już nigdy wts nie wpłynie na moje ważne decyzje życiowe.
   Na żadne moje decyzje!!
« Ostatnia zmiana: 11 Październik, 2017, 01:04 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline sabekk

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #488 dnia: 11 Październik, 2017, 01:51 »
                                   
   Ale żyję, cieszę się życiem i tą wolnością, tak wysoką ceną okupioną.
   :) :)

   WYBRAŁAM ŚWIAT BEZ ILUZJI WTS.
   Rzeczywisty, realny, z nowymi przyjaciółmi, znajomymi i nowym życiem.
  I wielką świadomością ...
 

(Liczb 11:31-34 NWT)
31.  I zerwał się wiatr od Jehowy, i zaczął przynosić od morza przepiórki i zrzucać je na obóz mniej więcej na dzień drogi z jednej strony i mniej więcej na dzień drogi z drugiej strony, wszędzie dookoła obozu, i mniej więcej na dwa łokcie nad powierzchnię ziemi.
32. Wtedy lud, powstawszy, zbierał przepiórki przez cały ten dzień i całą noc oraz cały następny dzień. Kto nazbierał najmniej, zebrał dziesięć chomerów; i rozkładali je sobie szeroko wokół obozu.
33. Mięso było jeszcze między ich zębami, jeszcze nie przeżute, gdy zapłonął przeciwko ludowi gniew Jehowy i Jehowa zaczął uśmiercać lud, urządzając bardzo wielką rzeź.
34. Miejscu temu nadano nazwę Kibrot-Hattaawa, gdyż tam pogrzebano ludzi, którzy pałali samolubną żądzą.

Bywam na tym forum, i se myślę "czasem tak", a "czasem siak". No niemniej powodzenia życzę.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #489 dnia: 11 Październik, 2017, 06:01 »
(Liczb 11:31-34 NWT)
31.  I zerwał się wiatr od Jehowy, i zaczął przynosić od morza przepiórki i zrzucać je na obóz mniej więcej na dzień drogi z jednej strony i mniej więcej na dzień drogi z drugiej strony, wszędzie dookoła obozu, i mniej więcej na dwa łokcie nad powierzchnię ziemi.
32. Wtedy lud, powstawszy, zbierał przepiórki przez cały ten dzień i całą noc oraz cały następny dzień. Kto nazbierał najmniej, zebrał dziesięć chomerów; i rozkładali je sobie szeroko wokół obozu.
33. Mięso było jeszcze między ich zębami, jeszcze nie przeżute, gdy zapłonął przeciwko ludowi gniew Jehowy i Jehowa zaczął uśmiercać lud, urządzając bardzo wielką rzeź.
34. Miejscu temu nadano nazwę Kibrot-Hattaawa, gdyż tam pogrzebano ludzi, którzy pałali samolubną żądzą.

Bywam na tym forum, i se myślę "czasem tak", a "czasem siak". No niemniej powodzenia życzę.

Tak rzekł pełen miłości Pan , a niech gnoje wiedzą kto tu rządzi .



Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Gremczak

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #490 dnia: 11 Październik, 2017, 08:10 »
(Liczb 11:31-34 NWT)
31.  I zerwał się wiatr od Jehowy, i zaczął przynosić od morza przepiórki i zrzucać je na obóz mniej więcej na dzień drogi z jednej strony i mniej więcej na dzień drogi z drugiej strony, wszędzie dookoła obozu, i mniej więcej na dwa łokcie nad powierzchnię ziemi.
32. Wtedy lud, powstawszy, zbierał przepiórki przez cały ten dzień i całą noc oraz cały następny dzień. Kto nazbierał najmniej, zebrał dziesięć chomerów; i rozkładali je sobie szeroko wokół obozu.
33. Mięso było jeszcze między ich zębami, jeszcze nie przeżute, gdy zapłonął przeciwko ludowi gniew Jehowy i Jehowa zaczął uśmiercać lud, urządzając bardzo wielką rzeź.
34. Miejscu temu nadano nazwę Kibrot-Hattaawa, gdyż tam pogrzebano ludzi, którzy pałali samolubną żądzą.


W jakim celu to zamieściłeś?


Offline gerontas

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #491 dnia: 11 Październik, 2017, 09:09 »
W jakim celu to zamieściłeś?


Na przykład mój prosty umysł odczytał to, że sabbek pije do Estery i pragnie by Jehowa ją zgładził oraz innych tu na forum .


Offline xXx

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #492 dnia: 11 Październik, 2017, 09:48 »
(Liczb 11:31-34 NWT)
31.  I zerwał się wiatr od Jehowy, i zaczął przynosić od morza przepiórki i zrzucać je na obóz mniej więcej na dzień drogi z jednej strony i mniej więcej na dzień drogi z drugiej strony, wszędzie dookoła obozu, i mniej więcej na dwa łokcie nad powierzchnię ziemi.
32. Wtedy lud, powstawszy, zbierał przepiórki przez cały ten dzień i całą noc oraz cały następny dzień. Kto nazbierał najmniej, zebrał dziesięć chomerów; i rozkładali je sobie szeroko wokół obozu.
33. Mięso było jeszcze między ich zębami, jeszcze nie przeżute, gdy zapłonął przeciwko ludowi gniew Jehowy i Jehowa zaczął uśmiercać lud, urządzając bardzo wielką rzeź.
34. Miejscu temu nadano nazwę Kibrot-Hattaawa, gdyż tam pogrzebano ludzi, którzy pałali samolubną żądzą.

Bywam na tym forum, i se myślę "czasem tak", a "czasem siak". No niemniej powodzenia życzę.

Troche straszny ten twój Bóg. Wolę Jezusa był Bogiem mógł zniszczyć wszystkich swoich prześladowców, a jednak tego nie zrobił. Miłował swoich nieprzyjaciół. Zostawił 99 owiec i szedł za tą jedną dopuki jej nie znalazł. Nie skazywał jej na śmierć. Nie odtrącał jej jak Jechowi odstępców.

Bóg zawarł z nami nowe przymierze i wypadało by się zdecydować czy robicie to co Żydzi czy to co Jezus.


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #493 dnia: 11 Październik, 2017, 13:34 »
(...) Bywam na tym forum, i se myślę "czasem tak", a "czasem siak". No niemniej powodzenia życzę.
   sabekk
   Życie bez wts jest możliwe i to bez żadnego strachu, że jakiś Bóg zgładzi mnie w armagedonie.
   Również życie bez euforycznego uniesienia, że znajdę się w wts-owym raju na ziemi.
   Wspaniałym człowiekiem, można być również bez tej religii.
   Bo dobro człowieka nie wynika z partii, koloru skóry, wiary, "racji" czy innej ludzkiej, wymyślonej "nacji".
Na przykład mój prosty umysł odczytał to, że sabbek pije do Estery i pragnie by Jehowa ją zgładził oraz innych tu na forum .
   Gerontas
   Niektórzy to tak lubią, jak krew się leje, czy trzeba czy nie trzeba.
   Czyjaś radość z życia zawistnie przeszkadza, a wręcz, staje się solą w oku, bo może swoje mają nieudane.
   
Jak można pić do Estery Złotoustej i Miodonośnej?
   Gorszycielu
   Ach, Ty nasz wykształcony, forumowy poligloto.
   Jak widać nie tylko po łacinie, czy po grecku i hiszpańsku, ale również po polsku umiesz "zamiodzić".
   Twój sarkastyczny wpis uznaję wręcz za komplement.
   ;D ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline zenobia

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #494 dnia: 11 Październik, 2017, 19:40 »
Naiwnie spytam , z jakich powodow to ignorowanie? / ja ignoruję post , nigdy człowieka /