Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 208155 razy)

Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #465 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 11:03 »
I po co te szyderstwa!
Mocno to brzmi ale tak to odbieram
To ofiary ofiar i trzeba myśleć jak ich ratować.
Tylko co damy im w zamian ateizm,hedonizm,katolicyzm?
Bo mi nie odpowiada nic z tych rzeczy.
Efekt motyla co im zaproponujesz oprócz czadu 22.09.2017 w Nadarzynie?
W Biblii są opisani Faryzeusze oddzielający koper od mięty w celu zapłaty dziesięciny. Faryzeusze nosili długie frędzle u szat oraz pudełeczka na czole z fragmentami pism. Faryzeusze ustanawiali przepisy prawa nakładając zbędne ciężary na ludzi. Faryzeusze zaniedbywali własnych rodziców sami żyjąc w zbytku.
Działania Organizacji i jej ustalenia same w sobie są tak zaskakujące że kiedy opowiadam o pewnych postanoiweniach nieczynnym od kilku lat ludziom twierdzą że żartuję.
Odbijanie z karty punktów w kuchni w zamian za jedzenie brzmi jak ponury żart ale niestety nim nie jest. Skąd taki brak zaufania do braci?
Czy to jest obawa przed obżarstwem? marnotrastwem? a może poprostu korporacyjna chciwość?

Jak można ludziom którzy pracują jako wolontariusze bez wynagrodzenia (pomijając kieszonkowe) wydzielać jedzenie!!!

Zapewne w tym budynku jest wiele szczerych zmanipulowanych ludzi nieświadomych tego co robią. Jest jednak dla mnie nie do pojęcia że garstka stojąca na czele w Nadarzynie też jest nieświadoma. A nawet jak są nieświadomi to mamy milczeć?

A co zaproponujemy w zamian Koreańczykom Północnym wierzącym w Dżucze? 

W zamian poszczególne osoby dokonają wielu wyborów. Ja polecam ZDROWY ROZSĄDEK i MIŁOŚĆ do ludzi.
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2017, 11:06 wysłana przez Efektmotyla »


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #466 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 12:51 »
"Nadarzyniaki" obejrzyjcie sobie ten film, od początku do końca. Może coś się zmieni w waszych głowach.... ;)

Mocne!

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #467 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 15:01 »
   Tak, Motylu, ZDROWY ROZSĄDEK I MIŁOŚĆ DO LUDZI, zamiast miłość do faryzejskich regułek.
   Kto tego nie zrozumie, pozostanie w tej machinie na zawsze.
   Baranie :)
   Bardzo spodobało mi się stwierdzenie z końca tego filmu, który wstawiłeś:
   
  "To jest takie piękne uczucie, kiedy fałszywe osoby, przestają się do Ciebie odzywać.
   To tak, jakby śmieci się same wyniosły."


   I dokładnie tak jest.
   Towarzystwo samo się sprząta.
   A sprząta, bo to przyjaźnie, bardzo iluzoryczne.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline alojzy pompka

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #468 dnia: 15 Wrzesień, 2017, 17:24 »
Ofiary to są na samym dole , niczego nie swiadomi ludzie . O tych drugich nie mozna powiedziec , ze nie wiedzą jak dziala organizacja ! Byłam taka ofiarą i na wspomnienie tego okresu ogarnia mnie wstyd a potem złosc na to co robią tym tym biednym zmanipulowanym ludziom .

Mam tak samo  :-\


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #469 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 11:35 »
  Tu żadne umoralniające teksty nic nie pomogą, to tak jak by pluć świni w oczy a ona co powie, deszcz pada. To samo jest tu, działają jak roboty, gdyby dostali broń to w imię boga by zabijali, bo przecież analogie w Piśmie Świętym są, co fanatyzm może zrobić z człowiekiem historia pokazała i dni dzisiejsze również ukazują ISIS. Jeżeli są możliwości prawne to należy z nich skorzystać i tyle, oni się z nikim nie patyczkują, a tym bardziej z tak zwanym odstępcą. Pytanie czy pan Jezus by tak postąpił, tak przykład co uczynił w świątyni z kupcami ukazuje podejście do HIPOKRYZJI.
Pozdrawiam


Offline Reskator

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #470 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 17:22 »
Mam tak samo  :-\
Alojzy Pompaka a ja Ci powiem więcej nie tylko na dole są ofiary jak zapodaje Zenobia- Ci z CK to też zmanipulowane ofiary pionierzy po 20,30 lat w terenie.Panowie co pociągają za sznurki nawet nie są śj to ci co dają rolexy na nadgarstki,sygnety na palce,kupują akcje,sprzedają za miliony Brooklyn a za to wszystko obrywają ofiary ofiar czyli CK oni pojęcia nie mają o nieruchomościach,akcjach wartych miliardy,które są własnością śj na całym globie.
Choć dogmaty nauki,to działka CK i za to powinni dostać po uszach jak choćby za pokolenie czy krew k../x-mać
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień, 2017, 17:36 wysłana przez Reskator »


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #471 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 20:56 »
Alojzy Pompaka a ja Ci powiem więcej nie tylko na dole są ofiary jak zapodaje Zenobia- Ci z CK to też zmanipulowane ofiary pionierzy po 20,30 lat w terenie.Panowie co pociągają za sznurki nawet nie są śj to ci co dają rolexy na nadgarstki,sygnety na palce,kupują akcje,sprzedają za miliony Brooklyn a za to wszystko obrywają ofiary ofiar czyli CK oni pojęcia nie mają o nieruchomościach,akcjach wartych miliardy,które są własnością śj na całym globie.
Choć dogmaty nauki,to działka CK i za to powinni dostać po uszach jak choćby za pokolenie czy krew k../x-mać
   Jak w grę wchodzi wygodne życie, bez szarej rzeczywistości, w której muszą funkcjonować owieczki.
   Życie w luksusowych apartamentach Warwick, do których nie wszyscy się załapali.
   To jakby krótko rzecz ujmując, będą milczeć za tę "luksusową" miskę soczewicy, nawet jeśli znają prawdę, jak jest.
   Niestety, takich jak Raymond Franz, chyba tam brakuje.
   A jeśli nawet są, to siedzą cicho, bo tak jest wygodniej i łatwiej.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Litwin

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #472 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 22:30 »
Jest takie powiedzenie, "na tym świecie, wszyscy wszystkich oszukują, czy tego nie wiecie?".
Dlatego wszystko co jest związane z pieniądzem, jest podejrzane. Nie wymyślam tu nic nowego.
Niby jesteśmy wolni, ale jednak niewolnikami, właśnie pieniądza.
Więc jeśli ktoś ma jakiekolwiek dochody, dobrowolnie z tego nie zrezygnuje.
Więc się  nie dziwcie, że tak zawzięcie korporacja (czytaj WTS), pilnuje dobrowolnych dawców.
Akcję jak najbardziej, popieram.


Offline sawaszi

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #473 dnia: 18 Wrzesień, 2017, 22:39 »
A ja tak sobie rozumuje : "Betelczycy" wybrali sobie "jedynie" słuszną drogę (zbawienia) i są szczęśliwi i zadowoleni z takiego wyboru - a kto im w tym przeszkadza -ten jest wrogiem i 'odmieńcem' ,z którym nawet nie mogą porozmawiać - bo 'to Bee  :-\ '  i nie stosowne . Ja wierze w to ,że oni czują tak samo jak my  :) - Homo sapiens z planety Zienia . Pozdrawiam Braci i Siostry z Nadarzyna .


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #474 dnia: 19 Wrzesień, 2017, 11:39 »
"I po co te szyderstwa!
Mocno to brzmi ale tak to odbieram
To ofiary ofiar i trzeba myśleć jak ich ratować.
Tylko co damy im w zamian ateizm,hedonizm,katolicyzm?
Bo mi nie odpowiada nic z tych rzeczy.
Efekt motyla co im zaproponujesz oprócz czadu 22.09.2017 w Nadarzynie?
Lubię to (1 osoba lubi to) « Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień, 2017, 18:31 wysłana przez Reskator »"

Witaj, jeśli wiesz co to empatia, a myślę że wiesz to tym bardziej mocno ma to brzmieć. Oni się nie liczą z drugim, grzmią o empatii i na tym koniec. Komuś kto chodzi w amoku tylko wstrząs pomoże o ile w ogóle dotrze do niego. Przypomnij sobie proces w Norymberdze, jak usprawiedliwiali się niektórzy, wykonywali tylko rozkazy, nie mieli świadomości itd. Nie mieli żon dzieci, ojców, rodzin, nie mieli uczuć?
  A oni co w Nadarzynie nie mają dostępu do prawdziwego Słowa Bożego? Jeżeli jeden Ci powie ze masz ogon, zignorujesz go, puknij się w głowę zapewne powiesz, jeżeli piąty dziesiąty może się zastanowisz ale pójdziesz dalej(może się zastanowisz) ale jeżeli tych głosów będzie sto, tysiąc to w końcu się obejrzysz i co widzisz, kita że końca nie widać. Ze zboru wyszli nadzorcy obwodów, zastępcy nadzorców obwodów, koordynatorzy zborów, o bracie z ciała kierowniczego R. Franz nie wspomnę, wieloletni pionierzy stali, specjalni, pomocniczy  osoby które były w organizacji po 70 lat, to nie jest mowa: "ej wy w Nadarzynie, ciągniecie za sobą ogon" nie jest to informacja że coś tu nie gra, tyle się ostatnimi czasy mówi o manipulacji nawet w zborze (termin który kiedyś nie był używany) nie jest to czynnik prowokujący do tego by szczery człowiek się zastanowił? Jak ci w Berei, którzy codziennie BADALI PISMA CZY TAK SIĘ RZECZY MAJĄ. Jeżeli chodzi o Twe pytanie, co damy im w zamian? Kontakt z Bogiem i Jego Synem Jezusem Chrystusem to sprawa indywidualna, wymagająca szczerej pracy i wysiłku, no chyba że ktoś chce by inni, by inni za niego myśleli, "ateizm, hedonizm, katolicyzm". Ateiści plączą się w zeznaniach od lewa do prawa i uczeni i nieuczeni, hedonizm dla wielu może być drogą życia ale to ich wybór, jeżeli mają z czego wybierać, katolicyzm no cóż, podejrzewam że większość obecnych na tym forum to byli wyznawcy tego kościoła, a że zostaliśmy ś.j. to kwestia tego że nie znaliśmy Biblii, a to co przedstawiali było logiczne i miało sens, a podpórka w postaci Pisma Świętego robiła swoje. Śmiem twierdzić że gdyby w tym czasie, dotarli do nas wyznawcy kościoła Wolnych Chrześcijan, Adwentystów dnia Siódmego czy Kościoła Zielonoświątkowego też byśmy nimi zostali, gdyż jaka była nasza wiedza Biblijna? Ratowałeś kiedyś kogoś tonącego? Ja tak i trzeba było dobrze dać mu w łeb, bo w innym przypadku pociągnął by i mnie. Może tym uderzeniem w łeb, będzie kolejna manifestacja tym razem przy sztabie na Polskę.
Mi osobiście bardzo pomogły filmiki z akcji we Wrocławiu (nie teoretyzuję piszę o faktach, odczuciach) czy z akcji pod stadionami na których to odbywały się Kongresy. To na jednym z takich filmików dostałem gotowca, że w jednym z punków ostatnich w dniu, jest pompowane kłamstwo dotyczące roku 1975, że to niby niektórzy z nadgorliwości to tak interpretowali, tak z nadgorliwości zostawiali pracę, podejmowali służbę pionierską pozbywali się majątków, wierutna bzdura, ohydne kłamstwo, mam literaturę z tamtych lat i sobie te niby "nadgorliwości" sprawdziłem.
 Kłamstwo u nich jest poganiane kłamstwem, tak samo jak rosnąca liczba spożywających emblematy. Gdy poruszyłem ten temat z nadzorcą służby, to wszyscy sfiksowali, mają problemy emocjonalne i psychiczne powiada. Strażnice "powiadają" że jest to sprawa między Bogiem a daną osobą, ale starsi idą do takiego jegomościa i z nim rozmawiają, jakim prawem, DWUDŹWIĘK?
  Tak że bardzo dobrze, że taką decyzję podjęto, oni nie mogą z nami rozmawiać, ale my możemy z nimi rozmawiać, jest fajny filmik braci z Francji oczywiście odstępcy, on były wieloletni pionier głosi braciom przy stojaku, ubaw po pachy jak opowiada, polecam, zdarza się i to nie raz że zostawiają stojak i uciekają, odstępca to przecież zaraza - a może coś w tym jest że takie osoby opuszczają zbór, może się nad tym należy zastanowić?
Pozdrawiam           


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #475 dnia: 01 Październik, 2017, 17:13 »
   NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM KŁAMSTWA!!
   A kłamstwa religijnego, w szczególności, bo to zagrywka na najgłębszych uczuciach człowieka.
   A "strażnica", bez żadnych skrupułów, ubiera w różne kłamstwa swoje dogmaty.
   Mając na oku tylko jeden cel.
   Schwytać człowieka w swoje sidła i "doić" go z kasy na różne sposoby, pod przykrywką Boga i wersetów z Biblii.
   :'( :'(
 
   Nie jest to uczciwe.
   I nic dziwnego, że ludzie się wybudzają, bo kłamstwo ma krótkie nogi.
   Choć te strażnicowe, to urosły do kilometrowych rozmiarów, przez lata ukrywanych informacji.
   Na szczęście, era internetowa ucięła to na zawsze.

   I niech ... KŁAMCY ... wts-owscy nie oczekują empatii.
   Zawiedli, jeśli chodzi o zaufanie i już nie postraszą "faraonowym" zaćmieniem słońca.

   Mam taką serdeczną prośbę do szpiegów nadarzyńskich.
   Jeśli jeszcze do końca nie utraciliście swojego człowieczeństwa, to porzućcie ten bajzel religijny,
   i zacznijcie żyć uczciwie, bez okradania ludzi z normalnego życia.
   Miejcie świadomość, że bierzecie udział w przelewaniu krwi niewinnej i literalnie i duchowo.
   :'( :'(
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2017, 17:46 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline owcaJehowy

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #476 dnia: 01 Październik, 2017, 23:42 »
Estero!

Moim zdaniem większość osób, z którymi miałam do czynienia nie przejawiało empatii. Ja o mały włos nie przepłaciłam śmiercią swojego zaufania do braci starszych. Teraz po takich doświadczeniach oczekują, bym miała zaufanie do nich, a sami nie mają do mnie zaufania mimo, że chciałam im przebaczyć takie karygodne błędy i nieposłuszeństwo Bogu. Nawet nie dają mi prawa wglądu w dane dotyczące mojej osoby.
Dla mnie bycie w takiej organizacji opiera się na 'konkubinacie', gdzie nie masz żadnych praw.




Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #477 dnia: 03 Październik, 2017, 15:00 »
Estero!
Moim zdaniem większość osób, z którymi miałam do czynienia nie przejawiało empatii. Ja o mały włos nie przepłaciłam śmiercią swojego zaufania do braci starszych. Teraz po takich doświadczeniach oczekują, bym miała zaufanie do nich, a sami nie mają do mnie zaufania mimo, że chciałam im przebaczyć takie karygodne błędy i nieposłuszeństwo Bogu. Nawet nie dają mi prawa wglądu w dane dotyczące mojej osoby.
Dla mnie bycie w takiej organizacji opiera się na 'konkubinacie', gdzie nie masz żadnych praw.
   To jeszcze w dobrym "konkubinacie" panują jakieś dobre zasady.
   A tutaj, to tylko wszystko w jedną stronę.
   Uśmiechasz się, mówisz, myślisz, pod "dyktando", a jak ci coś uwiera, to wyrzucą Cię, jak bezpańskiego psa na bruk.
   Nie jesteś bezpański tylko, dopóki orasz teren i przyprowadzasz nowych, a jak nie ...
   To w jednej sekundzie wykreślą Ci z życiorysu wszystkie zasługi.
   Nie istniejesz, stajesz się niewidzialnym powietrzem.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline owcaJehowy

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #478 dnia: 04 Październik, 2017, 07:05 »
Esrero!

Dobrze, że to dostrzegasz Estero, bo kiedyś, jak ktoś mi mówił, że mam klapki na oczach, to mnie to drażniło. Teraz wiem, że te osoby miały rację.

Wczoraj byłam siostrą, a następnego dnia staję się panią, której nie mówi się dzień dobry, bo mam inny punkt widzenia w jakieś sprawie. A ja myślałam, że życie bez takich osób nie ma sensu. Zobacz, jak moje poglądy się zmieniają, gdy zaczęłam myśleć samodzielnie.

Pozdrawiam miła Siostro Estero!

 


Offline Reskator

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #479 dnia: 04 Październik, 2017, 11:36 »
   NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM KŁAMSTWA!!
   A kłamstwa religijnego, w szczególności, bo to zagrywka na najgłębszych uczuciach człowieka.
   A "strażnica", bez żadnych skrupułów, ubiera w różne kłamstwa swoje dogmaty.
   Mając na oku tylko jeden cel.
   Schwytać człowieka w swoje sidła i "doić" go z kasy na różne sposoby, pod przykrywką Boga i wersetów z Biblii.
   :'( :'(
 
   Nie jest to uczciwe.
   I nic dziwnego, że ludzie się wybudzają, bo kłamstwo ma krótkie nogi.
   Choć te strażnicowe, to urosły do kilometrowych rozmiarów, przez lata ukrywanych informacji.
   Na szczęście, era internetowa ucięła to na zawsze.

   I niech ... KŁAMCY ... wts-owscy nie oczekują empatii.
   Zawiedli, jeśli chodzi o zaufanie i już nie postraszą "faraonowym" zaćmieniem słońca.

   Mam taką serdeczną prośbę do szpiegów nadarzyńskich.
   Jeśli jeszcze do końca nie utraciliście swojego człowieczeństwa, to porzućcie ten bajzel religijny,
   i zacznijcie żyć uczciwie, bez okradania ludzi z normalnego życia.
   Miejcie świadomość, że bierzecie udział w przelewaniu krwi niewinnej i literalnie i duchowo.
   :'( :'(
Ci "KŁAMCY" wts-owscy wypili z mlekiem matki te nauki WTS a póżniej pionierowali po 20 30 lat,są takimi samymi ofiarami ofiar jak Ty czy ja i widocznie jeszcze nie ich czas,ja im współczuję,gdyż myślą że służą Bogu.