Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016  (Przeczytany 16522 razy)

Offline Światus

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Sierpień, 2016, 00:25 »
-ok. 1h 1' 55" --> policjanci podeszli do kobiety żeby nie skakała z mostu, ale okazało się że chwilę temu otrzymała 'przebudźcie się', ttaaaaakkk, już to widzę. Mam tylko jedno pytanie, czy w tej historii biegały różowe jednorożce i latały smoki (jeśli to zdanie jest zbyt kpiące i narusza regulamin to proszę moderatorów o usunięcie go).
Ta historia naprawdę miała miejsce... Dawno, dawno temu, za 7 górami, za 7 rzekami  :) :) :)
Może właśnie z powodu "przebudźcie" próbowała skoczyć  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Lila

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Sierpień, 2016, 00:41 »
czy w tej historii biegały różowe jednorożce i latały smoki

Jednorożec wyobraża mocarstwo światowe, a to, że jest w kolorze różowym oznacza, że popiera zdemoralizowane środowiska LGBT, natomiast smok jest wyobrażeniem Szatana Diabła.
Zarówno jednorożec jak i smok latają i gonią siostrę dlatego, że chciała się rzucić z mostu, a nie ze strażnicy.


Offline Weteran

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Sierpień, 2016, 01:20 »
To się robi kult CK. :-\

To się już dawno zrobił :D :-X Tylko teraz się pogłębia :-[

« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień, 2016, 01:23 wysłana przez Weteran »
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline ExSJMario

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Sierpień, 2016, 01:59 »
Ta historia naprawdę miała miejsce... Dawno, dawno temu, za 7 górami, za 7 rzekami  :) :) :)
Może właśnie z powodu "przebudźcie" próbowała skoczyć  ;D

A gdzie w tej całej bajce jest smok???

Najgorliwsi i najbardziej fanatyczni ŚJ powiedzieliby pewnie, że w Objawieniu  :P
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


KaiserSoze

  • Gość
Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Sierpień, 2016, 08:45 »
Moje podsumowanie, swojsko-polskie: o k^$#wa...!


Offline Weteran

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Sierpień, 2016, 10:57 »
Cytat:
"Zdarza się, że musimy poczekać, aż Jehowa wyjaśni pewne sprawy. Zanim to nastąpi możemy dowodzić, że jesteśmy lojalni tak jak Piotr i ściśle podążamy za wiernym niewolnikiem, który kroczy dokładnie śladami swego Pana Jezusa."


Czy oby na pewno nie wstawiają się tutaj w miejsce Boga?
Skoro mówią że lojalnie kroczą śladami Pana Jezusa, to dlaczego ten niewolnik popełnił, popełnia i ma zamiar popełniać tyle błędów?
Czy oby na pewno są to ślady miłosiernego, kochającego ludzi dorosłych i dzieci,uzdrowiciela, karmiącego głodnych, który oddał swoje życie za bliżnich Jezusa?

W dwóch powyższych zdaniach porównali się najpierw z Bogiem, póżniej z Jezusem.

Dawno temu już pisałem (i nie tylko ja), że CK to złoty cielec uczyniony w miejsce Boga i Chrystusa. I tak jak Izraelici wymusili na Aaronie cielca, ponieważ Mojżesz długo nie schodził z góry, tak teraz – niestety – większość ŚJ nie mogąc doczekać się przyjścia Chrystusa, wielbi w Jego miejsce nowożytnego „złotego cielca” w postaci CK. I tragiczne jest to, że tego nie widzą. Wcześniej uczono, że wszyscy „namaszczeni” są „niewolnikiem”, ale spośród tej „klasy” też byli tacy, którzy chcieli mieć udział w tworzeniu „pokarmu duchowego” i gdy w tej sprawie pisali do CK, to dostawali odpowiedź, że maja głosić, bo nie są od pisania. Sam osobiście znałem takiego „pomazańca” i widziałem odpowiedź, jaką dostał. I jak to wszystko nie pomogło, to najpierw napisali artykuł „do studium”, w którym „wykazywali”, że w I wieku n.e. nie wszyscy członkowie „niewolnika” rozdawali „pokarm duchowy”. Ale i to nie pomogło, więc CK dało „nowe światło”, z którego wynikało po pierwsze, że już tylko ono jest „niewolnikiem”, a po drugie, że do „.czeladzi” należy cała reszta „odbiorców pokarmu duchowego”, czyli – jak mawiali faryzeusze – ten „motłoch przeklęty, który nie zna Prawa”. ;) (am haarec)
I naprawdę –kiedy widzę ich w tym ich TV, albo czytam te ich wypociny, to nie ma skali, aby wyrazić obrzydzenie, jakie czuję w stosunku do tych oszustów.

A jeśli ktoś ma siłę  :) :) :), to tu jest mój 3-częściowy artykuł o „nowym świetle”, które po raz pierwszy błysnęło w New Jersey w październiku 2012 roku:

http://rozpoznacieichpoichowocach.blogspot.com/2014/06/nowe-swiato-w-new-jersey.html
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień, 2016, 11:06 wysłana przez Weteran »
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Izaaa

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Sierpień, 2016, 10:35 »
Tonący brzytwy się chwyta ... Sporo musiało im ubyć owiec ze taka nagonka na lojalność. Szkoda ze nie ma danych ile obecne odeszło owieczek w Polsce i na świecie


Offline Roszada

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Sierpień, 2016, 19:38 »
Taki tekst trójcowy, połączony z modną ostatnio lojalnością wobec organizacji, a raczej wobec CK:

*** w86/9 s. 28  ***
Zachowaj lojalność nie tylko wobec Jehowy i Jezusa Chrystusa, lecz także wobec ziemskiej organizacji Bożej, która nas duchowo karmi i pielęgnuje.


Offline gerontas

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Sierpień, 2016, 20:05 »
Audycja znowu o lojalności wobec Jehowy, "niewolnika"... po ostatnim kongresie mam mdłości jak słyszę słowo lojalność.
Dużo na temat lojalności jest w pierwszych kilkunastu minutach audycji, na których się głównie skupiłem.
Byłem pod takim wrażeniem manipulacji, herezji i bluźnierstw szczególnie w tej części, że zdecydowałem się przelać na "papier", słowo w słowo tą treść. Nie ukrywam, zrobiłem to głównie dla siebie, po prostu inaczej się słucha a inaczej czyta (mam więcej czasu na zastanowienie się nad tekstem).
Udostępniam plik pdf wszystkim a szczególnie tym, którzy lubią czytać i uważają, że będą mieli lepszy wgląd jeśli ma cały tekst przed sobą. (jeśli ktoś zechce to udostępnię plik edytowalny)

Przy akapitach jest czas (minuty i sekundy), jeśli ktoś chciałby w tym momencie zobaczyć to w audycji.
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień, 2016, 20:09 wysłana przez gerontas »


Offline wind of change

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 72
  • Polubień: 151
  • żyj i pozwól żyć
Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Sierpień, 2016, 20:18 »
Poraża ich bezczelność, pycha i pewność siebie. Mówią że pycha poprzedza upadek. Obawiam się tylko że taki stan  tak może trwać bardzo długo wkońcu bardzo żadko się słyszy żeby jakieś kościoły, związki wyznaniowe czy sekty spektakularnie upadały... Sam WTS wyczekuje upadku "Babilonu Wielkiego" a tu ani widu ani słychu...


Offline Światus

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Sierpień, 2016, 22:43 »
Poraża ich bezczelność, pycha i pewność siebie. Mówią że pycha poprzedza upadek. Obawiam się tylko że taki stan  tak może trwać bardzo długo wkońcu bardzo żadko się słyszy żeby jakieś kościoły, związki wyznaniowe czy sekty spektakularnie upadały... Sam WTS wyczekuje upadku "Babilonu Wielkiego" a tu ani widu ani słychu...
Nie mogę się doczekać kiedy ofiary pedofilii zaczną żądać odszkodowań.
choćby tak po 1 mln $.
Dzięki internetowi zwiną sie szybciej niż myślą. Gdyby tak za 3 lata to runęło...
Chętnie napiszę epitafium  :)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Sierpień, 2016, 22:44 »
Nie mogę się doczekać kiedy ofiary pedofilii zaczną żądać odszkodowań.
choćby tak po 1 mln $.
Dzięki internetowi zwiną sie szybciej niż myślą. Gdyby tak za 3 lata to runęło...
Chętnie napiszę epitafium  :)

Tak szybko to nie pójdzie, ale jest nadzieja, że padnie za naszego życia :)


Offline rzeski

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Sierpień, 2016, 22:47 »
Bo lojalność to też miłość, tylko taka tych co kochają inaczej, np. małe dzieci. Wygląda na to że chyba taka jest aktualna wykładnia (czyt. błysk  nowego światła) w tej sprawie.


Offline Światus

Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Sierpień, 2016, 22:55 »
Tak szybko to nie pójdzie, ale jest nadzieja, że padnie za naszego życia :)
Może masz rację. Starzy zostaną do końca. Ale coraz więcej młodych odchodzi. W ciągu chyba ostatniego roku, w Lublinie z 1 zboru odeszły 3 dziewczyny w wieku atrakcyjnym  :)
Z czego 2 same, 1 wykluczona (o ile dobrze pamiętam).
Podobno w zborach przypada 4 kobiety na 1 mężczyznę. Tylko jak zwykle w statystykach, nie podali średniej wieku pań  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: JW Broadcasting - audycja z sierpnia 2016
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Sierpień, 2016, 22:57 »
Może masz rację. Starzy zostaną do końca. Ale coraz więcej młodych odchodzi. W ciągu chyba ostatniego roku, w Lublinie z 1 zboru odeszły 3 dziewczyny w wieku atrakcyjnym  :)
Z czego 2 same, 1 wykluczona (o ile dobrze pamiętam).
Podobno w zborach przypada 4 kobiety na 1 mężczyznę. Tylko jak zwykle w statystykach, nie podali średniej wieku pań  ;D

Są zbory i zbory.
Myślę, że nasze pokolenie było ostatnie wzrostowe, potem już nie będzie przybywać, a po dwóch - wszystko padnie.