Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitania nowych osób na forum  (Przeczytany 183189 razy)

Offline Światus

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #900 dnia: 28 Kwiecień, 2017, 17:35 »
802 użytkowników. Najnowszy użytkownik: Alicja_W

Wajcila. ;)

Trochę romantyzmu Roszada. Wszystkich bierzesz od tyłu...   ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Roszada

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #901 dnia: 29 Kwiecień, 2017, 22:34 »
Czy Kamila to dziewczyna? :) Jasne:

804 użytkowników. Najnowszy użytkownik: Kamila20

Ford Ka mila 20. ;)


Offline CEGŁA

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #902 dnia: 30 Kwiecień, 2017, 04:05 »

Jak będzie 8000 to tak. ;D


Załatwimy Ci te 8 000. Chcemy imprezy :D
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Roszada

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #903 dnia: 01 Maj, 2017, 08:41 »
Pierwsza szycha u nas: :)

805 użytkowników. Najnowszy użytkownik: Szycha

A może to Zycha S. ;D


Offline Alicja_W

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #904 dnia: 01 Maj, 2017, 11:22 »
Dzień dobry wszystkim. Już parę dni jak się zalogowałam, ale z trudem przychodzi mi napisanie czegoś o sobie i swej historii. Od około półtora roku zaczęły otwierać mi się oczy, od roku zaprzestałam zebrań a wciąż jestem jak mięso wyjęte z zamrażarki. Póki co czytam, wręcz pochłaniam, historie opisane tu na forum i bardzo dziękuję, że piszecie. Obiecuję, że i ja gdy będę w stanie opisać swą historię, to to zrobię, a jest tego sporo. 26 lat w organizacji to kawał czasu, zwłaszcza ze to większa część mojego życia. Pozdrawiam wszystkich  :)


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #905 dnia: 01 Maj, 2017, 12:13 »
Cześć!


Offline Litwin

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #906 dnia: 01 Maj, 2017, 12:14 »
Witaj Alicjo z krainy "czarów"


Offline Roszada

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #907 dnia: 01 Maj, 2017, 12:29 »
Dzień dobry wszystkim. Już parę dni jak się zalogowałam, ale z trudem przychodzi mi napisanie czegoś o sobie i swej historii. Od około półtora roku zaczęły otwierać mi się oczy, od roku zaprzestałam zebrań a wciąż jestem jak mięso wyjęte z zamrażarki. Póki co czytam, wręcz pochłaniam, historie opisane tu na forum i bardzo dziękuję, że piszecie. Obiecuję, że i ja gdy będę w stanie opisać swą historię, to to zrobię, a jest tego sporo. 26 lat w organizacji to kawał czasu, zwłaszcza ze to większa część mojego życia. Pozdrawiam wszystkich  :)
Alicjo!
Najważniejsze byś się tu dobrze czuła. Z czasem dostaniesz weny, to napiszesz więcej. :)


Offline Alicja_W

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #908 dnia: 01 Maj, 2017, 21:09 »
Gorszyciel, cześć. Witaj Litwinie, oj tak, z krainy prawdziwych czarów.. Roszado, fajne słowa otuchy, czekam na tę wenę. Miło, że tym razem napisałeś moje imię od przodu  ;)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #909 dnia: 01 Maj, 2017, 21:10 »
Dzień dobry wszystkim. Już parę dni jak się zalogowałam, ale z trudem przychodzi mi napisanie czegoś o sobie i swej historii.

 Witaj Alicja :) przyjdzie czas, będziesz gotowa napiszesz.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Alicja_W

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #910 dnia: 01 Maj, 2017, 21:15 »
Witaj Tazła :) tak będzie, mam nadzieję.


Offline Lechita

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #911 dnia: 01 Maj, 2017, 23:46 »
Witam Cię ciepło Alicja_W w naszym wesołym gronie :) 
 Forum to znakomity sposób na terapię , odreagowanie i odtrucie po WTS-ie, więc korzystaj ile się da.
Jak się już zdecydujesz to opisz co nieco o sobie.

Serdecznie pozdrawiam - Lechita  :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Anna

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #912 dnia: 02 Maj, 2017, 00:14 »
Witam wszystkich...jak juz wspomnialam zaczelam studium sj.,przerwalam dlatego ze szukalam od poczatku jaka to organizacja....ogladam filmy na ytubie o bylych s.j...Poznalam Jarka..Grzeska tylko z filmikow osobiscie nie znam....do czego zmierzam.....chcialabym poznac prawde ale sie boje ...czytam biblie ale jej nie rozumiem nic a nic....jestem z zawodu ratownik medyczny wstyd mi ze tylu z was tak dobrze zna Biblie...chcialabym ja poznac ale Naprawde Prawdziwie.


Offline HARNAŚ

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #913 dnia: 02 Maj, 2017, 07:26 »
HEJ odczarowana Alicjo poznawaj nową krainę


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14356
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #914 dnia: 02 Maj, 2017, 07:59 »
wstyd mi ze tylu z was tak dobrze zna Biblie...chcialabym ja poznac ale Naprawde Prawdziwie.
E tam wstyd, nie ma czego się wstydzić. Wstyd, to znać biblię i zmieniać jej treść w swoim rzekomo najlepszym przekładzie, oraz naciągać do granic możliwości jej interpretację dla zaspokojenia własnych chorych idei. Z upodobaniem czynią tak przywódcy religijni śJ otumaniając swoich współwyznawców. Jeżeli chcesz poznać biblię to czytaj ją sama, bez ukierunkowań jakiejkolwiek religii.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi