Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powitania nowych osób na forum  (Przeczytany 183117 razy)

Offline Estera

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #525 dnia: 03 Grudzień, 2016, 18:47 »
Ten nie dyskutował tylko ciągle pisał o "sługach szatana". ;)
Monotematyczny ŚJ. :)
  Może to jakiś nowy ... "status pioniera specjalnego WTS" ... taki,
  co miał nawracać zagubione "odstępcze" owieczki, które się tu zgromadziły.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #526 dnia: 03 Grudzień, 2016, 19:03 »
  Może to jakiś nowy ... "status pioniera specjalnego WTS" ... taki,
  co miał nawracać zagubione "odstępcze" owieczki, które się tu zgromadziły.
Raczej słabo wyuczony przez Jehowę. Tylko "sługa", jak o sobie pisał.
Ja raczej ze służącymi nie gadam jak idę w gości. ;D


Offline Estera

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #527 dnia: 03 Grudzień, 2016, 19:54 »
Raczej słabo wyuczony przez Jehowę. Tylko "sługa", jak o sobie pisał.
Ja raczej ze służącymi nie gadam jak idę w gości. ;D
  Świetne podsumowanie, tego gostka. Prawdziwy, tylko sługa, jak służba.
  Tak się zastanawiałam, wczoraj, po przeczytaniu tych jego kilku postów, czego on tu w ogóle szukał?
  Sługa niby Jehowy, na forum dla odstępców, ciekawe, ciekawe? ...
  Przecież oficjalna doktryna wts takiego zachowania nie akceptuje.
  Patrzę, Nemo ... kilka z nich posłał na cmentarz ...
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień, 2016, 19:56 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #528 dnia: 03 Grudzień, 2016, 19:58 »
To pewnie dopiero uczeń ŚJ. ;)
Ci są bardziej gorliwi i wolno im jeszcze szlajać się po odstępczych stronach. ;D


Offline salvat

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #529 dnia: 03 Grudzień, 2016, 20:14 »
VATu nie chcemy, ale salvata owszem. :)

576 użytkowników. Najnowszy użytkownik: salvat

A może to skrót od: salva na vivat, czyli sal...vat. ;D

Witam
Skojarzenie niestety nietrafione :)
Roszado kombinuj dalej.

Od jakiegoś czasu obserwuję forum i dowiedziałem się z niego więcej niż przez trzydzieści parę lat jak jestem w prawdzie.
Teraz wszystko układa się w logiczną całość. Przez kilka lat moje wybudzanie trwało, lecz teraz oczy mam szeroko otwarte.

pozdrawiam
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Estera

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #530 dnia: 03 Grudzień, 2016, 20:18 »
 Całkowiecie podzielam Twoje odczucia  :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #531 dnia: 03 Grudzień, 2016, 20:19 »
Cieszę się razem z Tobą, tym bardziej, że jak widzę to Twój post nr 1. :)
Moje przywitania to tylko taka humorystyczna zagrywka.
Wy sami się witacie i przedstawiacie w swoich wątkach. :)
Cieszymy się pewnie wszyscy, że forum działa edukacyjnie.
Taki jest też mój zamiar w moim pisaniu.
Nie mam takich doświadczeń w organizacji jak Ty i wielu tu, ale robię tu co mogę. ;)


Offline salvat

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #532 dnia: 03 Grudzień, 2016, 21:11 »
Do 10 i pół tys. postów mi troszkę jeszcze brakuje, ale jest progres.
Przeczytałem już kilkadziesiąt wątków i fakty, o których się dowiedziałem potwierdziły moje wcześniejsze odczucia i przypuszczenia co do organizacji - jak jesteś na zebraniu i w służbie to cacy, ale jak cię nie ma to nawet pies z kulawą nogą nie napisze choćby smsa co słychać lub jak się macie. Totalna olewka. Żaden starszy który jest ponoć wykwalifikowanym nadzorcą i pasterzem się nie zainteresował. Cała ta otoczka troski i miłości to zwykła zasłona dymna. Pamiętam czasy, gdy bracia naprawdę sobie pomagali choć nie wszyscy hurtem. Teraz kazdy sobie tablet skrobie i podnieca się jaśniejszym światłem.... wyświetlacza. Rozumiem że "sorry Gienia świat się zmienia", ale ta zmiana dotyka zbór tylko nie w tym kierunku w którym życzyłbym sobie tego najbardziej. Ech....to se ne vrati...
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień, 2016, 21:13 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline gedeon

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #533 dnia: 03 Grudzień, 2016, 21:18 »
Witam


Od jakiegoś czasu obserwuję forum i dowiedziałem się z niego więcej niż przez trzydzieści parę lat jak jestem w prawdzie.
Teraz wszystko układa się w logiczną całość. Przez kilka lat moje wybudzanie trwało, lecz teraz oczy mam szeroko otwarte.

pozdrawiam

Właśnie dla tego stworzyliśmy to miejsce i utrzymamy je w takiem stylu. Dziękuje i witam.


DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #534 dnia: 03 Grudzień, 2016, 21:21 »
Do 10 i pół tys. postów mi troszkę jeszcze brakuje, ale jest progres.
Przeczytałem już kilkadziesiąt wątków i fakty, o których się dowiedziałem potwierdziły moje wcześniejsze odczucia i przypuszczenia co do organizacji - jak jesteś na zebraniu i w służbie to cacy, ale jak cię nie ma to nawet pies z kulawą nogą nie napisze choćby smsa co słychać lub jak się macie. Totalna olewka. Żaden starszy który jest ponoć wykwalifikowanym nadzorcą i pasterzem się nie zainteresował. Cała ta otoczka troski i miłości to zwykła zasłona dymna. Pamiętam czasy, gdy bracia naprawdę sobie pomagali choć nie wszyscy hurtem. Teraz kazdy sobie tablet skrobie i podnieca się jaśniejszym światłem.... wyświetlacza. Rozumiem że "sorry Gienia świat się zmienia", ale ta zmiana dotyka zbór tylko nie w tym kierunku w którym życzyłbym sobie tego najbardziej. Ech....to se ne vrati...

Miłość skończyła się imo 1998/99..w zborach oczywiście.
Od starszych to dostać możesz napomnienie ale nie pomoc.Wszystko co dobre spotkało mnie od "szarych" głosicieli.
To że świat się zmienia nie jest wytłumaczeniem bo my nie z tego"świata? ;)
Btw witam i powodzenia życzę  :D


Offline salvat

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #535 dnia: 03 Grudzień, 2016, 21:26 »
Dobrze że nie pracuję u braci, bo już dawno dostałbym pewnie wypowiedzenie. Mam mnóstwo dobrych znajomych w świecie, częściowo z racji wykonywanej pracy, więc odstawienia przez zbór na bardzo boczny i zarośniety zardzewiały tor jakoś szczególnie nie odczuwam jako dotkliwy. ;D
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #536 dnia: 03 Grudzień, 2016, 23:52 »
A lubisz być obrażany i nazywany sługą szatana? A ta osoba tylko tak się o nas wyrażała.

Mnie też takie epitety nie ruszają, bo są żałosne i świadczą o poziomie tego, kto ich używa. Tym mniej jeszcze by mnie ruszały, gdybym był ateistą :) Ja tam lubię z nimi gadać, bo czasem coś zobaczą i może im to pomoże. Ponadto gdybym z nimi. nawet betonowymi, nie gadał, to bym był im podobny. Jeśli jestem pewien, że WTS to fake, a ŚJ, że ja jestem w błędzie, to nawet jak się iskry posypią, to jeśli oboje myślimy, to remisu nie będzie :P A obserwator-czytelnik/słuchacz zobaczy, czy rzeczywiście ŚJ głoszą "prawdę".


Offline pies berneński

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #537 dnia: 04 Grudzień, 2016, 08:05 »
ale jak cię nie ma to nawet pies z kulawą nogą nie napisze choćby smsa co słychać lub jak się macie. Totalna olewka. .
Jestem psem,który Cię wita.
Współczuję,że przez 30-lat bycia w zborze nie masz przyjaciół,bratniej duszy.
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Roszada

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #538 dnia: 04 Grudzień, 2016, 09:56 »
Ale się porobiło dwa razy "33" :):

633 użytkowników. Najnowszy użytkownik: Marcin33

Wspak: Nic Ram
Ale spóźnił się kilkanaście dni z tymi rogalami marcińskimi, mniam mniam. ;D


Offline salvat

Odp: Powitania nowych osób na forum
« Odpowiedź #539 dnia: 04 Grudzień, 2016, 21:02 »
Jestem psem,który Cię wita.
Współczuję,że przez 30-lat bycia w zborze nie masz przyjaciół,bratniej duszy.
W tej chwili mogę z całą pewnością rzec że w zborze nie mam przyjaciół. Ci za których ich uważałem nimi się nie okazali w "biedzie". Nawet ostatnio miał mój "przyjaciel" odezwać się w sprawie spotkania na luźnej towarzyskiej stopie i cisza. Ja rozumiem że każdy może byc zalatany, ale w końcu są dni w tym świecie gdy do roboty się nie chodzi, do Galerii handlowej też nie bo zamknięta, a i rodzinę najbliższą równiez się widziało, więc cóz stoi na przeszkodzie? No właśnie....
Na takich przyjaciół to ja kładę lagę.
Dziś zakończył się cudowny tydzień służby z NO w moim zborze i co? I po raz kolejny zapewne NO sprawdzał czy h i PLN sie mu zgadzają. Bo z czym do mnie przyjdą? Z broszurą Wróć do Jehowy? Z zaproszeniem na nudne do wyrzygania zebranie gdzie większość doznaje podniety od lat przeżutą i bezsmakową papką duchową?
Kiedyś w TSSK jak przygotowywałem przemówienia to naprawde musiałem wysilić szare komórki nawet w dobie JW Library, a teraz to nawet nie wiem bo mnie na takowym zebraniu jeszcze nie było.
Albo kongresy poza obiektami JW... Porządkowi to w większości lebiody bez jaj. On nie umie podjac męskiej decyzji, musi skontaktować się ze swoim przełozonym od porządkowych ( szkoda że nie z Warwick), a jak ten ich szef przychodzi i mówię mu: jesteś facet to podejmij męską konkretną decyzję bo czas leci a ty trzymasz miejsca dla niepełnosprawnych ( ok. 30 miejsc) których będzie jak na lekarstwo, a ja muszę posadzić na obiekcie rodzinę. W końcu uległ bo zrobiłem awanturę i co? 1 (słownie jeden) niepełnosprawny na wózku przyjechał z opiekunem. Żenada.
Albo jak idziesz korytarzem i te roześmiane i nie mające względu na innych grupki braci i sióstr stojące i wesoło rozprawiające w przejsciu, a obok nich lub wręcz z nimi porządkowy. Kiedyś tylko głośno ryknąłem PRZEPRASZAM i dawaj wózkiem dziecięcym wprost na nich. Miałem totalnie w tyle czy komukolwiek przejechałem po świezo wypastowanych bucikach.
Kiedyś jeden z takich nadgorliwych porządkowych zwrócił uwagę rodzicowi, którego dziecko ze zmęczenia już nie dawało rady i zwyczajnie płakało. Rodzic robił co mógł, lecz bez rezultatu.
Porządkowy zapytał: Nie mógłbys bracie jakoś uciszyć tego dziecka?
- Mógłbym. Masz młotek gumowy przy sobie? Dam mu(dziecku) raz porządnie to sie zamknie.
Porządkowy: - No co ty bracie!
 Rodzic:- Masz dzieci?
Porządkowy: - Yyyy nie.
 Rodzic: - To bądz tak miły i nie wtrącaj się, bo nie pomagasz.

« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2016, 21:04 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw