Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3835 razy)

Offline Giwon

Witam
« dnia: 24 Czerwiec, 2016, 14:43 »
Witam na forum, prawie urodzony w "prawdzie" od 6 roku życia w zborze, w wieku lat 10 głosiciel, lat 13 chrzest, lat 15 pionier stały (najmłodszy w PL wówczas), lat 16 KSP, lat 18 sługa pomocniczy i wykłady w okolicznych zborach, lat 19 ślub i początek przecierania oczu, jakieś występy na zgro okr i obw, aktualnie po rozwodzie, w wieku lat 27 poznałem pewną urocza siostrę, która również przejrzała, i od kilku miesięcy jesteśmy szczęśliwymi obudzonymi, odłączonymi na własne życzenie. Taka moja historia :)

Człowiek rodzi się po to, żeby przeżyć życie i to od niego zależy czy go nie przegapi.


Offline gangas

Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 15:04 »
 Witaj witaj. Błyskotliwa kariera. Nie wiem co to KSP ale mogę się domyślać, że coś ze służbą pionierską.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Krystian

Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 15:19 »
Witaj
Powiedz co oznacza skrót KSP
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline gangas

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 15:31 »
 Nie wiem, czy mnie olśniło ale może to kurs służby pionierskiej. Sam zadaje pytania i sam sobie odpowiadam ale czad. ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 15:35 »
Tak, KSP = kurs służby pionierskiej

Witaj Giwon! Zawrotna kariera!


Blizna

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 15:42 »
Jestem pod wrażeniem, że ktoś tak mocno zindoktrynowany był zdolny do przebudzenia.


Offline gedeon

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 15:45 »
Witam na forum, prawie urodzony w "prawdzie" od 6 roku życia w zborze, w wieku lat 10 głosiciel, lat 13 chrzest, lat 15 pionier stały (najmłodszy w PL wówczas), lat 16 KSP, lat 18 sługa pomocniczy i wykłady w okolicznych zborach, lat 19 ślub i początek przecierania oczu, jakieś występy na zgro okr i obw, aktualnie po rozwodzie, w wieku lat 27 poznałem pewną urocza siostrę, która również przejrzała, i od kilku miesięcy jesteśmy szczęśliwymi obudzonymi, odłączonymi na własne życzenie. Taka moja historia :)

Witaj na forum, masz zawrotna historię, ale jak sam piszesz "każda rzecz pod słońcem ma swój czas"
Pozdrawiaj swoja połówkę życia i zapraszaj do nas.


Offline matus

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 15:52 »
Hej ho!
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline parasin

Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 15:58 »
Witaj wśród obudzonych :D
Bardzo ładna historia, a to dopiero początek :D


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 16:25 »
Witam na forum, (...) lat 15 pionier stały (najmłodszy w PL wówczas)
I taka kariera była przed Tobą (może najmłodszy pionier specjalny, obwodowy, nadzorca kraju, itd.  :)), takie błogosławieństwa organizacji, a Ty poszedłeś w świat. :)
Witaj!
Fajnie że jesteś.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 18:25 »
Witaj.

Popieram przedmówców, niezwykłe jest że pomimo błyskotliwej kariery w organizacji (o której wielu marzy), Ci udało się obudzić. Osobiście cieszy mnie że nie zatrzymałeś się, a żyjesz dalej, Twoje życie dopiero teraz nabiera barw, szczęścia.

Ciekawi mnie czy był jakiś bodziec, dla którego zacząłeś 'przecierać oczy'.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 19:24 »
Witaj:)


Offline Giwon

Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 20:58 »
Dziękuje za ciepłe przywitanie :) moja połówka tez jest tu obecna ;) jak będzie chciała to się ujawni :) a co do zmiany punktu widzenia napiszę jak trochę luzu będzie, niemniej ciesze się, że jestem na takim etapie mojego życia i że trafiłem na to forum :)
Człowiek rodzi się po to, żeby przeżyć życie i to od niego zależy czy go nie przegapi.


Offline Mother of Dragons

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 21:11 »
Podłączam się do powitań i oświadczam, że jestem drugą połówką Giwona :D
Urodziłam się w rodzinie ŚJ, z tym że tata był osobą "ze świata" a cała rodzina mamy była ŚJ. Nigdy nie byłam specjalnie religijna, chodziłam na zebranie bo tak trzeba i w końcu się ochrzciłam - razem z tatą - no bo co innego mogłam zrobić, prowadzono ze mną studium itp. Ale w zborze się czułam jak odmieniec, no bo słuchałam ostrzejszej muzyki, lubiłam czytać i oglądać fantastykę, a to takie niechrześcijańskie. Wszystko się zmieniło jak poznałam Giwona, on był nieczynny a ja myślałam że dzięki mnie w końcu będzie "czynny". Miałam sporo nieprzyjemności z tego tytułu, ale byłam nieugięta. Pewnego razu przeczytałam w wiadomościach informację o aferze pedofilskiej w Australii i to mnie ocuciło. Stwierdziłam, że nie chcę być w takiej religii, która potępia pedofilię w Kościele a sama ukrywa takie czyny i zamiata pod dywan. Ale dalej chodziłam na zebrania, do służby, ale już niechętnie. Właściwie to cały czas udawałam przykładną siostrę. W końcu coś we mnie pękło i oświadczyłam mamie, że dalej tak nie mogę. Nie odzywała się do mnie przez kilka dni (tata lepiej to przeżył) potem nasłała starszych i żeby mieć spokój, bo mnie wręcz napastowali, po prostu napisałam oświadczenie, że nie chcę być ŚJ. Straciłam wielu znajomych, w tym "przyjaciółkę" z którą się trzymałam przez blisko 8 lat, ale nie żałuję. Wręcz przeciwnie, w tym szatańskim świecie jestem bardzo szczęśliwą osobą :)


Offline Inka

Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 21:29 »
Witajcie oboje ! Życzę szczęśliwego nowego-lepszego życia. Podziwiam za odwagę i logiczne, samodzielne myślenie.