Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3836 razy)

Offline matus

Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 21:29 »
A tak naprawdę to
Queen of Meereen, Queen of the Andals, the Rhoynar and the First Men, Lady Regnant of the Seven Kingdoms, Protector of the Realm, Khaleesi of the Great Grass Sea, Breaker of Chains, Mother of Dragons, also known as Daenerys of House Targaryen, the First of Her Name, Daenerys Stormborn, Dany, The Unburnt, Mhysa, The Queen Across the Sea, The Silver Queen, The Dragon Queen, The One Who Was Promised.
Ale się nie zmieściło w nazwie użytkownika.
;)
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Blizna

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 21:31 »
Też przy odejściu straciłam serdeczną przyjaciółkę, także 8 lat przyjaźni nas łączyło.
Współczuję Ci zatem.
Ta moja dawna to obiektywnie osoba o bardzo dobrym sercu, ale ta jedna zapadka żeby być ponad jw.org jakoś jej się zablokowała na dobre.


Offline Mother of Dragons

Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 21:41 »
Dziękuję za miłe słowa :)
Szczerze mówiąc nie ubolewam nad stratą przyjaciół, gdyby nimi byli to by tak się nie stało...


Offline Lila

Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 21:54 »
Witajcie oboje :)
Dobrze, że odnaleźliście siebie samych i siebie wzajemnie. Jesteście młodzi, całe życie przed Wami i życzę Wam, żebyście wykorzystali czas jak najlepiej dla siebie.
Takie doświadczenia pokazują, kto jest naszym przyjacielem, kto potrafi widzieć w nas człowieka a nie tylko etykietkę jw.org.


Offline Deborah

Odp: Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 22:02 »
Giwon & Mother of Dragons,
ja również witam Was bardzo serdecznie :D
Cieszę się, że oboje się przebudziliście, uwalniając się od organizacji, w której pełno fałszywych przyjaciół.
Ja z mężem również przekonałam się o fałszu, obłudzie i zawiści tzw. "braci", których uważałam za przyjaciół, więc doskonale znamy ten ból.
Osobiście wolimy "jawną naganę niż nieszczerą miłość" (Prz. 27:5 BW), więc nie ma nad czym ubolewać.
Czujcie się tu jak najlepiej. :)


Offline Brat Kardyga

Odp: Witam
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 22:38 »
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2016, 22:40 wysłana przez Brat Kardyga »


Offline MartaW

Odp: Witam
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 22:43 »
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!


Offline Cielec Kierowniczy

Odp: Witam
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 22:46 »
Witajcie :D
Fajnie, że tu trafiliście.
Piszcie i dzielcie się swoimi spostrzeżeniami.


Offline ExSJMario

Odp: Witam
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Czerwiec, 2016, 00:15 »
Dziękuję za miłe słowa :)
Szczerze mówiąc nie ubolewam nad stratą przyjaciół, gdyby nimi byli to by tak się nie stało...

To byli przyjaciele warunkowi. Pod warunkiem, że jesteś ŚJ.
Ja też straciłem kilku. I to naprawdę bardzo bliskich( tak mi się wydawało)...
Nieraz śnią mi się po nocach i budzę się oblany potem i z uczuciem negatywnym. Często tęsknię za nimi bo serce im całe zawsze dawałem i zapadli mi głęboko. Ale ta myśl -że gdyby byli prawdziwi i wierni, a nie warunkowi, to niezależnie od moich osobistych przekonań nic by się między nami się nie zmieniło -pomaga mi radzić sobie emocjonalnie;)
Poza tym obecnie całe serce daję najbliższym tzn. rodzinie ;) Jesteśmy wszyscy szczęśliwi;) Ja, mama, siostra i siostrzeniec ;)
Nie ma dla mnie pełniejszego szczęścia :)
W końcu w jedności;) A nie podzieleni i oddzieleni jak było za czasów kiedy byłem świadkiem.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec, 2016, 00:24 wysłana przez ExSJMario »
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Czerwiec, 2016, 08:46 »
  Witajcie na tym naszym odstępczym kawałku ,, ziemi" . :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Brat Kardyga

Odp: Witam
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Czerwiec, 2016, 10:21 »
Dziękuję za miłe słowa :)
Szczerze mówiąc nie ubolewam nad stratą przyjaciół, gdyby nimi byli to by tak się nie stało...
Witaj i czuj się dobrze  :D
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec, 2016, 10:23 wysłana przez Brat Kardyga »


Offline gangas

Odp: Witam
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Czerwiec, 2016, 10:30 »
A tak naprawdę to
Queen of Meereen, Queen of the Andals, the Rhoynar and the First Men, Lady Regnant of the Seven Kingdoms, Protector of the Realm, Khaleesi of the Great Grass Sea, Breaker of Chains, Mother of Dragons, also known as Daenerys of House Targaryen, the First of Her Name, Daenerys Stormborn, Dany, The Unburnt, Mhysa, The Queen Across the Sea, The Silver Queen, The Dragon Queen, The One Who Was Promised.
Ale się nie zmieściło w nazwie użytkownika.
;)

 A TIME ???
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline feminin

Odp: Witam
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Lipiec, 2016, 16:03 »
To byli przyjaciele warunkowi. Pod warunkiem, że jesteś ŚJ.
Ja też straciłem kilku. I to naprawdę bardzo bliskich( tak mi się wydawało)...
Nieraz śnią mi się po nocach i budzę się oblany potem i z uczuciem negatywnym. Często tęsknię za nimi bo serce im całe zawsze dawałem i zapadli mi głęboko. Ale ta myśl -że gdyby byli prawdziwi i wierni, a nie warunkowi, to niezależnie od moich osobistych przekonań nic by się między nami się nie zmieniło -pomaga mi radzić sobie emocjonalnie;)
Poza tym obecnie całe serce daję najbliższym tzn. rodzinie ;) Jesteśmy wszyscy szczęśliwi;) Ja, mama, siostra i siostrzeniec ;)
Nie ma dla mnie pełniejszego szczęścia :)
W końcu w jedności;) A nie podzieleni i oddzieleni jak było za czasów kiedy byłem świadkiem.
Mario ładnie to napisałeś.
Czuje tak jak Ty.