Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam Forumowiczów tego forum  (Przeczytany 8952 razy)

Offline ZAMOS

Witam Forumowiczów tego forum
« dnia: 21 Czerwiec, 2016, 22:28 »
Witam
Trafiłem do was z biblia webd, zachęcony linkiem  do "Wizyta w kancelarii prezydenta". Bardzo dobry pomysł. Na razie nie będę nic pisał i tylko poczytam co u was słychać.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec, 2016, 22:35 »
Witaj wśród nas. Czytaj i czuj się tutaj jak najlepiej. :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwiec, 2016, 22:37 »
Witamy.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwiec, 2016, 23:20 »
Witaj.
Czytaj, korzystaj z naszych doświadczeń i jak będziesz gotowy to dziel się swoimi.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Brat Kardyga

Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Czerwiec, 2016, 07:52 »
Witam
Trafiłem do was z biblia webd, zachęcony linkiem  do "Wizyta w kancelarii prezydenta". Bardzo dobry pomysł. Na razie nie będę nic pisał i tylko poczytam co u was słychać.

Witaj Zamosie, ja również kiedyś pisałem na biblia webd do czasu... ;)
Wizyta w kancelarii prezydenta to faktycznie  b. dobry pomysł, powinno się to odbywać regularnie żeby prezydent był na bieżąco w kwestii sekto-korporacji.
Czuj się tu dobrze i czytaj jak Ci czas pozwala bo wiele ciekawych i aktualnych informacji tu znajdziesz.


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Czerwiec, 2016, 09:29 »
Witaj ZAMOS  :)
Mam nadzieję, że oprócz czytania, z czasem zaczniesz się też dzielić  :) bo ta potrzeba będzie "jak ogień palący w kościach"  :)
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Roszada

Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Czerwiec, 2016, 10:19 »
Witaj Zamos. A może to skrót od "za most". :)


Offline TomBombadil

Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Czerwiec, 2016, 21:32 »
Witaj.


Offline ZAMOS

Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 09:12 »
Dziękuję za miłe przyjęcie. Mam trochę kontrowersyjne poglądy wyznaniowe, ale zgodny jestem z wami w tym, że setkę śj trzeba zdelegalizować i to jak najszybciej. Co tu będzie ze mną dalej to zobaczymy w miarę ubywania czasu i wzajemnych forumowych dyskusji i relacji.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 09:14 »
Dziękuję za miłe przyjęcie. Mam trochę kontrowersyjne poglądy wyznaniowe, ale zgodny jestem z wami w tym, że setkę śj trzeba zdelegalizować i to jak najszybciej. Co tu będzie ze mną dalej to zobaczymy w miarę ubywania czasu i wzajemnych forumowych dyskusji i relacji.

Tylko setkę? Ja bym zdelegalizował całą organizację :D
Napisz coś więcej o sobie, chętnie poczytamy.


Offline parasin

Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 09:46 »
Witaj Zamos.
My znamy się z tamtego forum...
Pragnę wspomnieć, że user Zamos jest mi znany również jako demaskator kłamstw głoszonych przez byłego ŚJ, któremu organizacja zrobiła porządne kuku w logiczny myśleniu przez co zaczął opowiadać, że żyjemy wewnątrz Ziemi.


Offline TomBombadil

Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 10:39 »
ZAMOS zaintrygowała mnie informacja o kontrowersyjnych poglądach wyznaniowych. Ja chyba też tak mam,nigdzie nie czuję się 100% na miejscu. Choć uważam ,że każdy ma prawo sobie wierzyć,a rzeczywistość się okaże wraz z przyjście Chrystusa.


Offline M

Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Czerwiec, 2016, 13:40 »
przez co zaczął opowiadać, że żyjemy wewnątrz Ziemi.

Zawsze nie mogłem wyjść z podziwu, że są ludzie w XXI wieku którzy wyznają takie teorie (albo że ziemia jest płaska, itp.)  :o


Offline ZAMOS

Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 10:51 »
Witaj Zamos.
My znamy się z tamtego forum...
Pragnę wspomnieć, że user Zamos jest mi znany również jako demaskator kłamstw głoszonych przez byłego ŚJ, któremu organizacja zrobiła porządne kuku w logiczny myśleniu przez co zaczął opowiadać, że żyjemy wewnątrz Ziemi.
Z tą wklęsłością było nawet zabawnie i jakoś dziwnie zarazem. Do dzisiaj nie potrafię zrozumieć jak można takie bzdury ludziom podawać, a jeszcze mniej rozumiem tych, którzy na wklęsłość się załapali pomimo tego, że wdeptałem tą "teorię" w ziemię bardzo głęboko. Zauważyłem, wtedy, że "propagator" wklęsłości tak nasiąknął sektą śj, że już się tego nigdy nie pozbędzie. Zawsze jego apodyktyczny sekciarski nie znoszący żadnych argumentów oprócz swej wiary musi być "górą". Sekta też mu podpadła, więc i z nią walczy na swój chory sposób. Wierzę w Boga. Wierzę również w Jego Mądrość, Dobroć i Sprawiedliwość. Rozumiem też, że danie ludziom wolnej woli jest swego rodzaju testem na naszą wartość. By dać wam mnie zrozumieć co dzieje się w mojej już starej głowie muszę wam napisać, że kiedyś na chwilkę (około 6,5 minuty w realu) "umarłem". Widziałem moje ciało na łóżku szpitalnym i "odlot" mojej świadomości, a właściwie mojego JA w zaświaty. Ludzie w życie po życiu wierzą, a ja wiem, że to "życie" jest naprawdę. Nie widziałem Boga i nie rozmawiałem z Jezusem, Buddą, Allahem, czy Jehową. Nie wiem zatem, czy oni też "tam" są i jeszcze żyją jak nauczają wielkie religie i ich dla mnie dzisiaj dość zabawne mało święte księgi. Nie mogę też powiedzieć z całą pewnością, że w biblii nic o Bogu niema. Może i jest, ale to w jaki sposób Boga nam przedstawiają budzi we mnie ostry protest. Nie wszystko można na forach napisać, bo można spotkać się z niezrozumieniem, a to z kolei z tak zwanym banem. Drugi powód tego, że powstrzymuję się dość często od wywalenia z armaty jest to, że człowiek z wypranym mózgiem przez organizacje wyznaniowe i ich "święte" księgi nie ma możliwości zrozumienia tego, iż ja skrzywdzić go nie chcę. Weźmy na ten przykład Jehowę. Pierwszym co mnie od niego odpycha jest to, że wpierw chce by go kochano, a zaraz później sieje strach i wmawia nam, że mamy się go przede wszystkim bać. Jak połączyć miłość ze strachem ja pojęcia nie mam. Normalny człowiek gdy się boi o własne życie to ucieka. Nie można pokochać tego, który według swego widzi mi się pomijając prawo jakie niby sam ustanowił morduje 2,5 miliona ludzi gdzie większość to kobiety, dzieci i starcy (biblia Stary Testament) nie licząc oczywiście największej katastrofy powodziowej, którą przypisuje też sobie z uzasadnieniem, którego w żaden sposób ja przyjąć nie mogę. Dlaczego tu się zarejestrowałem jest na wstępie i dodam jeszcze, że oprócz chęci zrozumienia tego co spowodowało, że wartościowy i wrażliwy człowiek daje się wpuścić w malin sekty śj. Chciałbym też coś konkretnego zrobić by tym ludziom pomóc wygrzebać się z tej destrukcyjnej matni.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam Forumowiczów tego forum
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Czerwiec, 2016, 12:03 »
Może osobny wątek o Out-of-Body Experience?:)