Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak się rozmawia z "odstępcami"  (Przeczytany 4343 razy)

Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Jak się rozmawia z "odstępcami"
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Czerwiec, 2016, 08:30 »
Chrzanić fejsbuki. To przez fakabuka ludziska mają problemy. Sami tam się obnażają i masturbują ploteczkami o innych. A potem płacz, bo ktoś tam powiedział coś. Chrzanić      i jeszcze raz chrzanić. >:( >:(
t
To nie przez faceboka są problemy ale przez chęć nałożenia kagańca, zabicia jakiejś otwartości , czasami zdarzy się powiedzieć coś czego nie chcieliśmy ale generalnie tracę szacunek do ludzi , którzy nie mają swojego zdania , boją się powiedzieć otwarcie czegoś tylko po to by lepiej wypaść , nie narazić się . Nie potrafią stanąć w czyjejś obronie , zawsze mierziły mnie słodkie słowa za którymi wyczuwałam obłudę . A jeżeli chodzi o rozmowę starszych ze mną , zapytałam wprost " czy mogę mówić o pedofilii w kk?
odp. - TAK , czy mogę mówić i upubliczniać co złego dzieje sie w kk? odp - TAK , Ale mówić o tych samych problemach w organizacji już nie? odp  - NIE
Dla mnie przekaz jest jasny i nie mam żadnych wątpliwości , że nie jest to boża organizacja , bo jak sami mówili nadal mówią , Biblia zawiera informacje o ZŁYCH czynach wiernych ludzi ,a skoro tak mocno trzymają się biblii to dlaczego teraz wszystkie grzechy trzeba przykryć MIŁOŚCIĄ? bo tak nazywa się ukrywanie prawdy.
Dziś wiem więcej niż wczoraj