Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji  (Przeczytany 5059 razy)

Offline Fantom

Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:47 »
https://www.youtube.com/watch?v=zqdPNrnnXoA&feature=share Wywiad z obecnymi członkami wyznania Świadkowie Jehowy w Polsce - Danusią i Krysią. Opowiadają o swojej historii życia w organizacji i o tym jak ta organizacja zniszczyła ich życie.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec, 2016, 11:56 »
właśnie oglądam


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Czerwiec, 2016, 15:37 »
Postaram się dobrze skopiować: https://youtu.be/XRI4kFtOtMI
A jak komuś się nie uda to niech wejdzie na kanał: Detektor Prawdy- w obronie tożsamości.

Oglądam i przecieram gałki. Chłop mówi, że on to on. I dowody pokazuje. Zadaje sobie pytanie: czy ja to ja i jak to udowodnić?
Detektor pokazuje fotki. A tam towarzysz Edward i John Freitag. O innych personach nie wspomnę. Facet mówi, że go cały Nadarzyn nie lubi. Mało tego, wikingowie wraz z niemcem, bratem Wieśko i Pawełkiem z nad Buga każą miejscowym starszym wykluczać zaocznie, każdego kto spotka się z Detektorem i Jego Żoną!!!
Leże na podłodze i wołam: siostro! pomocy!.    Ktoś zrobił fiku-miku i mózg mu nie wrócił na pierwotne miejsce!?

To się dzieje naprawdę?



Offline M

Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Czerwiec, 2016, 15:53 »
Postaram się dobrze skopiować: https://youtu.be/XRI4kFtOtMI
A jak komuś się nie uda to niech wejdzie na kanał: Detektor Prawdy- w obronie tożsamości.

Oglądam i przecieram gałki. Chłop mówi, że on to on. I dowody pokazuje. Zadaje sobie pytanie: czy ja to ja i jak to udowodnić?
Detektor pokazuje fotki. A tam towarzysz Edward i John Freitag. O innych personach nie wspomnę. Facet mówi, że go cały Nadarzyn nie lubi. Mało tego, wikingowie wraz z niemcem, bratem Wieśko i Pawełkiem z nad Buga każą miejscowym starszym wykluczać zaocznie, każdego kto spotka się z Detektorem i Jego Żoną!!!
Leże na podłodze i wołam: siostro! pomocy!.    Ktoś zrobił fiku-miku i mózg mu nie wrócił na pierwotne miejsce!?

To się dzieje naprawdę?

Nie rozumiem do końca co masz na myśli? Że z Alkiem (autorem filmu) jest coś nie tak?


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Czerwiec, 2016, 16:00 »
Nie! To nie o Alka chodzi, tylko o sytuację. Facet  musi tłumaczyć się, że on to on. A na dodatek groźba wykluczeń zaocznych budzi u mnie odrętwienie. Przecież na to nawet paragrafu nie da się znaleźć!


Offline M

Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Czerwiec, 2016, 17:30 »
Nie! To nie o Alka chodzi, tylko o sytuację. Facet  musi tłumaczyć się, że on to on. A na dodatek groźba wykluczeń zaocznych budzi u mnie odrętwienie. Przecież na to nawet paragrafu nie da się znaleźć!

A to prawda. Serio, mówił mi że mnóstwo ludzi którzy oglądali ich wywiad zarzucało im kłamstwa, manipulacje itp., że w ogóle nigdy nie byli ŚJ, pionierami, on starszym itp. Świadkowie Jehowy żyją w całkowitym zaprzeczeniu i jeśli coś nie pasuje do ich światopoglądu to potrafią nawet zdobyć się na stwierdzenie że 2 plus 2 nie równa się 4.


Offline Iza

Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Czerwiec, 2016, 19:57 »
Skorzystam może z okazji i wniosę małe sprostowanie: tych osób, co twierdziły, ze jesteśmy podstawieni by szkalowac Organizcje  ( i które nam to zarzuciły) było  6, wiec nie jest to znowu aż takie mnóstwo- trochę Alka tu poniosło  ;)  ;D
Natomiast niestety zaoczne wykluczanie jest faktem jeden brat już został w ten sposób potraktowany : zadzwonili wieczorem starsi i poinformowali go, ze odbył się komitet i podjął decyzje o wykluczeniu. :o
Taka sytuacja.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Dietrich

Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Czerwiec, 2016, 20:09 »
Skorzystam może z okazji i wniosę małe sprostowanie: tych osób, co twierdziły, ze jesteśmy podstawieni by szkalowac Organizcje  ( i które nam to zarzuciły) było  6, wiec nie jest to znowu aż takie mnóstwo- trochę Alka tu poniosło  ;)  ;D
Natomiast niestety zaoczne wykluczanie jest faktem jeden brat już został w ten sposób potraktowany : zadzwonili wieczorem starsi i poinformowali go, ze odbył się komitet i podjął decyzje o wykluczeniu. :o
Taka sytuacja.

Ciekawe, czy będą wykluczać także za posiadanie Was w gronie znajomych na Facebooku. 
Chora organizacja.  :-\


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Czerwiec, 2016, 20:27 »
IZA, zapytam czy znacie szczegóły tego zaocznie wykluczonego? Chodzi mi o to jaki zarzut mu postawiono? Zakładam, że był to kontakt z odstępcami/wykluczonymi/odłączonymi. Czy parokrotnie próbowano spotkać się z tym człowiekiem? Czy zwyczajnie z automatu go wywalono, jedynie informując telefonicznie?


Offline Cielec Kierowniczy

Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Czerwiec, 2016, 22:41 »
Witam
Gdy czytam to co pisze Iza to aż nie wierzę, że można być takim draniem bez uczuć jak ci starsi którzy zaocznie wywalają zawodnika.
Jakim sądem sądzicie takim was osądzą. Taki powinien być tekst dzienny dla wszystkich starszych przez 365 dni w roku.


Offline Iza

Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Czerwiec, 2016, 21:27 »
IZA, zapytam czy znacie szczegóły tego zaocznie wykluczonego? Chodzi mi o to jaki zarzut mu postawiono? Zakładam, że był to kontakt z odstępcami/wykluczonymi/odłączonymi. Czy parokrotnie próbowano spotkać się z tym człowiekiem? Czy zwyczajnie z automatu go wywalono, jedynie informując telefonicznie?
Nie mogę za wiele szczegółów podać , bo on ma pewne powiązania jeszcze . Ale wiem, ze zaczelo,się od tego,ze zadał jednemu ze starszych pytanie co do pedofilii, a potem jeszcze znalazlo się dwóch świadków , którzy uprzejmie donieśli starszym o jego pytaniach . My tez gdzieś się tam w tle pojawiliśmy. No i   po,chłopie. >:(
A zarzut : odstępstwo
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec, 2016, 21:29 wysłana przez Iza »
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline alojzy pompka

Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Czerwiec, 2016, 22:35 »
Ciekawe, czy będą wykluczać także za posiadanie Was w gronie znajomych na Facebooku
Chora organizacja.  :-\

Myślę, że będą. To tylko kwestia czasu.
W wielu zborach  w potrzebach zboru poruszany jest temat portali społecznościowych.
Ostatnio w jednym z nich przestrzegali przed fb, bo przecież nikt nie wie kogo ma w znajomych, a jeśli wśród nich  ma odstępce, to już po nim!  >:(
Jehowa przestanie mu błogosławić!  :o
Tak wiec na razie przestrzegają,  a potem przystąpią do działania.

Przecież starsi na swoich usługach mają wielu wiernych głosicieli/szpiegów, którzy im uprzejmie doniosą.
I wiedzą c i u kogo sie dzieje i kto na jakim portalu ma konto.
Często wysyłają szpiega/kreta by dołączył do znajomych, dzięki któremu starsi  duuuużo wiedzą o swojej owcy. >:(
Tak to działa u mnie w zborze.
Koordynator to wybitna szuja! >:( >:( >:(


Iza wywiad jest the best!
Dziękuje Wam z całego serca.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec, 2016, 22:38 wysłana przez alojzy pompka »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Czerwiec, 2016, 23:52 »
Nie mogę za wiele szczegółów podać , bo on ma pewne powiązania jeszcze . Ale wiem, ze zaczelo,się od tego,ze zadał jednemu ze starszych pytanie co do pedofilii, a potem jeszcze znalazlo się dwóch świadków , którzy uprzejmie donieśli starszym o jego pytaniach . My tez gdzieś się tam w tle pojawiliśmy. No i   po,chłopie. >:(
A zarzut : odstępstwo
Rozumiem. Właściwie miałem napisać: 'jeśli można coś uzewnętrznić publicznie poza plecami tego człowieka nie czyniąc mu szkody'.  Ja znam ludzi, którym komitety wykręcili za to całe mówienie o pedofilii. A co ciekawe świadkami tzw. skarżącymi byli ci, którzy też mówili o pedofilii. Dlaczego? Ich wiara się zrujnowała po takich informacjach i szukają winnego. Australia za daleko, więc kogoś na swoim podwórku trzeba uwalić, żeby się dobrze poczuć. Podłość i chamstwo w ramach tzw miłości.


Offline rzeski

Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 07:45 »
Z mojego doświadczenia wiem że działania za plecami danej osoby to chleb powszedni, choć znam starszych którzy zachęcają delikwenta aby porozmawiał najpierw osobiście, jeśli uważa że ktoś robi coś nie tak. Niestety, to są tylko wyjątki.


Offline morwa

Odp: Wywiad- o swojej historii życia w organizacji
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Czerwiec, 2016, 09:16 »

Natomiast niestety zaoczne wykluczanie jest faktem jeden brat już został w ten sposób potraktowany : zadzwonili wieczorem starsi i poinformowali go, ze odbył się komitet i podjął decyzje o wykluczeniu. :o
Taka sytuacja.
Zaoczne wykluczanie odbywało się w naszym rodzimym zborze w przypadku, gdy delikwent uporczywie nie stawiał się na wezwania by się spotkać z komitetem,robił uniki co było zauważalne. O wykluczeniu starsi musieli poinformować go osobiście,więc odbywało się "polowanie" na wykluczonego by go równiez poinformowac o możliwości powrotu.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec, 2016, 09:19 wysłana przez morwa »