Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!  (Przeczytany 27701 razy)

Offline pies berneński

Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #105 dnia: 20 Listopad, 2017, 04:59 »
"Jak mówią psychologowie to nie zmieniło się do dziś. Ogolony mężczyzna to taki, który nie ma nic do ukrycia, i który łatwiej podporządkuje się normom społecznym."
Chyba coś na rzeczy jest w tym temacie bo demaskujący brudy strażnicy często też mają opór do golenia.
Można by rzec,że po brodach ich poznacie. ;)

1.To nie broda tylko 2 tygodniowy zarost.
Taka chyba teraz moda.W moim odczuciu wygląda schludnie.Czy się może podobać może zechce się wypowiedzieć płeć piękna.Dla przykładu   jeszcze jeden nie z brodą tylko z zarostem.  ;)

Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline dziewiatka

Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #106 dnia: 22 Listopad, 2017, 02:06 »
strzygę brodę raz w miesiącu.góra policzków jest czarna reszta siwa z nielicznymi pojedynczymi czarnymi włosami.Niestety cały zarost jest trudny do ujarzmienia,zwłaszcza gdy ma się tylko jedną sprawną rękę.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #107 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 17:27 »
Chyba dobry wątek znalazłem.
Temu kto się przyzna (bez bicia  :D), że miał punkta w ubiegłym tygodniu mając brodę, to napiszę jaka była dyskusja w gronie strasznych z boru. Może być na priv. Podam nazwiska wtedy, po wcześniejszym uwiarygodnieniu.
Dziewczyny mówią, że nawet przystojny chłopak. :)


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #108 dnia: 11 Wrzesień, 2019, 21:33 »
Chyba dobry wątek znalazłem.
Temu kto się przyzna (bez bicia  :D), że miał punkta w ubiegłym tygodniu mając brodę, to napiszę jaka była dyskusja w gronie strasznych z boru. Może być na priv. Podam nazwiska wtedy, po wcześniejszym uwiarygodnieniu.
Dziewczyny mówią, że nawet przystojny chłopak. :)

Moyses zabrzmiało tajemniczo i niezwykle ciekawie...


Offline dziewiatka

Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #109 dnia: 12 Wrzesień, 2019, 09:14 »
Ja nie miałem nawet punkcika czy też przewodnictwa nie z powodu noszenia brody lecz powodu nie znoszenia zebrań. tydzień temu pogniewałem się na owłosienie głowy i już żaden włos nie szpeci mojej pięknej i kształtnej główki!!!!


Offline on-on

Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #110 dnia: 12 Wrzesień, 2019, 09:28 »
Cytuj
Taka chyba teraz moda.W moim odczuciu wygląda schludnie.Czy się może podobać może zechce się wypowiedzieć płeć piękna.Dla przykładu   jeszcze jeden nie z brodą tylko z zarostem.  ;)

To dorzucę jeszcze jedno zdjęcie, żeby paniom było łatwiej wyrobić sobie zdanie  ;)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #111 dnia: 12 Wrzesień, 2019, 23:08 »
Moyses zabrzmiało tajemniczo i niezwykle ciekawie...

Racja. Tyle, że Ty nie pasujesz do obrazka. Za stary jesteś :D. Czekam na brodacza, jeśli akurat to Cię ciekawi ;)


Offline Technolog

Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #112 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 18:22 »
Niestety, broda nadal nie jest ok.

https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/2019480

Nie pisane, ale przemycane w obrazkach.

Cytuj
Mężczyzna [z zadbanym zarostem], który wyjeżdża na urlop, na lotnisku przyjmuje publikację od Świadków...Ten sam człowiek zgadza się na studium Biblii. Z czasem [ogolony] zostaje ochrzczony.


Offline Terebint

Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #113 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 23:34 »
Niestety, broda nadal nie jest ok.

https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/2019480

Nie pisane, ale przemycane w obrazkach.
Może z brodą jest tak, jak z krwią i z frakcjami krwi? Cała broda be, ale gdzieś tam porozrzucane na twarzy pojedyncze kępki zarostu są ok?  ;D
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Legion

Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #114 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 00:07 »
Chyba dobry wątek znalazłem.
Temu kto się przyzna (bez bicia  :D), że miał punkta w ubiegłym tygodniu mając brodę, to napiszę jaka była dyskusja w gronie strasznych z boru. Może być na priv. Podam nazwiska wtedy, po wcześniejszym uwiarygodnieniu.
Dziewczyny mówią, że nawet przystojny chłopak. :)

Czytam sobie to forum od jakiegoś czasu... ale z powodu tego postu postanowiłem się zarejestrować - ale nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości... :-( Płacz.


Offline Sebastian

Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #115 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 00:50 »
jeszcze trzy posty i (jak będziesz miał "dorobek" 5 postów), uda Ci sie napisać PM
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Nowe światło! Broda jest już (prawie) OK!
« Odpowiedź #116 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 10:16 »
Czytam sobie to forum od jakiegoś czasu... ale z powodu tego postu postanowiłem się zarejestrować - ale nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości... :-( Płacz.

Chcesz powiedzieć, że na Ciebie czekałem?  8-)

Technicznie od 5 wysłanych postów możesz wysyłać privy - z tego co pamiętam. Więc nasmaruj kilka postów.