Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie  (Przeczytany 48822 razy)

Offline M

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #165 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 00:56 »
Fotka z tegorocznego kongresu w USA:



Powiedzcie mi, bo może ja mam już omamy wzrokowe - czy na serio wypuścili do przedstawienia punktu na kongresie który jest oficjalnie nagrywany gościa ze złotą broską "jw.org"? :o :o :o

Swoją drogą - wyciekły nagrania ze wszystkich trzech dni kongresu po angielsku w USA, można je obejrzeć tutaj.


Offline gangas

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #166 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 01:08 »
M a moze to tombak     swiadki lubia oszukiwac ;) ;) ;) ;)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline M

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #167 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 01:21 »
M a moze to tombak     swiadki lubia oszukiwac ;) ;) ;) ;)

Możliwe, ale nadal - jeszcze kilka lat temu to było nie do pomyślenia. Śmialiśmy się, że logo jw.org to niebieski cielec, a tu masz - zrobili nawet złotego ;D.


Offline agent terenowy

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #168 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 01:22 »
To zupełnie jak w Amwayu.
Im wyższy stopień, tym lepsze broszki. :)
"Wszyscy, którymi kieruje duch Boży, naprawdę są synami Bożymi" (Rz 8:14 NŚ rew.)


Offline Lila

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #169 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 01:36 »
Odpaliłam pierwszy film i losowo klikałam w różnych miejscach. Od czasu przesłuchań w Australii mam uraz do Geoffreya Jacksona. No po prostu nie mogę patrzeć na tego oblecha i ten jego uśmieszek :(


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #170 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 08:05 »
Powiedzcie mi, bo może ja mam już omamy wzrokowe - czy na serio wypuścili do przedstawienia punktu na kongresie który jest oficjalnie nagrywany gościa ze złotą broską "jw.org"? :o :o :o

Nie dziw się  :)
WTS wyszedł z medialnego cienia więc musi mieć jakiś charakterystyczny znak, logo. Padło na jw.orga z wielu względów praktycznych.
Ja sam noszę w klapie znaczek mojej korpo  ;D Oczywiście tylko podczas spotkań służbowych  :)

Możliwe, ale nadal - jeszcze kilka lat temu to było nie do pomyślenia. Śmialiśmy się, że logo jw.org to niebieski cielec, a tu masz - zrobili nawet złotego ;D.

Inną zupełnie kwestią jest ich upodobanie do obwieszania się świecidełkami  :-\ Epatowania wręcz bogactwem: doskonale skrojone garnitury, idealnie pasujące koszule, krawaty, nawet oprawki okularów. Do tego złote zegarki, biżuteria...
Ot takie chodzące naczelne korpo-szczury  :-\
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #171 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 08:12 »
Fotka z tegorocznego kongresu w USA:



Powiedzcie mi, bo może ja mam już omamy wzrokowe - czy na serio wypuścili do przedstawienia punktu na kongresie który jest oficjalnie nagrywany gościa ze złotą broską "jw.org"? :o :o :o

Swoją drogą - wyciekły nagrania ze wszystkich trzech dni kongresu po angielsku w USA, można je obejrzeć tutaj.


FOTOMONTAŻ! Od czasów korony z krzyżem SJ nie noszą broszek, prawda Roszada?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_w_koronie


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #172 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 08:36 »
Nie dziw się  :)
WTS wyszedł z medialnego cienia więc musi mieć jakiś charakterystyczny znak, logo. Padło na jw.orga z wielu względów praktycznych.
Ja sam noszę w klapie znaczek mojej korpo  ;D Oczywiście tylko podczas spotkań służbowych  :)

Znaczy się w butonierce?

M, to nie omamy.
Logo loginem, chyba istnieją granice, jak tak dalej pójdzie to będą kazali je tatuować.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Blizna

  • Gość
Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #173 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 09:58 »
Oooo, znak na czole i na ręce?


Offline Czuwający

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #174 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 10:03 »

FOTOMONTAŻ! Od czasów korony z krzyżem SJ nie noszą broszek, prawda Roszada?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_w_koronie


wtedy chodziło o krzyż który uznano za symbol bałwochwalstwa , a przeciez jw.org jest od samego boga wiec ok


Offline Fantom

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #175 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 16:54 »
zróbmy to samo tyle że ''broszka'' będzie mieć:ex-ŚJ:)
 Kiedyś mówiłem,że pranie mózgów przypomina struktury MLM.Za awanse w takich grupach dostaje się odznaki brązowe,srebrne,złote,diamentowe,itd. Taki gośc czuje sie wyróżniony i jest traktowany niemalże jak VIP. Niedługo CK wyczuje następny biznes i będzie miało własna fabrykę do produkcji odpustowych gadżetów z logo jw.Zakaże kupowania z innych żródeł.Tylko na licencji CK można będzie kupić.Powiem Wam,że chętnych jest sporo.Logo na torcie,logo na okładce,spinka w klapie,w krawacie,tapeta do pokoju dziecinnego z Piotrusiem i Zosią,nakleji,długopisy,piórniki,torby,poszewki z logo,prezerwatywy z logo,papier toaletowy z logo itd.itp.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline TomBombadil

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #176 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:07 »
Logo i łysina. To będzie niedługo standart. Łysina powiadam wam ma przyszłość.


Offline Lila

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #177 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:29 »
Logo i łysina. To będzie niedługo standart. Łysina powiadam wam ma przyszłość.

Łysina jest ok, ale musi być wyglancowana, żeby dobrze odbijać nowe światło!


Offline Agalloch

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #178 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:33 »

Powiedzcie mi, bo może ja mam już omamy wzrokowe - czy na serio wypuścili do przedstawienia punktu na kongresie który jest oficjalnie nagrywany gościa ze złotą broską "jw.org"? :o :o :o


Nie widzę w tym nic zaskakującego. Skoro Matka Boska już od dawien dawna noszona jest w klapach marynarek, Matka Organizacja nie chciała być gorsza ;)


Offline Lila

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #179 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:44 »
Wiecie co... a ja się zawsze wstydziłam nosić plakietkę. Na samym kongresie spoko, ale ani przed, ani po nie miałam zamiaru z nią paradować. Niestety jak jeździłam na kongresy międzynarodowe, to był straszny nacisk, żeby ciągle ją mieć przypiętą (szkoda, że nie do piżamy...) i efekt jest taki, że teraz mam wszystkie zdjęcia spieprzone, na każdym jednym gdzieś ją widać :(
Teraz też bym się wstydziła wszędzie tego logo. Natomiast moja mama jest zachwycona gadżetami z jw.org - długopisy, notesiki. Robi znajomym prezenty z tym czymś.