Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie  (Przeczytany 48708 razy)

Offline M

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #180 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:48 »
Wiecie co... a ja się zawsze wstydziłam nosić plakietkę. Na samym kongresie spoko, ale ani przed, ani po nie miałam zamiaru z nią paradować. Niestety jak jeździłam na kongresy międzynarodowe, to był straszny nacisk, żeby ciągle ją mieć przypiętą (szkoda, że nie do piżamy...) i efekt jest taki, że teraz mam wszystkie zdjęcia spieprzone, na każdym jednym gdzieś ją widać :(

Eee, od razu spieprzone. Od czego jest Photoshop ;D. Podeślij jakąś fotkę na priv (piszę publicznie żeby nie było że to romanse :P) to Ci pokażę co potrafią robić dzisiejsze komputery ;). Dzisiaj można kilkoma pociągnięciami myszki usuwać ze zdjęć całe przedmioty czy nawet ludzi. Można zmieniać tło, dodawać na zdjęciu rzeczy których pierwotnie tam nie było. Można ludzi na zdjęciu poddawać wirtualnemu make-upowi czy odchudzać. Taka plakietka to pryszcz ;D


Offline Lila

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #181 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:50 »
Eee, od razu spieprzone. Od czego jest Photoshop ;D. Podeślij jakąś fotkę na priv (piszę publicznie żeby nie było że to romanse :P) to Ci pokażę co potrafią robić dzisiejsze komputery ;). Dzisiaj można kilkoma pociągnięciami myszki usuwać ze zdjęć całe przedmioty czy nawet ludzi. Można zmieniać tło, dodawać na zdjęciu rzeczy których pierwotnie tam nie było. Można ludzi na zdjęciu poddawać wirtualnemu make-upowi czy odchudzać. Taka plakietka to pryszcz ;D


A dorobisz mi sygnet i rolexa? :)


Offline M

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #182 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:52 »
A dorobisz mi sygnet i rolexa? :)

Przy troszke większej odrobinie pracy da się i to załatwić ;). Najprostsze wbrew pozorom jest usuwanie obiektów ze zdjęcia, bo program potrafi sprytnie zakleić "dziurę" treściami znajdującymi się obok. Nastomiast dodawanie rzeczy jest już trudniejsze, bo aby wyglądało to wiarogodnie należy najpierw znaleźć zdjęcie w którym dana rzecz jest już odpowiednio oświetlona i pod odpowiednim kątem względem kamery.
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec, 2016, 23:54 wysłana przez M »


Blizna

  • Gość
Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #183 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:53 »
Słyszałam że jakis starszy wysłał siostrze (nie swojej ani żonie) swój.. Eeee tego.... Akt mmsem.
Chyba go nawet nie zdegradowali.
Tak mi się skojarzyło.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #184 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:54 »
Słyszałam że jakis starszy wysłał siostrze (nie swojej ani żonie) swój.. Eeee tego.... Akt mmsem.
Chyba go nawet nie zdegradowali.
Tak mi się skojarzyło.
Nie zdegradowali?!


Offline M

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #185 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:55 »
Słyszałam że jakis starszy wysłał siostrze (nie swojej ani żonie) swój.. Eeee tego.... Akt mmsem.
Chyba go nawet nie zdegradowali.
Tak mi się skojarzyło.

Patrzę na powyższy post - "1 osoba lubi to". Patrzę kto: Gorszyciel. Padłem ;D.

PS. Gedeon też zna taką sytuację, może to ten sam gość?


Offline PoProstuJa

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #186 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:58 »
Niedługo CK wyczuje następny biznes i będzie miało własna fabrykę do produkcji odpustowych gadżetów z logo jw.Zakaże kupowania z innych żródeł.Tylko na licencji CK można będzie kupić.Powiem Wam,że chętnych jest sporo.Logo na torcie,logo na okładce,spinka w klapie,w krawacie,tapeta do pokoju dziecinnego z Piotrusiem i Zosią,nakleji,długopisy,piórniki,torby,poszewki z logo,prezerwatywy z logo,papier toaletowy z logo itd.itp.

Obawiam się, że ten biznes już się kręci. Na własne oczy widziałam w zborze dzieci, które mają spinki do klapy z motywem Zosi i Piotrusia. I gdzieś też widziałam plecak z motywem Zosi i Piotrusia. Nie wiem tylko kto to wyprodukował - czy przedsiębiorczy bracia z Betel czy sprytni "odstępcy" mający nosa do interesów?!
Bo rynek zbytu jest - 8 milionów potencjalnych nabywców różnych gadżetów. Nie zdziwię się jak zostaną wprowadzone do oferty również tableciki z motywem Zosi i Piotrusia.

No to już jest chore moim zdaniem, ale chyba nieuniknione. Wcale się nie zdziwię jak w kazdym Betel będzie sklepik z pamiątkowymi gadżetami dla odwiedzających.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #187 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:58 »
Wiecie co... a ja się zawsze wstydziłam nosić plakietkę. Na samym kongresie spoko, ale ani przed, ani po nie miałam zamiaru z nią paradować. Niestety jak jeździłam na kongresy międzynarodowe, to był straszny nacisk, żeby ciągle ją mieć przypiętą (szkoda, że nie do piżamy...) i efekt jest taki, że teraz mam wszystkie zdjęcia spieprzone, na każdym jednym gdzieś ją widać :(
Teraz też bym się wstydziła wszędzie tego logo. Natomiast moja mama jest zachwycona gadżetami z jw.org - długopisy, notesiki. Robi znajomym prezenty z tym czymś.

Ja dumnie paradowałam z plakietką z domu i dopiero w domu odpinałam. Dodatkowo zawsze dbałam by była widoczna.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Lila

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #188 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:00 »
Słyszałam że jakis starszy wysłał siostrze (nie swojej ani żonie) swój.. Eeee tego.... Akt mmsem.
Chyba go nawet nie zdegradowali.
Tak mi się skojarzyło.


Oooooeeesuuuu, jak się tłumaczył? Że przez przypadek cyknął sobie nagutką fotę, a telefon sam wysłał mms'a? A Może telefonem bawił się kot?
On był żonaty?
Który zbór?
Może wrócę... ;)


Offline M

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #189 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:00 »
Ja dumnie paradowałam z plakietką z domu i dopiero w domu odpinałam. Dodatkowo zawsze dbałam by była widoczna.

Ja też. Chyba byliśmy jacyś dziwni ;D


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #190 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:03 »
Obawiam się, że ten biznes już się kręci. Na własne oczy widziałam w zborze dzieci, które mają spinki do klapy z motywem Zosi i Piotrusia. I gdzieś też widziałam plecak z motywem Zosi i Piotrusia. Nie wiem tylko kto to wyprodukował - czy przedsiębiorczy bracia z Betel czy sprytni "odstępcy" mający nosa do interesów?!
Bo rynek zbytu jest - 8 milionów potencjalnych nabywców różnych gadżetów. Nie zdziwię się jak zostaną wprowadzone do oferty również tableciki z motywem Zosi i Piotrusia.

No to już jest chore moim zdaniem, ale chyba nieuniknione. Wcale się nie zdziwię jak w kazdym Betel będzie sklepik z pamiątkowymi gadżetami dla odwiedzających.

I lalki Zosi i Piotrusia uczące/mówiące wstępy
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #191 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:05 »
Ja też. Chyba byliśmy jacyś dziwni ;D

Delikatnie mówiąc
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Disorder

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #192 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:06 »
Te filmy wzbudzają we mnie gniew, smutek i obrzydzenie jednocześnie.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #193 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:08 »
Patrzę na powyższy post - "1 osoba lubi to". Patrzę kto: Gorszyciel. Padłem ;D.

PS. Gedeon też zna taką sytuację, może to ten sam gość?

To przez to, że nie ma tu, jak na facebooku, innych opcji niż "lubię to!":p


Offline Lila

Odp: Kongresy regionalne 2016 - streszczenie
« Odpowiedź #194 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:09 »
prezerwatywy z logo,papier toaletowy z logo itd.itp.

Papier odpada, bo wyszłoby, ze jw.or jest do dupy (przepraszam, mam nadzieję, że nie dostanę bana, ale nie można nie użyć tu tego słowa :) ).

A czy świadkowie powinni używać gumek? To by oznaczało, że wydają na nie kasę, zamiast wrzucić do skrzynki. Czy nie rozsądniej byłoby korzystać z kalendarzyka z logo jw.org, w którym mogliby zaplanować służbę oraz bezpieczny seks?