Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

Ankieta

Czy jest ktoś z was tak wspaniały i szczodry Aby uratować mnie od zgóby ???

Jestem w trudnej sytuacji za 2 tygodnie komornik zlicytuje mieszkannie za dług za komorne
0 (0%)
Mam chorą psychicznie matkę ,którą się czdziennie opiekuję wypełniając nakaz Jehowy Boga
0 (0%)
Sam posiadam pierwszą grupę inwalidzką i wraz z matką mamy zaledwie 1500 zł/mc
0 (0%)
Komornik domaga się spłaty natychmiast 35.000 zł a ja nie mam z czego tego zapłacić
0 (0%)
Czy w braterskiej miłości udzielicie nam wsparcia i wykupicie nas z łap szatańskiego świata w imię miłości jaką nas obdarzył jezus chrystus i Sam Jehowa Bóg Wszechmogący ???
0 (0%)

Głosów w sumie: 0

Głosowanie skończone: 30 Styczeń, 2019, 22:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Moi Kochani Bracia i Siostry  (Przeczytany 3673 razy)

Krzysztof

  • Gość
Moi Kochani Bracia i Siostry
« dnia: 06 Maj, 2016, 23:32 »
Kochani Mieszkam w warszawie ale nie mam do kogo
zwrócić się o pomoc.

Polski rząd jak i instytucje państwowe chcą za 2 tygodnie pozbawić mnie mieszkania i moją chorą matkę.

Mieszkanie poddane zostanie na aukcji to zrobi komornik za dług w opłatach za mieszkanie

Dług wynosi 35.000 PL Zł.

Może i Ty zechcesz udzielić mi wsparcie albo inni kochani bracia ze świata.

Wiesz nie jestem oszustem tylko chorym i opuszczonym i biednym człowiekiem

Na dowód podam konto komornika na jakie mają być przelane środki abym mógł dalej mieszkać w domu wraz ze swoją chorą matką.

To jest Adres na jaki można przelać pieniądze i komu aby wykupić mnie i chorą matkę od zagłady....

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi - Północ

Marek Bidziński

Kancelaria Komornicza Mińska 62 lok.1 03-828 warszawa Polska

tel.22 870-60-33 , 22 870-01-75

www.komornik.com.pl

Sygnatura sprawy :

km 185/16
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2016, 20:41 wysłana przez gedeon »


Offline gangas

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj, 2016, 00:20 »
  Głosowanie się kończy w 2019 roku? Coś chyba nie kumam.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline gerontas

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maj, 2016, 06:12 »
Witam Krzysztof.

Przykro mi, że spotkała Was taka tragedia. Napisz proszę jak zareagowały na Wasz problem rodzimy zbór i zbory z okolicy.
Daj kontakt do zboru, w którym jesteście to może uda się coś zrobić w tej sprawie.


Offline Roszada

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Maj, 2016, 08:22 »
Nie rozumiem tej Ankiety.
Poza tym zdaje się, że to ze ŚJ nie ma nic wspólnego.
Pewnie ne jedno forum zostało z taką ankietą już odwiedzone.


Offline TomBombadil

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Maj, 2016, 19:00 »
W Warszawie pracy w bród.Działa też sprawnie opieka społeczna.Przy dochodach poniżej 643 zł na osobę można otrzymać zasiłek w wysok.do 604 zł.Na taki dług można wesprzeć się kredytem.Co się musiało dziać,że narósł taki dług?
A ponadto tak myślę ,że ten filmik o uproszczeniu życia mógłby pomóc.
Sorki ale by pomóc za mało faktów.


Offline PoProstuJa

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Maj, 2016, 22:59 »
Może ja jestem niewierny Tomasz, ale nie wierzę w to, że autor postu jest Świadkiem Jehowy - dodajmy, że gorliwym ŚJ.

Po pierwsze gorliwi ŚJ nie wchodzą na odstępcze fora :)
Po drugie - Świadkowie nie nazywają Jehowy Bogiem Wszechmogącym, a Jezus Chrystus piszą z dużych liter. :)
Po trzecie - gorliwi ŚJ - zgodnie z radami "niewolnika" nie biorą kredytów, więc nie ściga ich komornik  ;)

Słyszałam o takim przypadku, że kiedyś po polskich zborach jeżdził taki naciągacz, który wszystkim mówił, że stracił mieszkanie, żona mu umarła itd. itp. i prosił o finansowe wsparcie. I wielu się nabrało, ale w końcu bracia przepytali takiego z kilku wersetów biblijnych i wyszło szydło z worka :)


Offline Roszada

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Maj, 2016, 09:16 »
Ale on nie napisał, że jest ŚJ.
Zwrot bracia i siostry stosuje się też w KK.

To po prostu ktoś kto szuka gdzie popadnie pomocy.


Offline PoProstuJa

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Maj, 2016, 15:48 »
Ale on nie napisał, że jest ŚJ.
Zwrot bracia i siostry stosuje się też w KK.

To po prostu ktoś kto szuka gdzie popadnie pomocy.

W kościele też się mówi bracia i siostry? Ja raczej słyszałam to określenie tylko z ust księdza, ale żeby współwyznawcy wzajemnie się tak do siebie zwracali, to raczej nie słyszałam. No ale mniejsza z tym.

Co do tych zbiórek pieniędzy... Myślę, że w trudnej sytuacji materialnej jest co najmniej połowa Polaków w Polsce, ale nie każdy ma taki pomysł żeby pisać o tym w Internecie (nie każdego też stać na komputer i abonament za Internet).
Bywały chwile, gdy z mężem żeśmy niedojadali, na życie zostawały nam marne grosze, ale rachunek za mieszkanie był dla nas na pierwszym miejscu i zawsze go opłacaliśmy. Dzięki temu nigdy nas nie ścigał komornik. Żeby narobić długu 35 tysięcy zł, to trzeba nie płacić czynszu co najmniej  przez kilka lat!
A osobom, które nie stać na czynsz pomaga MOPS i daje im spore dopłaty.

Ja z jednej strony współczuję temu panu, a z drugiej strony uważam, że sam się przyczynił do obecnej sytuacji.

P.S. Wiele razy spotykałam się z taką postawą osób bezrobotnych, którzy jeździli autobusami bez biletu, bo uważali że z powodu "biedy" im się należy. A ja takim powtarzałam, że jak mój mąż był bezrobotny, nie miał pieniędzy i szukał pracy, to chodził NA PIECHOTĘ nawet po kilka kilometrów albo jechał na rowerze.


Offline Roszada

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Maj, 2016, 16:06 »
W kościele też się mówi bracia i siostry?
Bardzo często pierwsze słowa kazania to "bracia i siostry, umiłowani w Panu".
Na pielgrzymkach i we wspólnotach też mówią do siebie bracie i siostro.


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Maj, 2016, 16:52 »
Przyznaję, że poza kościelną amboną, zawołanie "bracie" słyszałem wyłącznie z ust kolesi z głową szczelnie złączoną z tułowiem z pominięciem szyi  ;D
I zwykle byli to nacechowani empatią młodzi ludzie, bo pytali:"masz jakiś problem, bracie?"  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline gangas

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Maj, 2016, 17:07 »
  Może to jakiś test na nas forumowiczów? Jesteśmy dobrzy, to uzbierajmy kasę. Raczej na pewno.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Maj, 2016, 17:10 »
Albo sposób na wyciągnięcie danych osobowych nadawcy przelewu  :-\
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline gangas

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Maj, 2016, 17:29 »
  Jestem jak najbardziej za pomaganiem. Jednak nigdy nie ufam akcją typu; pomóż Madzi Pawełkowi, Jasiowi itd. Na pewno tak się :'( nie zaczyna.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Skaner

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Maj, 2016, 20:27 »
"Bracia mówi, a wiary w nim niema" ;D
Pamiętacie to zdanie  :)


Offline gedeon

Odp: Moi Kochani Bracia i Siostry
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Maj, 2016, 20:41 »
Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek działanie w tej materii
Człowiek który wchodzi na forum i po napisaniu jednego postu prosi o pieniądze jest mało wiarygodny.
Proszę aby nikt nie wpłacał pieniędzy a ogłaszanie zbiórki bez zgody administracji forum stanowi naruszenie zasad regulaminu.
Administracja forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ogłoszenie
Temat zamykam