Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: również witam  (Przeczytany 4555 razy)

Offline gangas

również witam
« dnia: 11 Marzec, 2016, 23:45 »
 Bardzo mi miło zagościć na tym forum. Czytam od kilku miesięcy i ostatecznie wątek poprostuja skłonił mnie do zalogowania się tutaj. Nie mam specjalnie tajemnic bo jestem ex ale takie osoby jak gentras  tomek i wiele wiele innych po  prostu mówią jakby moimi ustami. Totalny szacun dla gedeona, tadeusza, piotra, WTS-a to jego podawane dokumenty były dla mnie otwarciem oczu.
 Przepraszam jeśli kogoś pominąłem.
Ze swojej strony opiszę wiele spraw ( jeśli będzie trzeba) a zaznaczę tylko, że byłem w zborze pierwszym po naszych politycznych przemianach, czyli jeszcze przed Nadarzynem. Trwało to krótko ( mówię o umiejscowieniu tzw. biura głównego )ale tak chyba było.
  Pozdrawiam i na pewno będę się czuł dobrze   Pa pa rara
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Safari

Odp: również witam
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marzec, 2016, 07:29 »
Hej Gangas :)

Powitać :) zaintrygowalo mnie to co napisałeś, ze byleś pierwszym jeszcze przed Nadarzynem :) ciekawa jestem Twoich postów :)

Powodzenia :)
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline MartaW

Odp: również witam
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Marzec, 2016, 08:12 »
Fajnie,ze jesteś z nami.  :) Miłego pobytu.


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: również witam
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Marzec, 2016, 09:58 »
Witaj oficjalnie, obecny z nami duchem od kilku miesięcy  :)
Czekamy na zmaterializowanie Twojej wiedzy, Twoich odczuć i emocji  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Roszada

Odp: również witam
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Marzec, 2016, 10:25 »
Witaj Gangas.
Pewnie zmartwychwstałeś, bo zdaje się zmarłeś w 1994 r. :)

*** w94 1.12 s. 31 ‛Jego uczynki idą za nim’ ***
WE CZWARTEK 28 lipca 1994 roku o godzinie 8.50 zakończył swój ziemski bieg George D. Gangas. Miał 98 lat. Należał do namaszczonych chrześcijan, a od 15 października 1971 roku był członkiem Ciała Kierowniczego Świadków Jehowy

Miło, że zawitałeś w nasze niskie progi. ;)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: również witam
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Marzec, 2016, 11:02 »
Witaj, dziel się swoja wiedzą, i korzystaj z wiedzy innych. :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gerontas

Odp: również witam
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Marzec, 2016, 12:21 »
Witaj gangas!

Cieszę się, że zdecydowałeś się zarejestrować.

Ze swojej strony opiszę wiele spraw ( jeśli będzie trzeba) a zaznaczę tylko, że byłem w zborze pierwszym po naszych politycznych przemianach, czyli jeszcze przed Nadarzynem. Trwało to krótko ( mówię o umiejscowieniu tzw. biura głównego )ale tak chyba było.

Trzymam Cię za słowo. Ja już nie mogę doczekać się twoich komentarzy i historii.


Offline gangas

Odp: również witam
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Marzec, 2016, 14:38 »
  Witam.
 Skleciłem mały referacik pt; tak ogólnie o mnie. Siedziałem siedziałem na raty pisałem a na koniec nacisnąłem PODGLAD i tyle go widziałem. Może coś nie tak zrobiłem ale wyskoczyło, brak tematu i nie wiem gdzie to wszystko jest. W dodatku nie dokończone. Gdyby gdzieś się pojawiło to dokończe a jak nie to od nowa niestety
 Sorka Gerontas, że przekręciłem nicka.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline gerontas

Odp: również witam
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Marzec, 2016, 14:56 »
Skleciłem mały referacik pt; tak ogólnie o mnie. Siedziałem siedziałem na raty pisałem a na koniec nacisnąłem PODGLAD i tyle go widziałem. Może coś nie tak zrobiłem ale wyskoczyło, brak tematu i nie wiem gdzie to wszystko jest.

Też mi się to kilka razy zdarzyło. Dlatego znam twój ból z tym związany. Mi wtedy ciśnienie skoczyło na 200. Dlatego kiedy piszę dłuższe wypociny lub coś ważnego, to żeby tego nie stracić przez takie sytuacje, piszę je w notatniku lub jakimś innym edytorze a jak jestem gotowy to wklejam.

Sorka Gerontas, że przekręciłem nicka.

Nie ma sprawy. Taki sobie nick wymyśliłem, że z początku miałem problemy z zalogowaniem, bo ciągle zapominałem jaki to nick.  ;D ;D ;D


Offline gangas

Odp: również pytam
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Marzec, 2016, 15:51 »
   Czyli rozumieć się ma, że pisanie wcięło na amen. I nie pojawi się w jakimkolwiek innym wątku?  Jeżeli tak to muszę od nowa a może to i dobrze, bo trochę za bardzo się rozpisałem. Nie rozpasałem. A swoją drogą czy wg. nowego światła można być wykluczony za rozpisanie?  pozdr.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: również pytam
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Marzec, 2016, 16:30 »
   Czyli rozumieć się ma, że pisanie wcięło na amen. I nie pojawi się w jakimkolwiek innym wątku?  Jeżeli tak to muszę od nowa a może to i dobrze, bo trochę za bardzo się rozpisałem. Nie rozpasałem. A swoją drogą czy wg. nowego światła można być wykluczony za rozpisanie?  pozdr.
Dokładnie tak, wcieło ;). Każdy post jest naliczany i liczba ich jest pod awatarem. Jak by został opublikowany, to byłby widoczny. Dodatkowo w profilu masz opcję podglądu swoich wiadomości. :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gedeon

Odp: również witam
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Marzec, 2016, 17:30 »

Ze swojej strony opiszę wiele spraw ( jeśli będzie trzeba) a zaznaczę tylko, że byłem w zborze pierwszym po naszych politycznych przemianach, czyli jeszcze przed Nadarzynem. Trwało to krótko ( mówię o umiejscowieniu tzw. biura głównego )ale tak chyba było.
  Pozdrawiam i na pewno będę się czuł dobrze   Pa pa rara

Pierwszym, to znaczy......? Bo nie bardzo wiem o co chodzi.


Offline gangas

Odp: również witam
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Marzec, 2016, 18:24 »
 Pierwszym, funkcjonującym przy tzw. "generalicji" przed Nadarzynem, czyli ówczesnym biurze głównym zaraz po rejestracji SJ w Polsce jako związek wyznaniowy.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Dietrich

Odp: również witam
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Marzec, 2016, 18:30 »
No proszę. Zaczyna się dziać u nas coraz ciekawiej. Ja także nie mogę się doczekać Twoich opowieści. Pisz zatem dla naszego pouczenia, byśmy pociechę mieli ;)


Offline gangas

Odp: również witam
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Marzec, 2016, 19:08 »
 Trochę niezgrabnie to wyszło z tym opisem. Mianowicie w zborze byłem długo, bo niestety od dzieciństwa do 26 roku życia. Znam wiele spraw od podszewki ale zaznaczam, że nie mam zamiaru atakować organizacji personalnie, to często naprawdę szczerzy ludzie - niestety zaprogramowani jak cyborgi.
 Długo nie miałem do czynienia ze śJ do czasu jak wszedłem na jw.org i obejrzałem tą żebraninę majową w wykonaniu tego komika z CK. Możecie wierzyć albo nie ale mimo długiej absencji z organizacją koparka mi opadła. I pomyślałem sobie, że przecież w zborze zawsze wyśmiewano księży że to na dach na kościele zbierają a to na siano do stajenki a tu oglądam 40 min. i tylko datki i datki. Ale nic to,  potem oglądam przesłuchanie następnego namaszczonego w Australii i nie wierze. I tak po kolei jak niektórzy piszą czyli kryzys sumienia, poszczególne nauki, przekład NW, 1914 to już dawno było wiadome, gog z magog itd. Do tego naprawdę starałem się uczciwie sprawdzać informacje a tu patrzcie wszystko się zgadza.
 Pewnie opiszę swoją historię ale może w dziale "nasze historie" na razie pozdrawiam wszystkich. pa pa rara.
Jutro to dziś tyle że jutro.