Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: również witam  (Przeczytany 4556 razy)

Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: również witam
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Marzec, 2016, 20:03 »
Nie mam specjalnie tajemnic bo jestem ex ale takie osoby jak gentras  tomek i wiele wiele innych po  prostu mówią jakby moimi ustami. Totalny szacun dla gedeona, tadeusza, piotra, WTS-a to jego podawane dokumenty były dla mnie otwarciem oczu.
Przepraszam jeśli kogoś pominąłem.
Cześć gangas

Pominąłeś Roszadę :)

Dziękuję za wyróżnienie, choć ŚJ nigdy nie byłem, ba... nawet w rodzinie bliższej czy dalszej nie miałem wyznawców TS ;)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline gangas

Odp: również witam
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Marzec, 2016, 03:12 »
  Tak biję się w piersi i przepraszam ROSZADĘ za pominięcie i może jeszcze wielu uczestników. Czekam na owocne rozmowy pa pa rara.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Roszada

Odp: również witam
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Marzec, 2016, 09:10 »
  Tak biję się w piersi i przepraszam ROSZADĘ za pominięcie i może jeszcze wielu uczestników. Czekam na owocne rozmowy pa pa rara.
Nie ma za co przepraszać, a Tomek wyrwał się jak Filip z konopi. :-\
Ja też czasem przegapię i kogoś nowego nie przywitam, co nie oznacza, że go później nie zauważę. :)


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: również witam
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Marzec, 2016, 13:43 »
z konopi. :-\


Od razu z konopi
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: również witam
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec, 2016, 16:35 »
Tomek wyrwał się jak Filip z konopi. :-\
Od razu z konopi

Dobrze, że wyrwał, a nie wypalił na przykład... ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline gangas

Odp: również witam
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Marzec, 2016, 20:42 »
oto słowo na niedziele albo i poniedziałek
I ujrzeli wielbłądy po dwakroć. Ruszyli Midianici do Ram Gillead w Kadesz Bilgemad do domu Gaszbil Betuela, który dał Balszazarowi masła a Raszamonowi kołek. I zarżnęli kozła na ofiarę a  mięso włożyli do naczyń. I poczęli jeść guźce,przepiórki i kozy a nad wszystkim unosiła się miła woń. A ci którzy nie jedli zostali ukamienowani kamieniami ( 1 Lamuelka 11: 19-22)  Pa pa rara
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline gerontas

Odp: również witam
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Marzec, 2016, 21:03 »
?


Offline gangas

Odp: również witam
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Marzec, 2016, 21:14 »
 Gerontas nie przejmuj się to tak na rozluźnienie, Na poważnie to piszemy w tygodniu
Jutro to dziś tyle że jutro.