Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy ŚJ są ochroniarzami stojaków?  (Przeczytany 13751 razy)

Offline gedeon

Odp: Czy ŚJ są ochroniarzami stojaków?
« Odpowiedź #60 dnia: 20 Kwiecień, 2016, 19:23 »
Gedeonie to byłby dla mnie zaszczyt gdybyś chciał przejechać kilkaset kilometrów tylko po to żeby poprzekomarzać się ze mną na stojaku!  ;D
Tylko trzeba by zrobić zdjęcie temu wydarzeniu, bo ja nie wiem czy ktoś z mojego zboru by wiedział kim jesteś. Ewentualnie musiałbyś mieć jakąś wizytówkę, np. "naczelny odstępca"  ;D  ;D ;D
Tylko to musiałby być taki dzień, w którym miałbyś dobry humor. Bo w te gorsze dni, to zdaje się, że dzwonisz na policję / straż miejską żeby przegonili "stojakowiczów"  ;D ;D ;D

Ci co mnie znają to wiedzą że jest to możliwe a kilometry nie mają znaczenia. Wiesz aby scenka była autentyczna to Straż Miejska musi być bo to element największego prześladowania.  ;D ;D ;D Ale byś na kongresie opowiadała o starciu z "naczelnym diabłem" a jak by Tobie zazdrościli. A dobry humor to mam zawsze, zapytaj Nemo...... ;D ;D ;D


Offline PoProstuJa

Odp: Czy ŚJ są ochroniarzami stojaków?
« Odpowiedź #61 dnia: 20 Kwiecień, 2016, 19:31 »
Ci co mnie znają to wiedzą że jest to możliwe a kilometry nie mają znaczenia. Wiesz aby scenka była autentyczna to Straż Miejska musi być bo to element największego prześladowania.  ;D ;D ;D Ale byś na kongresie opowiadała o starciu z "naczelnym diabłem" a jak by Tobie zazdrościli. A dobry humor to mam zawsze, zapytaj Nemo...... ;D ;D ;D

Gedeonie to trochę nierówne starcie! Ty przyjdziesz z obstawą, ze Strażą Miejską, a ja taka biedna i nic nieznacząca płotka, sama i bezbronna?!  ;D
Może ja Ci załatwię, że na tym stojaku będzie stał brat starszy z naszego zboru wraz z bratem, który pasjonuje się kulturystyką...?!
A ja mogę stać w oddali i robić Wam zdjęcia, które trafią na okładkę Strażnicy poruszającą temat prześladowań religijnych!  ;D ;D ;D


Offline gedeon

Odp: Czy ŚJ są ochroniarzami stojaków?
« Odpowiedź #62 dnia: 20 Kwiecień, 2016, 19:43 »
Gedeonie to trochę nierówne starcie! Ty przyjdziesz z obstawą, ze Strażą Miejską, a ja taka biedna i nic nieznacząca płotka, sama i bezbronna?!  ;D
Może ja Ci załatwię, że na tym stojaku będzie stał brat starszy z naszego zboru wraz z bratem, który pasjonuje się kulturystyką...?!
A ja mogę stać w oddali i robić Wam zdjęcia, które trafią na okładkę Strażnicy poruszającą temat prześladowań religijnych!  ;D ;D ;D

PoProstuJa, nigdy nie bije słabszych. ;D ;D ;D


Offline PoProstuJa

Odp: Czy ŚJ są ochroniarzami stojaków?
« Odpowiedź #63 dnia: 20 Kwiecień, 2016, 20:14 »
PoProstuJa, nigdy nie bije słabszych. ;D ;D ;D

Kto tu mówi o biciu?! Będziecie "walczyć" na argumenty!  ;D ;D ;D