Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Tłusty czwartek i pączki  (Przeczytany 11114 razy)

Offline Startek

Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Luty, 2017, 20:30 »
Tylko 8 zjadłem i były smaczne ,  trochę przegiąłem  ale warto było raz w roku .


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Luty, 2017, 21:02 »
Miło się dzisiaj po hurtowniach jeździło. ;D Od rana SMS-y z zaproszeniem na pączki. Chyba jeszcze nigdy nie byłem tak długo po części.  ;D Na obiad szedłem jak skazaniec. Pączusie wygrały.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline zaocznie wywalony

Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Luty, 2017, 21:17 »
Miło się dzisiaj po hurtowniach jeździło. ;D Od rana SMS-y z zaproszeniem na pączki. Chyba jeszcze nigdy nie byłem tak długo po części.  ;D Na obiad szedłem jak skazaniec. Pączusie wygrały.  ;D
U mnie żona tylko pokazała pudło z pączkami, i stanowczo stwierdziła że będą dopiero po obiedzie.
Dała się przekonać do raptem jednego przed obiadem. c
Ale to i tak jest sukcesem po wczoraj - najpierw były pączki (eee, nie dużo, raptem 3) a potem obiad był praktycznie nie zjedzony.
Dzięki temu zabiegowi - dziś było lepiej.
Ale moja trzustka trochę się już buntuje.
No, nic, trzeba krew piwkiem rozrzedzić.  ;D


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Luty, 2017, 21:30 »
Paczkow nie lubie , dla mnie sa za slodkie  . Ale za to uwielbiam poznanskie , marcinkowskie rogale (mimo ,ze tez slodkie ,tu wszelkie racjonalne tlumaczenie zawodzi ,po prostu LUUUBIE i juz ! ;D ) Za moich "swiadkowskich " czasow w Poznaniu , zawsze znalazlem dla siebie wytlumaczenie dla kupienia rogali , mimo, ze sw.Marcin to  katolicki swiety :D .


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Luty, 2017, 21:50 »
A ja byłem na pączkach domowej roboty u mamy. Niech się schowają wszystkie kupne. :)

 To samo powiedział mój syn, niosąc kilka na talerzu do swojego pokoju. :D

Teściowa ma koleżankę, która z zasady nie jada słodyczy, ale dziś u mnie zjadła dwa. Chyba pęknę z dumy :D :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Luty, 2017, 21:51 »
Za moich "swiadkowskich " czasow w Poznaniu , zawsze znalazlem dla siebie wytlumaczenie dla kupienia rogali , mimo, ze sw.Marcin to  katolicki swiety :D .
Idąc tym tokiem myslenia, śJ nie powinni jeść jajek. Przecież tym wiktuałem katolicy dzielą się podczas śniadania Wielkanocnego.  ;D  O karpiu, kluskach z makiem, łazankach, makowcach, żurku, białej kiełbasie, nie wspomnę  ;D ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Luty, 2017, 22:05 »
Jak to jest z tymi pączkami u ŚJ w taki dzień jak dziś? Przymykają oko? ;)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline zaocznie wywalony

Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Luty, 2017, 22:15 »
Jak to jest z tymi pączkami u ŚJ w taki dzień jak dziś? Przymykają oko? ;)
Zależy od stopnia zmanipulowania i głupiej, ślepej uległości.
Dla jednych nie ma problemu, inni robią ogromną kwestię, czsem nawet traktują jak poważny grzech.
Wiem po swoich byłych znajomych.
 8-)


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Luty, 2017, 22:23 »
a ja dzisiaj sie nawcinałam paczusiów, i niech pójda w boczki, a co, na czymś siedziec trzeba :P z podusza mi sie nie chce chodzić (żeby miękko w zadek było).
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline A

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 258
  • Polubień: 1163
  • Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się.
Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Luty, 2017, 22:36 »
U mnie były niestety tylko dwa i to bez advocata :P
Jutro nadrobię :D
...


Blizna

  • Gość
Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Luty, 2017, 23:02 »
Były pączki.


Offline Roszada

Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Luty, 2017, 10:19 »
Były pączki.
A dziś w moich sklepikach jak wymiótł. Nawet wczorajsze pączki się nie ostały. :-\
Chciałem kupić se drożdżówki, a tu nic. :(


Offline HARNAŚ

Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Luty, 2017, 11:52 »
Paczkow nie lubie , dla mnie sa za slodkie  . Ale za to uwielbiam poznanskie , marcinkowskie rogale (mimo ,ze tez slodkie ,tu wszelkie racjonalne tlumaczenie zawodzi ,po prostu LUUUBIE i juz ! ;D ) Za moich "swiadkowskich " czasow w Poznaniu , zawsze znalazlem dla siebie wytlumaczenie dla kupienia rogali , mimo, ze sw.Marcin to  katolicki swiety :D .
Uwielbiam . Jak przyjeżdżał do mnie przedstawiciel z Poznania to czasami przywiózł. U was rogale to jak w Szczecinie paszteciki , nigdzie nie smakują lepiej.


Offline Startek

Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Luty, 2017, 12:08 »
Spokój z tymi tlustosciami i kaloriami , zaraz mamy post . Nie długo Pamiątka , szykuje się wielka akcja z zaproszeniami , okazja pioniera zrobić . Bo ja czekam na święta Wielkanocne ,  i pyszny biały barszcz u teściowej na śniadaniu .☺


Offline HARNAŚ

Odp: Tłusty czwartek i pączki
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Luty, 2017, 15:38 »
Spokój z tymi tlustosciami i kaloriami , zaraz mamy post . Nie długo Pamiątka , szykuje się wielka akcja z zaproszeniami , okazja pioniera zrobić . Bo ja czekam na święta Wielkanocne ,  i pyszny biały barszcz u teściowej na śniadaniu .☺
Koniecznie trzeba się napić bo Pamiątka dopiero za półtora miesiąca :D