Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy  (Przeczytany 82946 razy)

Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 14:48 »
O MATUS!!!!!
JAKI PIĘKNY TRAKTAT!!!!!!!!!!!!!!!!

Własnie o takim marzyłam, ale nie umiałam!!!!!!!!!!!!!

JESt PRZECUDOWNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matus, a jak jesteś w branży to ile by wzięli za druk 1000 szt na jakies cienkiej gramaturze?

MATUS Kocham Cię!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 16:40 »
Matus moje gratulację, dobra propozycja.


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #47 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 16:58 »
@M
To nie są zdjęcia :D

@R2D2
Nie orientuję się w cenach druku niestety, bo nie jestem w branży drukarskiej już od jakiegoś czasu (zrezygnowałem na rzecz czegoś, co lubię bardziej), tylko od czasu do czasu coś podziubię, żeby nie pozapominać.

@Wszyscy, szczególnie "ulotkarze"
Tę ulotkę zrobiłem, bo umiem, bo chcę, bo mam trochę wolnego czasu.
Póki co jest tylko propozycją, nie uzurpuję sobie prawa do jedynej słusznej wersji.
Nie mam też najmniejszego zamiaru rościć sobie żadnych praw do niej, jak ewentualnie zostanie zaakceptowana i wykończona.
Bardzo też proszę o innych zajmujących się ulotką o pomoc i kontakt, szczególnie w kwestii zawartości merytorycznej.
Wiem, co bym napisał na swojej, ale byłoby to zbyt obciążone własnymi przeżyciami, dlatego wolę nie.
Ja mogę być "ten od kwestii technicznych" - dopracuję to tak, żeby każdy chętny do roznoszenia mógł sobie to ściągnąć i wydrukować na domowej drukarce.

Jeśli chodzi o kontakt ze mną - preferuję elektroniczny, najlepiej przez Facebooka - nie zawsze i nie wszędzie mogę odebrać/wykonać telefon (bo a to gdzieś idę/wracam, a to ręce w kleju/żywicy/farbie/innych chemikaliach, sami wiecie ;)),  a wiadomość mogę przeczytać po jakimś czasie od jej napisania.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #48 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 17:02 »
@Matus: żeby zwizualizować o co mi chodzi:



PS. Użyłem tej samej czcionki, której oni używają na ulotkach, czyli WtKnoll Medium Consensed.
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwiec, 2015, 17:12 wysłana przez M »


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 17:07 »
Jeśli chodzi o ceny, to z tego co widzę, oscylują w okolicach 200 zł za 1000 szt.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 18:50 »
Teraz treść,
nie wiem czy forum kolegów po fachu bedzie się dokładac do druku więc póki co myślę, że moze niech zostanie Stowarzyszenie i forum stowarzyszenia.

Co do środka 
myslę,  że  o OFIARACH
1. Krwi .... Roszada masz gdzies na podorędziu to czasopismo w skanie o "bohaterach - dzieciach które zmarły bo odmówiły transfuzji"?

2. Ofiary ostracyzmu.....

co myślicie?
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 19:00 »
Teraz treść,
nie wiem czy forum kolegów po fachu bedzie się dokładac do druku więc póki co myślę, że moze niech zostanie Stowarzyszenie i forum stowarzyszenia.

Co do środka 
myslę,  że  o OFIARACH
1. Krwi .... Roszada masz gdzies na podorędziu to czasopismo w skanie o "bohaterach - dzieciach które zmarły bo odmówiły transfuzji"?

2. Ofiary ostracyzmu.....

co myślicie?

Pedofilia nie jest przestępstwem tylko grzechem.
To co mówią nowe kongresy, wyrzucić z domu dziecko które ma inne zdanie niż rodzice.


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #52 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 20:45 »
Matusie, chapeau bas
Wklejam stronę z przebudźcie się gdzie mamy ofiary zakazu przyjmowania krwi.

Mam list starszych ws. krwi z 12.01.2011 ale za duże pliki są i nie mogę wysłać. :(


Offline uncja

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #53 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 21:04 »


Co do środka 
myslę,  że  o OFIARACH
1. Krwi .... Roszada masz gdzies na podorędziu to czasopismo w skanie o "bohaterach - dzieciach które zmarły bo odmówiły transfuzji"?


co myślicie?

Myslimy ze istnieje prawo autorskie i jesli ktos  chce publikować treści nimi chronione musi miec zgode bo jak nie to moze zapłacic odszkodowanie


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #54 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 21:11 »
Myslimy ze istnieje prawo autorskie i jesli ktos  chce publikować treści nimi chronione musi miec zgode bo jak nie to moze zapłacic odszkodowanie

Celna uwaga Uncjo, dziękuje, pracujemy nad tym, będzie dobrze.
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwiec, 2015, 21:55 wysłana przez gedeon »


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #55 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 21:13 »
Mam list starszych ws. krwi z 12.01.2011 ale za duże pliki są i nie mogę wysłać. :(

Ten list jak i inne w temacie krwi znajdziesz w tym wątku


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #56 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 21:50 »
Taaaa, prawa autorskie święta rzecz :) Ale na szczęście ktoś wymyślił takie dwie kreseczni na poczatku i końcu i to się nazywa CYTAT ;)
I jak sie poda źródło..... to NASI GÓRĄ! :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline falafel

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #57 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 22:27 »
@Matus: żeby zwizualizować o co mi chodzi:



PS. Użyłem tej samej czcionki, której oni używają na ulotkach, czyli WtKnoll Medium Consensed.

Projekt świetny.
Dwa pytania:
1. Czy aby na pewno odbiorca zorientuje się, że chodzi o złą stronę ŚJ? Czy może jednak skojarzy (zakładam, że przeczytał tylko tytuł a nie to o ofiarach Strażnicy, lub nie wie co to jest Strażnica), że to kolejna świadkowska ulotka?

2. Czy projekt nie jest opracowany na bazie traktatu ŚJ o internecie? Może w takim razie nieco zmodyfikować tło żeby nikt nikogo nie mógł posądzać o wykorzystywanie czyjejś właśności intelektualnej.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 22:30 »
Najlepszy byłby pluton egzekucyjny! A na hełmie każdego wieżyczka! :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Roszada

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 22:32 »
myslę,  że  o OFIARACH
1. Krwi .... Roszada masz gdzies na podorędziu to czasopismo w skanie o "bohaterach - dzieciach które zmarły bo odmówiły transfuzji"?

Liberal pisał tu:

http://prawdziweobliczewts.info/blood/dziecikrew.html

szczególnie rozdział:

Mali męczennicy Organizacji Jehowy

Tam jest ta polska okładka publikacji, co tu jest ang.