Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: powitanie  (Przeczytany 7622 razy)

Offline Iza

Odp: powitanie
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Luty, 2016, 12:38 »
Jak zatrzymać tę sektę? Pytanie dobre, ale odpowiedż niełatwa... Nie wiem czy sie da to zatrzymać, polecam film " Prorok wyjety spod prawa" o Przywódcy mormonów odsiadującym dożywocie w USA ... To dopiero manipulacja .
Nadal ma  on wyznawców przekonanych o jego boskim posłannictwie...😢😢😢 .
 Pewnie wiec i WTS-owi nie zabraknie nigdy wyznawców, ale nie mozna byc biernym, nie mozna chować głowy w piasek ...
   Im więcej osób pokaleczonych, oszukanych, zniszczonych emocjonalnie bedzie miała determinacje zeby głośno o tym mowić, co sie dzieje w sekcie, im więcej zgłoszeń do prokuratury, im więcej chęci walki o swoje prawa  i swoją  godność, tym większa szansa, ze cos sie ruszy i ludzie bedą mieli szanse poznać organizacje z szerszej perspektywy , a nie tylko reklamę, "wersję demo" jaka prezentują przy drzwiach lub stojakach elegancko ubrani, uśmiechnięci ludzie
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Tusia

  • Gość
Odp: powitanie
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Luty, 2016, 12:51 »
Jak zatrzymać tę sektę?

"Inną przypowieść im przedłożył: «Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej roli. Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast. Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go: "Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast?" Odpowiedział im: "Nieprzyjazny człowiek to sprawił". Rzekli mu słudzy: "Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go?" A on im odrzekł: "Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy. Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza"»." (Mt 13, 24-30)
« Ostatnia zmiana: 04 Luty, 2016, 12:55 wysłana przez Tusia »


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: powitanie
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Luty, 2016, 12:59 »
Istnieje jeszcze wiele przypowieści Jezusa.
A co w sytuacji gdy "chwasty" zagłuszają wzrost pszenicy, wręcz zagrażają jej istnieniu?
Moim skromnym zdaniem należy wyrwać "chwasta" tak szybko jak to tylko możliwe.
Choćby na podstawie przypowieści o zagubionej owcy  :)
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: powitanie
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Luty, 2016, 14:58 »
Moim skromnym zdaniem należy wyrwać "chwasta" tak szybko jak to tylko możliwe.
Choćby na podstawie przypowieści o zagubionej owcy  :)

albo z Pasikowskiego:

 "A jeden taki Zięba Karol, to się, k****, wszędzie chwalił, że się, k****, niczego nie boi. To ja pytam go, bo przedtem z nim tutaj siedziałem: „Jak to, Karolku, niczego się nie boisz? Bo ja w Boga wierzę. A papieża?” To on mówi, że jakby go na długość ręki dopuścili, to by zajebał Ojca Świętego. Mówię: „A jakbyś dziecko byś miał?” To on mówi, że by dzieciara wziął i na żywca przez główkę do drzwi przybił, takim gwoździem… To ja sobie myślę: „To po co taki człowiek żyje? Po co taki człowiek żyje, jak ten chwast?” Wyrwałem chwasta, ale że była już cisza nocna, to nie chciałem wołać klawisza, to zameldowałem przy misce…"
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Tusia

  • Gość
Odp: powitanie
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Luty, 2016, 15:25 »
Istnieje jeszcze wiele przypowieści Jezusa.
A co w sytuacji gdy "chwasty" zagłuszają wzrost pszenicy, wręcz zagrażają jej istnieniu?
Moim skromnym zdaniem należy wyrwać "chwasta" tak szybko jak to tylko możliwe.
Choćby na podstawie przypowieści o zagubionej owcy  :)

Moim skromnym zdaniem, już wyrywamy"chwasty", które pod wpływem prawdy, "zamieniają" się w pszenicę. Mamy przecież forum, strony internetowe, które demaskują fałsz i zakłamanie Towarzystwa Strażnica.