Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ  (Przeczytany 19003 razy)

Barbasia

  • Gość
Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« dnia: 22 Styczeń, 2016, 11:16 »
Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ.  Trzy tygodnie temu wyszłam z organizacji. Przede mną nowy etap w życiu, nowe spotkanie ze Słowem Bożym ,
ale już nie w przekładzie nowego świata. Może są osoby z Lublina ?


Offline matus

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń, 2016, 11:45 »
Z Lublina chyba nikogo tu nie ma.
Jeśli chodzi o najbliższą okolicę, to wygląda na to, że ja mam najbliżej (Zamość).
Jednakże, z tego co wnioskuję z Twoich postów, nie nadaję się za bardzo, gdyż etap doszukiwania się prawdy w Biblii (dowolnego tłumaczenia), tudzież innych świętych księgach mam dawno za sobą.
I o ile o samej Biblii i jej zawartości rozmawiać mogę, to należy brać pod uwagę fakt, że nie uznaję jej za księgę natchnioną.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline gedeon

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń, 2016, 11:57 »
W Lublinie jest mocna grupa opozycyjna z Rysiem M. na czele. Ale nie wiem nic o Tobie i twoich zainteresowaniach. Takie osoby są w Chełmie i Zamościu.   ;D ;D ;D


Barbasia

  • Gość
Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Styczeń, 2016, 12:56 »
Czy można nawiązać kontakt z Rysiem M ?


Offline bartek212701

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Styczeń, 2016, 13:01 »
Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ.  Trzy tygodnie temu wyszłam z organizacji. Przede mną nowy etap w życiu, nowe spotkanie ze Słowem Bożym ,
ale już nie w przekładzie nowego świata. Może są osoby z Lublina ?
Nie przechodź ze skrajności w skrajność, dlatego, że zawiodłas się na Organizacji śJ. To, że jesteś BYŁYM śJ, nie musi oznaczac, ze teraz masz mieć wierzenia katolickie.
Życzę Ci powodzenia, ja jestem z Lublina, ale ja nie jestem śJ, jestem niedoszłym śJ.


Offline Noc_spokojna

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Styczeń, 2016, 13:09 »
Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ.  Trzy tygodnie temu wyszłam z organizacji. Przede mną nowy etap w życiu, nowe spotkanie ze Słowem Bożym ,
ale już nie w przekładzie nowego świata. Może są osoby z Lublina ?
Witaj Barbasia :). Trudna droga przed Tobą, ale zrobiłaś milowy krok.  :D
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Roszada

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Styczeń, 2016, 13:35 »
Nie przechodź ze skrajności w skrajność, dlatego, że zawiodłas się na Organizacji śJ. To, że jesteś BYŁYM śJ, nie musi oznaczac, ze teraz masz mieć wierzenia katolickie.
Ale ona nic o katolickich nie pisała, nie wiem czemu wilka z lasu wywołujesz. ;)
Zresztą katolickie to w połowie i protestanckie. ;D


Offline bartek212701

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Styczeń, 2016, 14:38 »
Ale ona nic o katolickich nie pisała, nie wiem czemu wilka z lasu wywołujesz. ;)
Zresztą katolickie to w połowie i protestanckie. ;D
Wielu śJ przechodzi na katolicyzm, bo to zupełnie coś innego od wierzeń świadków :) protestanckie bywają zbliżone.


Offline Natan

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Styczeń, 2016, 15:29 »
Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ.  Trzy tygodnie temu wyszłam z organizacji. Przede mną nowy etap w życiu, nowe spotkanie ze Słowem Bożym ,
ale już nie w przekładzie nowego świata. Może są osoby z Lublina ?

Witaj Barbasiu,

Jeżdżę średnio co miesiąc do Lublina, gdzie odbywa się spotkanie grupy wsparcia dla byłych i odchodzących Świadków. Napisałem Ci prywatną wiadomość.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Styczeń, 2016, 10:39 »
Dyskusja odbiegła od pierwotnego tematu. Podzieliłem ten wątek. Część dyskusji, została przeniesiona tutaj. :)  https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=2328.msg25398;topicseen#msg25398
Miłego dnia :)
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2016, 10:45 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline mariusz nowak

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Styczeń, 2016, 14:58 »
Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ.  Trzy tygodnie temu wyszłam z organizacji. Przede mną nowy etap w życiu, nowe spotkanie ze Słowem Bożym ,
ale już nie w przekładzie nowego świata. Może są osoby z Lublina ?

Witaj Barbasia.
Życzymy Tobie Wszystkiego Najlepszego na tej nowej drodze... wielu sił ale też nowych radości.

Mario


Offline wspaniale

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Luty, 2016, 23:35 »
a jakaś grupa wsparcia i spotkania w warszawie okolicach?
=========
Wspaniale


Offline Cynnik

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Marzec, 2016, 01:44 »
Witam, pierwszy raz na forum, jestem akurat z Lublina, potem był Świdnik, od 1996 r. jestem ex, ale orientuję się na bieżąco. Nie jestem wrogiem ŚJ, ale ich obłąkańczej ideologii. Byłem starszym zboru, tłumaczem, oddałem najlepsze lata życia, a gdy potrzebowałem pomocy - pozbyto się mnie.Znam wiele przeróżnych faktów i "smaczków", które zamierzam sukcesywnie ujawniać, napiętnować czy wręcz ośmieszać dla tzw. dobra publicznego, chociaż nie są one wcale śmieszne.
.


Offline gerontas

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Marzec, 2016, 06:40 »
Witam, pierwszy raz na forum, jestem akurat z Lublina, potem był Świdnik, od 1996 r. jestem ex, ale orientuję się na bieżąco. Nie jestem wrogiem ŚJ, ale ich obłąkańczej ideologii. Byłem starszym zboru, tłumaczem, oddałem najlepsze lata życia, a gdy potrzebowałem pomocy - pozbyto się mnie.Znam wiele przeróżnych faktów i "smaczków", które zamierzam sukcesywnie ujawniać, napiętnować czy wręcz ośmieszać dla tzw. dobra publicznego, chociaż nie są one wcale śmieszne.
.

Witaj Cynnik,

Już nie mogę się doczekać twoich doświadczeń. :)


Offline matus

Odp: Witam. Szukam kontaktu z byłymi ŚJ
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Marzec, 2016, 10:39 »
Witam, pierwszy raz na forum, jestem akurat z Lublina, potem był Świdnik
Daj znać, jak będziesz w Zamościu albo okolicach ;)
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.