Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺  (Przeczytany 5870 razy)

Offline Eśko32

Coraz bardziej jak czytam Wasze  forum czy  wypowiedzi zastanawiam się ,co ja jeszcze robię w tej organizacji...jestem na etapie sprawdzania fajnie że powstała ta strona można się podzielić ciekawymi doświadczeniami chociaż nie mieszkam w pl to tu w Anglii nieźle się mieli w zborach sami uduchowieni jeden lepszy od drugiego....
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń, 2016, 07:41 wysłana przez Eśko32 »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń, 2016, 09:28 »


   Witaj :)
Przecierasz oczy ze zdumienia i pytasz sam siebie....co robię tu....? To już coś. :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Roszada

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń, 2016, 10:28 »
Witaj i czuj się dobrze. :)
Tu na forum i na bratnim były i są osoby z Anglii, choć pojedyncze.


Offline Dietrich

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń, 2016, 10:47 »
Polacy w Niemczech też witają! Moin!


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń, 2016, 10:50 »
Witaj Eśko32 Czuj się tutaj dobrze. I czerp wiadomości pełnymi garściami. A jakby co to pytaj. Jest tutaj wiele kompetentnych ludzi w dużą wiedzą. Pozdrawiam :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Iza

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Styczeń, 2016, 15:51 »
Witamy , witamy! To,ze tu wogole wpadłeś, to juz duży plus for you 8-)   Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań " prawdy o prawdzie"
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Eśko32

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Styczeń, 2016, 15:51 »
Witaj Eśko32 Czuj się tutaj dobrze. I czerp wiadomości pełnymi garściami. A jakby co to pytaj. Jest tutaj wiele kompetentnych ludzi w dużą wiedzą. Pozdrawiam :)
hej witam was wszystkich sorry że późno dopisuje ale byłem po nocce więc spalem.Dziękuje za odpisanie na mój post:)


Offline Eśko32

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Styczeń, 2016, 16:16 »
Tak zaglądałem już na programy prawda o prawdzie i więcej,oraz jak organizacja była członkiem NATO, a tak pozatym moi kochani napisze o sobie trochę więcej jak będę miał więcej czasu....Wiecie jak się ma dzieciaczki nie zawsze łatwo pozdrawiam wszystkich i dziękuje za miłe przyjęcie mnie tutaj bez słów krytyki jakiej można doświadczyć w organizacji....aż nie mogę się doczekać kiedy będę mógł z Wami wszystkimi pogadać i poznać Was narazie pozdrawiam wszystkich uczestników forum....
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń, 2016, 16:18 wysłana przez Eśko32 »


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Styczeń, 2016, 16:18 »
Spokojnie, zdążysz  :) Najsampierw rodzina  :)

Z nami jeszcze pogadasz... W końcu armagedon nie tak bliski... ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline sajmon

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Styczeń, 2016, 16:31 »
 
Polecam Ci gorąco  Eśko32 portal: http://www.apologetyka.info/swiadkowie-jehowy,6/
Cytuj
W tym dziale można znaleźć kilka odpowiedzi na nauki, jakie szerzą Świadkowie Jehowy, którzy znani są z tego, iż nauczywszy się na pamięć wyrwanych z kontekstu wybranych wersetów mających na celu podważenie naszych (jak to oni twierdzą) "pogańskich poglądów", chodzą od domu do domu i wykorzystując nasze zupełne nieprzygotowanie apologetyczne, stają z nami do nierównej walki, podczas której posługując się błędnie rozumianymi cytatami z Pisma Świętego są wstanie wmówić nam wszelkie nauki głoszone przez ich organizację. Dział ten zajmuje się wyłącznie omawianiem bieżących nauk, jakie głoszą Świadkowie Jehowy i Towarzystwo Strażnica, które są oparte na Biblii, pomijając całkowicie kwestie niespełnionych proroctw, "wpadek" poszczególnych ich członków itp.

Życzę Ci, abyś jak najszybciej wyzwolił się z tej toksycznej sekty.
 


od-nowa

  • Gość
Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Styczeń, 2016, 16:41 »
Witaj Eśko32
Wiele przed nami było w org. zatajane, zmieniane. Tutaj na Forum wiedzy na te tematy pod dostatkiem.
Pozdrawiam  :)


Offline Eśko32

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Styczeń, 2016, 20:16 »
Witam was wszystkich fajnie by było mieć z Wami jakiś bliższe kontakty jak skype czy whatsapp? Jeśli ktoś z Was chętny nie ma sprawy, pytałem moja żonę czy jedziemy jeszcze na jakieś zebranie powiedziała mi że już skończyła z tym....Ja już jedną nogą poza organizacja ale jeszcze się upewniam, wiąże fakty myślę że jestem na dobrej drodze ...dziękuje za Wasz czas poświęcony na odpisanie na moje posty . A więc z prawda mam już do czynienia prawie od 32 lat z tym że 10lat byłem wykluczony za papierosy z tego  moje wczesne dzieciństwo wyglądało tak, że  rodzice z nimi studiowali biblię ale jak byliśmy mali zabierali nas na zebrania,potem oni przestali  chodzic na zebrania ale caly czas przyjmowali czasopisma więc ....w wieku  16 lat się ochrzciłem po 2latach zostałem wykluczony za papierosy a potem będąc w Anglii przestałem palić i wróciłem znowu do organizaji, w 2010 zostalem przyłączony a teraz ta cała afera pedofilii nieścisłości w organizacji dało mi dużo do myślenia, boli Mnie trochę to Wszystko jak mogłem zaufać całym swym sercem im Wszystkim teraz gdy niemam  chęci aby jechać tam, moje kochane dzieci a mam ich 4 pytają tato kiedy na zebranie pojdziemy jest mi ciężko aby im to wytłumaczyć ...ponieważ oni są wychowani w prawdzie od urodzenia ...ok kochani mykam na pewno się jeszcze odezwę na forum i pogadamy trzymajcie się ciepło☺☺


Offline Roszada

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Styczeń, 2016, 20:22 »
Fajnie, że coś napisałeś.
Pamiętaj jednak, aby znaleźć sobie jakąś "drogę".
Nie żyj frustracjami, że zmarnowałeś lata.
Jeszcze życie przed Tobą. dzieciom też inaczej staraj się wypełnić czas, choć wiem, ze to trudno. :-\


Offline gedeon

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Styczeń, 2016, 20:25 »
Witaj, dzieki za miłe słowa, fajnie że przecieracie oczy.
Jakby co to w stopce jest mój numer tel.


Offline M

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Styczeń, 2016, 20:26 »
Witam was wszystkich fajnie by było mieć z Wami jakiś bliższe kontakty jak skype czy whatsapp? Jeśli ktoś z Was chętny nie ma sprawy, pytałem moja żonę czy jedziemy jeszcze na jakieś zebranie powiedziała mi że już skończyła z tym....Ja już jedną nogą poza organizacja ale jeszcze się upewniam, wiąże fakty myślę że jestem na dobrej drodze ...dziękuje za Wasz czas poświęcony na odpisanie na moje posty . A więc z prawda mam już do czynienia prawie od 32 lat z tym że 10lat byłem wykluczony za papierosy z tego  moje wczesne dzieciństwo wyglądało tak, że  rodzice z nimi studiowali biblię ale jak byliśmy mali zabierali nas na zebrania,potem oni przestali  chodzic na zebrania ale caly czas przyjmowali czasopisma więc ....w wieku  16 lat się ochrzciłem po 2latach zostałem wykluczony za papierosy a potem będąc w Anglii przestałem palić i wróciłem znowu do organizaji, w 2010 zostalem przyłączony a teraz ta cała afera pedofilii nieścisłości w organizacji dało mi dużo do myślenia, boli Mnie trochę to Wszystko jak mogłem zaufać całym swym sercem im Wszystkim teraz gdy niemam  chęci aby jechać tam, moje kochane dzieci a mam ich 4 pytają tato kiedy na zebranie pojdziemy jest mi ciężko aby im to wytłumaczyć ...ponieważ oni są wychowani w prawdzie od urodzenia ...ok kochani mykam na pewno się jeszcze odezwę na forum i pogadamy trzymajcie się ciepło☺☺

Przede wszystkim bądźcie z dziećmi szczerzy. Są tu na forum ojcowie i matki, którzy wybudzili się gdy ich dzieci miały 8-12 lat. I powiem Ci, że wiem o tym, że dzieci dużo łatwiej to zniosły niż rodzice. Nie musieli im nawet specjalnie tego tłumaczyć, dzieciaki same wyłapały z ich rozmów ze znajomymi że coś tam było nie tak. Więc nie ma się czego bać :).