Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺  (Przeczytany 5869 razy)

Offline Roszada

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Styczeń, 2016, 20:30 »
Jakby co to w stopce jest mój numer tel.
Ale on mieszka w Anglii. :-\


Offline Eśko32

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Styczeń, 2016, 15:11 »
Co tam u Was kochani☺☺ strasznie mi ciężko jeszcze ogarnąć to wszystko w jedno jak narazie to czuję się duchowo rozerwany i rozbity ,ale cieszę się że spotkałem tu wielu wspaniałych ludzi,którzy mnie rozumieją jak narazie żaden z braci nawet nie zapytał co u mnie u mojej rodziny ?A to są Ci co pałają miłością do braci i bliźnich ....jestem nimi po prostu rozczarowany.... Pozdrawiam Was serdecznie


Offline Puszek

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Styczeń, 2016, 15:16 »
O tak. Przestań być aktywnym świadkiem i przestań chodzić na zebrania - wtedy wychodzi ta miłość ("po owocach ich poznacie...").
Daj sobie czas, badaj, badaj i jeszcze raz badaj czy tak się rzeczy mają. Zobaczysz później jak ci się w jedną całość to ułoży. Pozdrawiam  ;)
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline Eśko32

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Styczeń, 2016, 15:38 »
Dziękuje za słowa zachęty☺☺☺☺


Offline mariusz nowak

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Styczeń, 2016, 12:17 »
Co tam u Was kochani☺☺ strasznie mi ciężko jeszcze ogarnąć to wszystko w jedno jak narazie to czuję się duchowo rozerwany i rozbity ,ale cieszę się że spotkałem tu wielu wspaniałych ludzi,którzy mnie rozumieją jak narazie żaden z braci nawet nie zapytał co u mnie u mojej rodziny ?A to są Ci co pałają miłością do braci i bliźnich ....jestem nimi po prostu rozczarowany.... Pozdrawiam Was serdecznie

Podejdź na spokojnie do wszystkiego. Najważniejsze , że masz kochającą rodzinę. To co przechodzisz ( co przeżywasz i myślisz ) , przeszedł lub przechodzi każdy z nas. Mamy te same doświadczenia i to nas łączy. Ale pamiętaj też o tym co było dobre. Nie wszystko było złe w Organizacji , przynajmniej dla większości z nas. I pewnie gdyby nie manipulacje , oszustwa i zakłamanie Ciała Kierowniczego , to bylibyśmy członkami tego wyznania.
Selektywnie odrzucaj to co niesie negatywne skutki dla Ciebie i Twojej rodziny, co źle na Was wpływa , co zamyka Was i ogranicza niepotrzebnie.

I raz jeszcze , witaj serdecznie z Nami dzisiaj. A jeszcze bardziej witaj się ciepło z każdym nowym dniem pełnym nowych przemyśleń i chęci do lepszych działań już bez ograniczeń Organizacji. Życzymy Tobie Wszystkiego Naj Naj Naj.
Mario


Offline Izaaa

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Styczeń, 2016, 12:44 »
Jesli mozna zapytac z jakiego jestes miasta w UK ja z Northampton


Offline Dietrich

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Styczeń, 2016, 16:04 »
Podejdź na spokojnie do wszystkiego. Najważniejsze , że masz kochającą rodzinę. To co przechodzisz ( co przeżywasz i myślisz ) , przeszedł lub przechodzi każdy z nas. Mamy te same doświadczenia i to nas łączy. Ale pamiętaj też o tym co było dobre. Nie wszystko było złe w Organizacji , przynajmniej dla większości z nas. I pewnie gdyby nie manipulacje , oszustwa i zakłamanie Ciała Kierowniczego , to bylibyśmy członkami tego wyznania.
Selektywnie odrzucaj to co niesie negatywne skutki dla Ciebie i Twojej rodziny, co źle na Was wpływa , co zamyka Was i ogranicza niepotrzebnie.

I raz jeszcze , witaj serdecznie z Nami dzisiaj. A jeszcze bardziej witaj się ciepło z każdym nowym dniem pełnym nowych przemyśleń i chęci do lepszych działań już bez ograniczeń Organizacji. Życzymy Tobie Wszystkiego Naj Naj Naj.


Mariusz dobrze prawi. Nie można wszystkiego, co spotkało nas w organizacji ot tak po prostu przekreślać.  Nawet jeśli ona sama położyła na Tobie krzyżyk.  W ten sposób właśnie zadaje się kłam temu co ta organizacja o 'odstępcach' uważa.  I powiem Ci jeszcze, że właśnie ten fakt dla wielu stał się powodem przebudzenia... 
Najlepszego życzę.
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń, 2016, 16:06 wysłana przez Dietrich »


Offline Eśko32

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Styczeń, 2016, 23:47 »
Jesli mozna zapytac z jakiego jestes miasta w UK ja z Northampton
  Ja jestem z Brighton...


Offline Eśko32

Odp: Witam wszystkich jeszcze obecnych w organizacji ŚJ lub poza nią☺
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Styczeń, 2016, 23:51 »
Jesli mozna zapytac z jakiego jestes miasta w UK ja z Northampton
dzięki Mariusz za słowa pociechy ...naprawdę mi się przydały jesteście wszyscy tutaj kochani☺☺☺