Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Rocznik Świadków Jehowy 2016  (Przeczytany 32826 razy)

Offline Światus

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2016
« Odpowiedź #105 dnia: 16 Październik, 2016, 13:38 »
Niektórzy to mają ze świadkami Jehowy pal Pański, jak ich tak nachodzą z głoszeniem. :P
A i skrzyżowania są be: lepsze są palowania. Przy drugim palowaniu skręć w lewo. ;)
A i w 'krzyżowy ogień pytań' nie biorą już w sądzie, lecz w 'palowy ogień pytań zgodnie z wytycznymi.
A i łupie ich pewnie w palu. :D itd. itp....

A jak fajnie brzmi; Popalować komuś plany  ;D ;D ;D
Tylko z Krzyżakami mam problem... Pod grunwaldem Polacy bili się z Palakami?  ;)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline ihtis

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2016
« Odpowiedź #106 dnia: 17 Październik, 2016, 02:09 »

Nic nie dodajemy nic nie odejmujemy. :)

My nie, ja tylko stwierdziłem, skąd mogą pochodzić różnice i nieścisłości w liczbach.
bo jeszli np. w roku x namaszczonych było 1000 a w kolejnym roku było 1100, to nie znaczy że przybyło 100. Bo jeśli w ciągu roku umarło 100 a 100 odpadło z powodu np. braku wiary, to znaczy że przybyło ostatecznie w ciągu roku 300 nowych dając liczbę 1100.


Offline Roszada

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2016
« Odpowiedź #107 dnia: 17 Październik, 2016, 10:00 »
My nie, ja tylko stwierdziłem, skąd mogą pochodzić różnice i nieścisłości w liczbach.
bo jeszli np. w roku x namaszczonych było 1000 a w kolejnym roku było 1100, to nie znaczy że przybyło 100. Bo jeśli w ciągu roku umarło 100 a 100 odpadło z powodu np. braku wiary, to znaczy że przybyło ostatecznie w ciągu roku 300 nowych dając liczbę 1100.
Dla mnie nie ma to znaczenia bo ja obserwuję okres statystyk z 50 czy 90 lat, a nie roku czy dwóch. :)


Offline chmura

Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2016
« Odpowiedź #108 dnia: 17 Październik, 2016, 13:09 »
 Przez wszystkie lata rocznik niewiele mnie interesował, a odkąd jestem na odstepczej drodze ;);) czekam na niego, bo teraz jestem ciekawa ,teraz bym poczytała. Ilu odeszło, ilu zostało.?
Pamiętam z zebrań te analizy ,omawianie statystyk. Ciekawe czy teraz też będzie taki punkt na którym bracia będą "studiować" tabelki z rocznika?
Nareszcie żyję :)


Efezjan

  • Gość
Odp: Rocznik Świadków Jehowy 2016
« Odpowiedź #109 dnia: 20 Październik, 2016, 23:30 »
A jak fajnie brzmi; Popalować komuś plany  ;D ;D ;D
Tylko z Krzyżakami mam problem... Pod grunwaldem Polacy bili się z Palakami?  ;)
Ulubiona gra śJ? Kółko i palik.