Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!  (Przeczytany 17311 razy)

Offline julia7

Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Czerwiec, 2018, 08:42 »
Z zamieszczonego życiorysu (chyba koniec lat 90.) można było się dowiedzieć, że Boliwia to kraj wielkości Francji (sic!) ;D

Pokaż to, proszę :D


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Czerwiec, 2018, 08:58 »
pierd**.
Znalazłem ten fragment

Cytuj
Boliwia znajduje się mniej więcej w środku Ameryki Południowej. Ma powierzchnię dwa razy większą od Francji, lecz kilkakrotnie mniej ludności. Większość Boliwijczyków mieszka albo w dużych aglomeracjach, albo w miasteczkach górniczych, położonych wysoko w górach, albo też w ośrodkach rolniczych, usytuowanych w dolinach. Natomiast w strefie nizinnych lasów tropikalnych zaludnienie jest niewielkie — miasteczka rozrzucone są w sporej odległości jedno od drugiego.


w06 15.2 s8


Offline Opatowianin

Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Czerwiec, 2018, 10:51 »
Pokaż to, proszę :D
Jak chcesz wiedzieć gdzie konkretnie, poproś Roszadę o pomoc. Nie zapisałem sobie, a archiwum już nie posiadam.


BetMen

  • Gość
Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Czerwiec, 2018, 11:13 »
Jak to się zwykło mówić "ciemnym ludem łatwiej sterować i łyknie wszystko"
Podobnie jest jeśli  chodzi o politykę!
Znałem kiedyś siostrę,która pracowała na kasie w sklepie,ale nie chodziła regularnie na zebrania i starszy(nadzorca jej grupy) powiedział jej że może warto pomyśleć o zmianie pracy,tylko na jaką jak ona miała tylko wykształcenie zawodowe? Paranoja,jak widać tu manipulację!


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Czerwiec, 2018, 12:12 »
Jak to się zwykło mówić "ciemnym ludem łatwiej sterować i łyknie wszystko"
Podobnie jest jeśli  chodzi o politykę!
Znałem kiedyś siostrę,która pracowała na kasie w sklepie,ale nie chodziła regularnie na zebrania i starszy(nadzorca jej grupy) powiedział jej że może warto pomyśleć o zmianie pracy,tylko na jaką jak ona miała tylko wykształcenie zawodowe? Paranoja,jak widać tu manipulację!
Podobne słowa słyszałem powiedziane przez NO do jednego z  byłych zamianowanych. NO powiedział temu bratu, że może ubiegać się ponownie na starszego, ale musi zmienić pracę bo pracuje na zmiany i koliduje mu to w przychodzeniu na wszystkie zebrania. I tak człowiek po 30 latach pracy, mając na karku rodzinę, zobowiązania finansowe i swoje już lata ma pójść tułać się po innych firmach i szukać pracy. Nadmienię tylko, że człowiek ten  pracuje w bardzo stabilnej firmie i przyzwoicie zarabia. Zmiana pracy wiązałaby się z rozpoczęciem wszystkiego od nowa.

mav: poprawiłem formatowanie
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2018, 17:00 wysłana przez mav »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline dziewiatka

Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Czerwiec, 2018, 17:21 »
Mój znajomy postanowił zepsuć obiad obwodowemu,gdy ten zaczął wypominać to że córka podjęła się kształcenia na wyższej uczelni,powiedział że zawsze łatwiej było rządzić ludźmi niewykształconymi .Obiad był zepsuty.P za tym to są debile gdy mówią o osobach wykształconych a nie mogących znaleźć pracy.Komu łatwiej znaleźć  pracę,po studiach czy po liceum.Jeszcze jest kwestia wykształcenia  zawodowego nie każdy znajdzie zatrudnienie. Po za tym im mniej masz d zaoferowania pracodawcy tym gorsze warunki.


Offline vincent

Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Czerwiec, 2018, 17:34 »
Mój znajomy postanowił zepsuć obiad obwodowemu,gdy ten zaczął wypominać to że córka podjęła się kształcenia na wyższej uczelni,powiedział że zawsze łatwiej było rządzić ludźmi niewykształconymi .Obiad był zepsuty.P za tym to są debile gdy mówią o osobach wykształconych a nie mogących znaleźć pracy.Komu łatwiej znaleźć  pracę,po studiach czy po liceum.Jeszcze jest kwestia wykształcenia  zawodowego nie każdy znajdzie zatrudnienie. Po za tym im mniej masz d zaoferowania pracodawcy tym gorsze warunki.
Brawa dla znajomego. Prawda zabolała NO 😉


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Czerwiec, 2018, 19:51 »
moje trzy grosze:

Zastanawiające jest to, że (Ww) dysponuje prawnikami, ekspertami, tłumaczami, lekarzami czy innymi fachowcami w rożnych innych zakresach.
Przebywają takie osoby samotnie czy też w związkach małżeńskich w Warwick, biurach oddziału czy innych ''zamkach'' rozsianych na całym świecie (np. jak Twierdza Nadarzyn).
Osoby z wyższym wykształceniem przez korporacje (Ww), szczególnie brane są pod uwagę, po praniu mózgów i dogłębnym zweryfikowaniu, takich fanatycznych niewolników (przepraszam ochotników) obsadzają na odpowiedzialne stanowiska, natomiast siłę roboczą do zwykłych czynności bez problemu znajdują.
Jak wiadomo osoby wykształcone z odpowiednią utwierdzoną pozycją nie zabiegają w angażowanie się w tej rygorystycznej sekcie, tylko śladowe jednostki ulegają jej naciskom i wpływom.
(Ww) w perfidny i przebiegły sposób manipuluje w tej kwestii - tak, aby osiągnąć swój zamierzony chytry cel.    (groza!)


Offline Opatowianin

Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Październik, 2018, 11:52 »
Pokaż to, proszę :D

A proszę Cię bardzo...

*** g96 22.12 s. 19 Wzmocniony do przetrwania nadchodzących prób ***
BYŁO to prawie 60 lat temu. Spoglądając wstecz, widzę teraz, że Jehowa Bóg dopuszczał takie sytuacje, by przygotować mnie do radzenia sobie w Boliwii w Ameryce Południowej, kraju wielkości Francji, gdzie początkowo wspierał mnie tylko jeden Świadek

Pod koniec lat 30. XX w. terytoria Boliwii i Francji były takiej wielkości jak obecnie... :)


Offline Sebastian

Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Październik, 2018, 12:52 »
regularnie co kilka miesięcy dochodzi do jakiejś strzelaniny na uczelniach amerykańskich i zawsze lewicowe media opisują ile osób zginęło.

mam pytanie: czy strażnica wykorzystuje te informacje do odradzania swoim wyznawcom wyższego wykształcenia? mam na myśli publikacje takie jak strażnica, przebudźcie się, wykłady publiczne, itd. itp.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #40 dnia: 06 Październik, 2018, 13:29 »
regularnie co kilka miesięcy dochodzi do jakiejś strzelaniny na uczelniach amerykańskich i zawsze lewicowe media opisują ile osób zginęło.

mam pytanie: czy strażnica wykorzystuje te informacje do odradzania swoim wyznawcom wyższego wykształcenia? mam na myśli publikacje takie jak strażnica, przebudźcie się, wykłady publiczne, itd. itp.
moje trzy grosze:
Nie tylko na uczelniach, również w pomniejszych szkołach jest '' trata,ta''


Offline Sebastian

Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Październik, 2018, 13:33 »
moje trzy grosze:
Nie tylko na uczelniach, również w pomniejszych szkołach jest '' trata,ta''
nie wątpię, ale...

moje pytanie nie dotyczyło skali przestępczości z użyciem broni palnej, lecz wykorzystywania lub nie wykorzystywania tego niepokojącego zjawiska w propagandówkach strażnicy
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #42 dnia: 06 Październik, 2018, 13:43 »
Jatiw-Sebastian
Przyjm mój post, jako psiku-sik, trzeba mięć dobry humor podczas ''Polskiej złotej jesieni"  :) :)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Październik, 2018, 14:29 »
Czytam o tym wykształceniu i sam nie wierzę! Byłem przekonany że to dla wszystkich sprawa sumienia-równo dla starszych i szeregowców. Jestem zdania że to dobrze że C.K ostrzega przed zagrożeniami, bo wiem na własnej skórze że to co się dzieje w wielu akademikach to Sodomia i Gomoria! Niektórym młodziakom, którzy poszli na studia z naszego zboru (np psychologia) odwala. Wyżej srają niż otwór (odbyt) mają. Ale nie wolno tak wszystkich do jednego wora. Jeżeli dziecko dojeżdża na uczelnię codziennie, udziela się w zborze i służbie to pytam po co bić pianę? W Betel w Komitecie Oddziału też jest prawnik, który rozkminia najtrudniejsze tematy. Rady w temacie wykształcenia wyższego są od dzięsiątków lat. W imię sprawiedliwości wykreślmy wszystkich starszych i sług, którzy te rady najzwyczajniej w świecie zbagatelizowali i się kształcili. Z drugiej strony czy Boża organizacja działała by tak prężnie gdyby nie inżynierowie itp...

Zaznaczenie dodałem
Piszesz o Sodomii i Gomorii w akademikach, to wybór jednostki, jeżeli jest prawidłowo ułożony, nie wejdzie w to! Natomiast pisząc o "młodziakach" jacy oni młodziaki?, nie wiem czy zauważyłeś, że tym zwrotem wyraziłeś POGARDĘ dla nich, bo Ty kim jesteś? A że poszli na psychologię to poznali mechanizmy manipulacji w sektach i po prostu zobaczyli jak działają te programy sterowania i przesterowywania ludzkich głów, a to już ORŁOM z WARWICK nie na rękę i oczywiście wam, bo sam piszesz że: " W imię sprawiedliwości WYKREŚLAMY WSZYSTKICH starszych i sług, którzy te rady najzwyczajniej w świecie zbagatelizowali" To nie są rady, co pragnę podkreślić, lecz nakazy, skoro takie kroki podejmujecie.
Natomiast wasz prawnik, w komitecie oddziału, no cóż, on jest na smyczy Biznesmenów z Warwick i tak jak mu grają on tańczy. Hipokryzja i tyle. Coraz więcej młodych ze zboru powinno iść na psychologię, to tyłki by się zaczęły marszczyć.

Wiem co piszę, byłem pracownikiem międzynarodowej korporacji, uczęszczałem na specjalistyczne szkolenia z zarządzania ludźmi i tam zrozumiałem wiele, a że pracowałem na eksponowanym stanowisku, to szkolono mnie i kilku innych w Polsce jak "kręcić", czytaj manipulować ludźmi, jak stosować przekaz podprogowy, socjotechnikę, jak rozmawiać z tymi którzy się opierają na empiryce.

Gdy wróciłem do zboru, po 10 latach aktywności w marketingu, oczy mi się otworzyły, toż tu stosują wszystko, co ma ścisły związek z MARKETINGEM i to najwyższego lotu.

Dlatego wam nie pasuje kawalerka która kończy psychologię, proste. Bo was czytają, a Ty piszesz że im ''odwala".

Natomiast to określenie że: "Wyżej SRAJĄ niż otwór odbytu mają"? Najprawdopodobniej poszły Ci iskry z zębów i nie wytrzymałeś.
 Podejrzewam że jesteś ważniejszą personą w zborze a może i w obwodzie, skoro piszesz: " Wykreślamy wszystkich", czy pasuje zwrot: "srają"? Przecież wy jesteście tacy, och, ach ;D  W całej rozciągłości, CIEMNYM LUDEM SIĘ LEPIEJ KRĘCI,
wszystko.

Pozdrawiam, wszystkich którzy tu tak wiele FAKTÓW opisali. To sekta, którą interesują  tylko pieniądze, a z pedofilą nie  radzą sobie bo nie chcą. Mamy żyć skromnie, a Orły z Warwick przywłaszczyli sobie wszystkie sale królestwa, i żeby było fajniej wybudowali sobie rękoma parobków ekskluzywny ośrodek wczasowy. 
« Ostatnia zmiana: 06 Październik, 2018, 14:32 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Roszada

Odp: Przestań się uczyć! Weź się za głoszenie!
« Odpowiedź #44 dnia: 06 Październik, 2018, 18:24 »
A proszę Cię bardzo...

*** g96 22.12 s. 19 Wzmocniony do przetrwania nadchodzących prób ***
BYŁO to prawie 60 lat temu. Spoglądając wstecz, widzę teraz, że Jehowa Bóg dopuszczał takie sytuacje, by przygotować mnie do radzenia sobie w Boliwii w Ameryce Południowej, kraju wielkości Francji, gdzie początkowo wspierał mnie tylko jeden Świadek

Pod koniec lat 30. XX w. terytoria Boliwii i Francji były takiej wielkości jak obecnie... :)
A później Boliwia urosła:  :)

*** w06 15.2 s. 8 Na boliwijskiej prowincji rozbrzmiewa dobra nowina ***
Boliwia znajduje się mniej więcej w środku Ameryki Południowej. Ma powierzchnię dwa razy większą od Francji, lecz kilkakrotnie mniej ludności.