Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Potrzebuję świadectw i zdjeć  (Przeczytany 17754 razy)

Offline Turzyma

Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Grudzień, 2015, 17:16 »
A, to było obgadywanie bezosobowe. Nie wymieniałem ani forum, ani nazwisk. :)
Tu sie tylko nożyce odezwaly :)


Offline szczebiotka

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 70
  • Polubień: 49
  • Jestem jaka jestem! Ale da się mnie lubić ;)
Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Grudzień, 2015, 17:41 »
Mam taki charakter, że każdemu wystawiam na początek jakiś tam kredyt zaufania. A potem to już zależy, albo ktoś z tego kredytu skorzysta, albo nie. Kilkakrotnie się przejechałem i to srodze, a kilkakrotnie zaowocowało to głębszymi przyjaźniami. Są osoby na tym forum, którym ufam i te osoby o tym wiedzą doskonale :)

To fajnie ze są takie osoby, niestety nie raz można się przejechać na osobach które uważało się jako przyjaciół.
Wolę być wredna, ale lojalna, niż przesadnie miła, zarazem fałszywa. 😈

Nadal ignoruje Roszade 😂


Offline Roszada

Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Grudzień, 2015, 17:48 »
Panie Piotrze, a ładnie to tak obgadywać za plecami? :)

https://www.facebook.com/rodzinakorycki/posts/1278012705549443

No niezbyt miło.

Ja też choć współpracuję z pewnymi osobami w sprawie ŚJ, to z innymi nie.
Nie ma co się skarżyć.
Nawet nie chcę poszerzać tej współpracy. Niech inni też współpracują. :)


Offline Fantom

Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Grudzień, 2015, 18:24 »
 Jesteśmy dorośli i każdy sam odpowiada za to z kim się zadaje ,czym chce się z innymi podzielić.Sam odpowiada za to,czy dał sie w coś wmanewrować lub nie.
 Każdy kto zainteresuje się prośbą Turzyma będzie musiał nawiązać z nim jakiś kontakt prywatny.Sam podejmie decyzję czy warto.Każdy z nas ma inny współczynnik zaufania.Wydaje mi sie,że Turzyma będzie informował szczerze dlaczego zbiera taki materiał,jak będzie on przedstawiony i oczywista oczywistość,dane osobowe.
 Forum pozwala być anonimowym i każdy może zostać kim zechce.Tu też można zbudować fałszywe poczucie zaufania.Nikt tego nie zweryfikuje.

 Są osoby,ktore znają się z fb.Turzyma chyba bardziej od wielu innych userów jest prawdziwy.Podał swoje prawdziwe dane,profil na fb.To chyba sporo.
 Wypowiedź na fb traktuje jako wyżalenie się.Bezosobowo.
 
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline szczebiotka

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 70
  • Polubień: 49
  • Jestem jaka jestem! Ale da się mnie lubić ;)
Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Grudzień, 2015, 18:32 »
Jesteśmy dorośli i każdy sam odpowiada za to z kim się zadaje ,czym chce się z innymi podzielić.Sam odpowiada za to,czy dał sie w coś wmanewrować lub nie.
 Każdy kto zainteresuje się prośbą Turzyma będzie musiał nawiązać z nim jakiś kontakt prywatny.Sam podejmie decyzję czy warto.Każdy z nas ma inny współczynnik zaufania.Wydaje mi sie,że Turzyma będzie informował szczerze dlaczego zbiera taki materiał,jak będzie on przedstawiony i oczywista oczywistość,dane osobowe.
 Forum pozwala być anonimowym i każdy może zostać kim zechce.Tu też można zbudować fałszywe poczucie zaufania.Nikt tego nie zweryfikuje.

 Są osoby,ktore znają się z fb.Turzyma chyba bardziej od wielu innych userów jest prawdziwy.Podał swoje prawdziwe dane,profil na fb.To chyba sporo.
 Wypowiedź na fb traktuje jako wyżalenie się.Bezosobowo.

Ja znam Piotra juz od kilku lat, nigdy się na nim nie zawiodłam. Chociaż często mamy różne zdania to i tak uważam go za przyjaciela z którym mogę porozmawiać o wszystkim i o niczym. Miałam okazję tez poznać go osobiście. Nie jest to wysłannik Nadarzyna, ani fałszywy człowiek. Ale tak jak wyżej zostało napisane, jesteśmy dorośli i sami decydujemy z kim i o czym rozmawiamy.
Wolę być wredna, ale lojalna, niż przesadnie miła, zarazem fałszywa. 😈

Nadal ignoruje Roszade 😂


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Grudzień, 2015, 19:12 »
To fajnie ze są takie osoby, niestety nie raz można się przejechać na osobach które uważało się jako przyjaciół.

Masz 100% racji. Na osobach których uważało się za przyjaciół można się zawieść. Ale na prawdziwych przyjaciołach... nigdy.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Turzyma

Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Grudzień, 2015, 22:44 »
Oby życia starczyło na testowanie przyjaciół.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #52 dnia: 30 Grudzień, 2015, 08:30 »


   Chyba Szekspir powiedział...serce miej otarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.  I to bardzo cenna myśl.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Iza

Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Grudzień, 2015, 20:45 »
Ja Ci odpowiem - ufam całkowicie (na tyle, że te osoby znają moją tożsamość mniej lub bardziej), bez żadnej specjalnej kolejności: Gedeonowi, Nemo, Roszadzie, Dietrichowi, Matusowi, Izie, Wichrowi, Abbie, Przebudzonemu, KaiserSoze... i pewnie jeszcze paru innym osobom.

Większości z tych osób jeszcze rok temu nie znałem.
Dzieki M !  a ja wszem i wobec oświadczam, ze ufam M 100% bo to porządny, prawy, prawdomówny gość. I ma bzika na punkcie weryfikowania prawdziwości informacji, króre przekazuje.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline M

Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #54 dnia: 30 Grudzień, 2015, 22:21 »
Dzieki M !  a ja wszem i wobec oświadczam, ze ufam M 100% bo to porządny, prawy, prawdomówny gość. I ma bzika na punkcie weryfikowania prawdziwości informacji, króre przekazuje.

No teraz toś mnie zawstydziła ::)


Offline Roszada

Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #55 dnia: 30 Grudzień, 2015, 22:23 »
Dzieki M !  a ja wszem i wobec oświadczam, ze ufam M 100% bo to porządny, prawy, prawdomówny gość. I ma bzika na punkcie weryfikowania prawdziwości informacji, króre przekazuje.
A ja nie ufam, bo nie dotrzymuje słowa i niekonsekwentny w niektórych sprawach. 8-)


Offline M

Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Grudzień, 2015, 22:24 »
A ja nie ufam, bo nie dotrzymuje słowa i niekonsekwentny w niektórych sprawach. 8-)

Ufff, i równowaga we wszechświecie przywrócona ;D.


Offline szczebiotka

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 70
  • Polubień: 49
  • Jestem jaka jestem! Ale da się mnie lubić ;)
Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #57 dnia: 31 Grudzień, 2015, 15:09 »
A ja nie wiem czy ufać M czy nie 😂😈 nie znam go na tyle by powiedzieć coś więcej, a na zaufanie trzeba zapracować 😃
Wolę być wredna, ale lojalna, niż przesadnie miła, zarazem fałszywa. 😈

Nadal ignoruje Roszade 😂


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Styczeń, 2016, 11:30 »
Ufff, i równowaga we wszechświecie przywrócona ;D.

  I dobrze, okazało się że nie jesteś ideałem.  ??? Bo wiesz....ideały są nudne. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline M

Odp: Potrzebuję świadectw i zdjeć
« Odpowiedź #59 dnia: 01 Styczeń, 2016, 11:36 »
  I dobrze, okazało się że nie jesteś ideałem.  ??? Bo wiesz....ideały są nudne. :D

Daleko mi do tego, spytaj mojej żony ;D.