Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?  (Przeczytany 90507 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #210 dnia: 21 Grudzień, 2015, 19:51 »
Dzięki za info. Każdy chętny głosiciel musi sam sobie nabyć taki stojak czy to zbór kupuję jakąś ilość?

Zbór kupuje. Ale za składkę na w/w zebraną wśród głosicieli.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #211 dnia: 21 Grudzień, 2015, 19:51 »
W Polsce chyba ok 150 zł. Nie wiem, czy nie pokręciłem, ale chyba gdzieś czytałem, że właśnie tyle.

Ps. Tazła. Pisząc tą wiadomość, nie zobaczyłem Twojej :) ...ślepota :(

  Szpoko, wybaczam Ci to, a co jestem wspaniałomyślna.  ;D
Ale zadośćuczynienie musi być. Masz ode mnie pozdrowić Żonę.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #212 dnia: 21 Grudzień, 2015, 19:52 »
Dzięki za info. Każdy chętny głosiciel musi sam sobie nabyć taki stojak czy to zbór kupuję jakąś ilość?

 Ale na taki stojak nie każdy  zasługuje, to przywilej dla wybitnych.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Boratyniak

  • Gość
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #213 dnia: 21 Grudzień, 2015, 19:53 »
A na tablety też była zrzutka? Przecież z tymi tabletami to też było szaleństwo swego czasu. Nawet jak byłem na pogrzebie u świadka to pieśni puszczali z tableta :D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #214 dnia: 21 Grudzień, 2015, 19:56 »
A na tablety też była zrzutka? Przecież z tymi tabletami to też było szaleństwo swego czasu. Nawet jak byłem na pogrzebie u świadka to pieśni puszczali z tableta :D
A tak dobrze to nie ma. Kup sobie sam. A jak cię nie stać to umawiaj się do służby z kimś kto takowy ma.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #215 dnia: 21 Grudzień, 2015, 19:57 »
Ale na taki stojak nie każdy  zasługuje, to przywilej dla wybitnych.
Był list do starszych, kto może ze stojakiem głosić. Ogólnie musisz być gorliwy, i facjatę wyjściową musisz mieć ;D Czyli ogólnie kulawy, garbaty, szczerbaty na uprawnienia na rydwanik nie ma co liczyć ;D
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień, 2015, 20:00 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #216 dnia: 21 Grudzień, 2015, 20:01 »
Był list do starszych, kto może ze stojakiem głosić. Ogólnie musisz być gorliwy, i facjatę wyjściową musisz mieć ;D

  Z tą facjatą to bym polemizowała. Ostatnio widziałam na tagu parę jak spacerowała z wózkiem. Ona spoko kobitka, ale ten gość, bez obrażania .....

Ale najlepsze było to, że szli za kobitką która miała wózek z dzwoneczkiem i sprzedawała kawę, herbatę. A oni zaraz za nią i łapali się na dzwoneczek.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Boratyniak

  • Gość
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #217 dnia: 21 Grudzień, 2015, 20:01 »
Moi rodzice to zgłupieli pod tym względem. Telefony z największym wyświetlaczem, największe tablet, smart tv 55" z internetem co by oglądać programy towarzystwa, co by pokazywać zainteresowanym filmiki. Po prostu...

Jeszcze zobaczyłem na ichniejszym pogrzebie kilka tabletów do odczytywania wersetów biblijnych :D


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #218 dnia: 21 Grudzień, 2015, 20:02 »
Moi rodzice to zgłupieli pod tym względem. Telefony z największym wyświetlaczem, największe tablet, smart tv 55" z internetem co by oglądać programy towarzystwa, co by pokazywać zainteresowanym filmiki. Po prostu...

Jeszcze zobaczyłem na ichniejszym pogrzebie kilka tabletów do odczytywania wersetów biblijnych :D

  I kto świadkom zarzuci że nie idą z duchem postępu? :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Boratyniak

  • Gość
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #219 dnia: 21 Grudzień, 2015, 20:03 »
No tego im nie można zarzucić :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #220 dnia: 21 Grudzień, 2015, 20:09 »
ale ten gość, bez obrażania .....
Oj tam gość twarz wyjściową w domu zostawił, do służby w biegu z pracy w roboczej twarzy poleciał. A Ty od razu...
ale ten gość, bez obrażania .....

Trochę wyrozumiałości  ;) ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #221 dnia: 21 Grudzień, 2015, 20:12 »
Jeszcze zobaczyłem na ichniejszym pogrzebie kilka tabletów do odczytywania wersetów biblijnych :D

I to się chwali. Oszczędzają lasy. :) Mi za "zieloną fakturę" 5 zł z abonamentu za tel odliczają. Papier jest drogi  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Boratyniak

  • Gość
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #222 dnia: 21 Grudzień, 2015, 20:17 »
I to się chwali. Oszczędzają lasy. :) Mi za "zieloną fakturę" 5 zł z abonamentu za tel odliczają. Papier jest drogi  ;D

Oszczędzają lasy i kasę ;) Wydaje mi się, że oni dążą do tego żeby jak najbardziej ograniczyć drukowanie literatury. Każdy będzie miał tablet a w nim materiał na zebranie. Gdzieś mi się też obiło o uszy, że powoli odradzają nawet przygotowywanie się w domu do studium Strażnicy. Wszystko się zazębia ;)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #223 dnia: 21 Grudzień, 2015, 20:19 »
Oj tam gość twarz wyjściową w domu zostawił, do służby w biegu z pracy w roboczej twarzy poleciał. A Ty od razu...
Trochę wyrozumiałości  ;) ;D

  Ja jestem bardzo wyrozumiała, ale gość "błagał o wsparcie". ;)

Oszczędzają lasy i kasę ;) Wydaje mi się, że oni dążą do tego żeby jak najbardziej ograniczyć drukowanie literatury. Każdy będzie miał tablet a w nim materiał na zebranie. Gdzieś mi się też obiło o uszy, że powoli odradzają nawet przygotowywanie się w domu do studium Strażnicy. Wszystko się zazębia ;)

 I to bardzo możliwe, świadku kup sobie , a jak nie to żyj w ciemnocie. A ci co już nie dadzą rady na takim sprzęcie , będą sobie drukować na własny koszt .
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień, 2015, 20:21 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Boratyniak

  • Gość
Odp: Czy stojaki z literaturą, zajmują bezprawnie pas drogowy?
« Odpowiedź #224 dnia: 21 Grudzień, 2015, 20:26 »
Może na własny koszt nie będą drukować bo przecież w salach ma być sprzęt audio-video. Strażnica do studium będzie wyświetlana na monitorach ;) Tak jak tekst pieśni u baptystów kiedy bywałem u nich na nabożeństwie ;)

Z tym drukowaniem sobie to też realna sprawa. Chociaż w sumie zrezygnować z wydawania publikacji całkowicie nie mogą.
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień, 2015, 20:28 wysłana przez Boratyniak »