Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?  (Przeczytany 284295 razy)

Offline Roszada

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #435 dnia: 30 Marzec, 2016, 13:57 »
Następnego już nie będzie ;).
Są metody. :)


Offline PoProstuJa

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #436 dnia: 30 Marzec, 2016, 20:41 »
Co...znowu się spokojny zniesmaczony Batman pojawił? Za co tym razem został wyrzucony - za 3 konto? :)

Batman rusz głową chłopie i załóż sobie innego maila. I zaloguj się na tego nowego, to będziesz tu już legalnie :)
Tylko musisz trzymać emocje na wodzy, bo sam widzisz, że tu szybko wywalają :)
Można dyskutować, ale nie trzeba przy tym krzyczeć. Jak będziesz grzeczny, to pozwolą Ci tu zostać dłużej.

Choć z drugiej strony udzielanie się na odstępczym forum jest okropnym grzechem i sama się zastanawiam co Ty tutaj robisz?! :D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #437 dnia: 30 Marzec, 2016, 21:00 »
Co...znowu się spokojny zniesmaczony Batman pojawił? Za co tym razem został wyrzucony - za 3 konto? :)
Batmobil za bardzo zatruwał atmosferę. Nie spełniał żadnych norm. ;) No i został...wyłączony z ruchu (po forum). ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #438 dnia: 30 Marzec, 2016, 21:02 »
Choć z drugiej strony udzielanie się na odstępczym forum jest okropnym grzechem i sama się zastanawiam co Ty tutaj robisz?! :D
On igra z grzechem i chce nie tylko wylecieć z forum, ale i z organizacji. ;D


Offline Roszada

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #439 dnia: 30 Marzec, 2016, 21:04 »
Batman rusz głową chłopie i załóż sobie innego maila. I zaloguj się na tego nowego, to będziesz tu już legalnie :)
Maili on już pewnie kilka zmienił, ale swego adresu IP nie zmieni, chyba, że założy nowy internet. ;D
Ale jego styl jest tak charakterystyczny, że choćby odwiedzał wszystkie kawiarenki netowe w mieście, to i tak go tu poznamy. :)


Offline PoProstuJa

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #440 dnia: 30 Marzec, 2016, 21:11 »
A propos takiej gorliwej agitacji, to przypomniał mi się fragment książki "30 lat w niewoli Strażnicy". Jej autor jako młody Świadek-Badacz też tak lubił ostro agitować przeciwko religii i robił to z dużym przekonaniem. Choć mu groziła nawet policja, to on nic sobie z tego nie robił. Myślał, że w ten sposób Świadkowie uzyskają większy posłuch, ale skutek był odwrotny.

Owszem, Jezus przewracał kiedyś stoły kupców w świątyni, ale to było raz. Na co dzień był dobry dla ludzi i przyciągał ich do siebie kojącą mową. :)

Jeżeli ktoś jest w stanie zabić... z miłości do Chrystusa... to jest coś nie tak z tą "miłością" i z tą osobą! :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #441 dnia: 30 Marzec, 2016, 21:11 »


   Dla mnie to żenada , dorośli ludzie a zachowują się jak dzieciaki. Kilka kont i daje upust swoim niekontrolowanym emocjom.

Raz, dwa każdemu może się podwinąć noga. Ale wystarczy mieć ja.... napisać do administracji, poniosło mnie dajcie szansę i na pewno by ją dostał na legalu.
A jak widać na oszustwie długo się nie ujedzie...nawet tu w gnieździe odstępczej braci. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline PoProstuJa

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #442 dnia: 30 Marzec, 2016, 21:27 »
Raz, dwa każdemu może się podwinąć noga. Ale wystarczy mieć ja.... napisać do administracji, poniosło mnie dajcie szansę i na pewno by ją dostał na legalu.

To taki jakby list wykluczonego z prośbą o ponowne przyjęcie do zboru... znaczy forum..?! :D
(A w liście ma być okazana skrucha i obietnica poprawy? :) )

Posty znów zostały wykasowane, więc tylko z cytatów mniej więcej się orientuję co nowy forumowicz miał na myśli.
Jak widzę pobyt poza organizacją ŚJ utożsamia on z wiarą w trójcę, obchodzeniem świąt i niewiarą w Boga Jehowę. Ja gdybym nawet miała odejść ze zboru, to bynajmniej nie mam zamiaru wracać do kościoła czy wierzyć w trójcę. Zresztą póki się mnie nikt nie czepia, to nie spieszę się do wyjścia. Jestem obecnie wierząca w Boga, ale nie wierząca w Ciało Kierownicze. Jak się tak da funkcjonować przez jakis czas, to czemu nie? A bo mi tu źle?! Datków już nie daję, bo nie chcę żeby z mojej kasy wypłacali odszkodowania w imieniu pedofilów. W służbę pionierską też już nie mam zamiaru się angażować, bo nie ma to sensu - pukać do pustych mieszkań kosztem dobrych uczynków dla braci.
Pożyjemy, zobaczymy co będzie dalej... może wyjda nowe skandale ze strony CK, to wtedy się zastanowię... :)


Offline zaocznie wywalony

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #443 dnia: 30 Marzec, 2016, 21:30 »
Maili on już pewnie kilka zmienił, ale swego adresu IP nie zmieni, chyba, że założy nowy internet. ;D
Ale jego styl jest tak charakterystyczny, że choćby odwiedzał wszystkie kawiarenki netowe w mieście, to i tak go tu poznamy. :)
Akurat logowanie się z innego IP jest jeszcze prostsze, szybsze i wymaga mniej wysiłku niż założenie nowego maila  :(


Offline gedeon

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #444 dnia: 30 Marzec, 2016, 21:58 »
   PoProstuJa, widzę że masz wrażliwe serduszko, tylko wrażliwe serce do prowadzenia forum dyskusyjnego to trochę za mało.
Do dzisiaj ten gościu miał szanse napisać i wszystko wyjaśnić bo konto miał tylko zablokowane. Teraz dostał bana. Jeżeli przeprosi i wyjaśni swoje zachowanie, to wszystko jest możliwe.  ;D ;D ;D


Offline PoProstuJa

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #445 dnia: 30 Marzec, 2016, 22:14 »
   PoProstuJa, widzę że masz wrażliwe serduszko, tylko wrażliwe serce do prowadzenia forum dyskusyjnego to trochę za mało.
Do dzisiaj ten gościu miał szanse napisać i wszystko wyjaśnić bo konto miał tylko zablokowane. Teraz dostał bana. Jeżeli przeprosi i wyjaśni swoje zachowanie, to wszystko jest możliwe.  ;D ;D ;D

Ach, bo właśnie ja mam takie wrażliwe serduszko i każdego bym przygarnęła :D
Aż strach pomyśleć co by było gdybym była starszym zboru i nie chciałabym nikogo wykluczać?! :D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #446 dnia: 30 Marzec, 2016, 22:19 »
Tak szczerze, w/g mnie. To gość ma chyba jakieś problemy psychiczne. Szuka może swojego miejsca na ziemi, ale robi to tak nieudolnie, że zraża do siebie ludzi. Ciekawe, czy jest on śJ, czy zainteresowanym, a może przeciwnikiem śJ i myślał że to forum skupia tylko aktywnych śJ. Nie wiemy. Ale w/g mnie on nie odpuści i pojawi się ponownie.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline PoProstuJa

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #447 dnia: 30 Marzec, 2016, 22:56 »
Tak szczerze, w/g mnie. To gość ma chyba jakieś problemy psychiczne. Szuka może swojego miejsca na ziemi, ale robi to tak nieudolnie, że zraża do siebie ludzi. Ciekawe, czy jest on śJ, czy zainteresowanym, a może przeciwnikiem śJ i myślał że to forum skupia tylko aktywnych śJ. Nie wiemy. Ale w/g mnie on nie odpuści i pojawi się ponownie.

A tam od razu problemy psychiczne...
Gorliwości religijnej nie da się wytłumaczyć logicznie!
Apostoł Paweł sprzed nawrócenia też gorliwie ścigał chrześcijan i był postrachem w chrześcijańskich zborach!... :)


Offline PoProstuJa

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #448 dnia: 30 Marzec, 2016, 23:18 »
Czy wy nie widzicie, że stanowicie koło wzajemnej adoracji ? Ilu was tu jest ? Dwudziestu ? A wiecie chociaż o co wam chodzi ? Bo jak na razie to widze, ze najbardziej interesujecie się ile jeszcze razy zaatakuje was szatan zwany Batmanem czy innym czortem , hahahahahaha

Cześć :) Widzę, że jesteś już w kolejnym, czwartym wcieleniu (to prawie jak reinkarnacja ;) )
Zapytam z ciekawości Szitus z jaką misją przychodzisz na to forum? Bo jednak coś Ciebie tu ciągnie... :)


Offline PoProstuJa

Odp: Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?
« Odpowiedź #449 dnia: 30 Marzec, 2016, 23:22 »
Jak dla mnie to jesteście czyms na wzór księdza Natanka w kościele katolickim .....tak naprawdę to szkoda mi was bo chyba nie ŚJ was skrzywdzili ale wy siebie samych, ale kto wie - może kiedyś uda wam się wrócić do źródła jakim jest Biblia a nie wasze śmieszne wymysły ;) Pozdrawiam i już - szybko szyko mnie kasować bo was opętam jeszcze ja jakiś Belzebub, NIESAMOWITE FORUM, gorzej jak w Korei Pólnocnej.....

Oddaj mi tę sprawiedliwość, że ja broniłąm Ciebie jak lew - byleby Ciebie nikt stąd nie wywalał. Ale przyznaj sam, że trudno jest z Tobą dyskutować skoro nie używasz argumentów, a obraźliwe określenia. Może jeszcze tu zacytujesz słowa: Jesteście jak gnój na polu?! Ładnie to tak rozmawiać? W służbie kaznodziejskiej też byś tak wyskoczył do człowieka przy drzwiach, a gdy ten trzasnąłby Ci drzwiami przed nosem, to byś narzekał, że to prześladowania religijne?!