Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)  (Przeczytany 5312 razy)

Offline Safari

Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« dnia: 14 Kwiecień, 2015, 22:40 »
Cześć :)
Tu Safari (znana też jako Zebra :P) :) Zmieniłam nazwę na taką, którą lubię bardziej - no, lubię jeszcze "Safulec", ale to tylko w niektórych, wybranych okolicznościach, także "Safa" jest do codziennego użytku :P :P 
Widzę, że tu sporo znajomych "twarzy" :)
Jestem bardzo ciekawa jak nazywa się forumowicz, który dużo udziela się na tym forum - najpierw Świeżynka, potem Długodystansowiec (zauważyłam, że Gede już ma taki napis:P) a co dalej? Maratończyk? Potem Ultramaratończyk? :) Niestety, z odpowiedzią na to pytanie muszę zaczekać... :) Oby nie tyle, co na Armagedon ;)


"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline gedeon

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień, 2015, 22:51 »
Cześć :)
Tu Safari (znana też jako Zebra :P) :) Zmieniłam nazwę na taką, którą lubię bardziej - no, lubię jeszcze "Safulec", ale to tylko w niektórych, wybranych okolicznościach, także "Safa" jest do codziennego użytku :P :P 
Widzę, że tu sporo znajomych "twarzy" :)
Jestem bardzo ciekawa jak nazywa się forumowicz, który dużo udziela się na tym forum - najpierw Świeżynka, potem Długodystansowiec (zauważyłam, że Gede już ma taki napis:P) a co dalej? Maratończyk? Potem Ultramaratończyk? :) Niestety, z odpowiedzią na to pytanie muszę zaczekać... :) Oby nie tyle, co na Armagedon ;)

Witaj, siedzę i czekam za Tobą, Jesteś i się bardzo cieszę.
Dala mnie możesz być i Safa.
To nie wiesz, najwyższy tytul na forum to jest Roszada....jak napiszesz 15 000 postów, hehe. Kto pobije Włodka ?
Armagedonem się nie przejmuj oni już dawno zgubili rachubę i zaplątali się w światełka, armagedon będzie jak im Roszada w cytatach wyliczy, bez niego nic nie ogłoszą. To my mamy klucze do wykładni światełek ..... ;D
Dobrze że tu Jesteś Safa.
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień, 2015, 22:59 wysłana przez gedeon »


Mario

  • Gość
Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwiecień, 2015, 23:36 »
Cześć :)
Tu Safari (znana też jako Zebra :P) :) Zmieniłam nazwę na taką, którą lubię bardziej - no, lubię jeszcze "Safulec", ale to tylko w niektórych, wybranych okolicznościach, także "Safa" jest do codziennego użytku :P :P 
Widzę, że tu sporo znajomych "twarzy" :)
Jestem bardzo ciekawa jak nazywa się forumowicz, który dużo udziela się na tym forum - najpierw Świeżynka, potem Długodystansowiec (zauważyłam, że Gede już ma taki napis:P) a co dalej? Maratończyk? Potem Ultramaratończyk? :) Niestety, z odpowiedzią na to pytanie muszę zaczekać... :) Oby nie tyle, co na Armagedon ;)




Witaj Safa, niezmiernie ciesze się , że tu jesteś


Offline Noc_spokojna

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwiecień, 2015, 23:47 »
Cześć Safa, chyba musimy się dopiero poznać, bo z nikim Cię nie kojarzę :).

Pozdrawiam cieplutko

Dosia
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwiecień, 2015, 07:06 »
Witaj Safa :) :) :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Safari

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwiecień, 2015, 08:41 »
Witaj, siedzę i czekam za Tobą, Jesteś i się bardzo cieszę.
Dala mnie możesz być i Safa.
To nie wiesz, najwyższy tytul na forum to jest Roszada....jak napiszesz 15 000 postów, hehe. Kto pobije Włodka ?
Armagedonem się nie przejmuj oni już dawno zgubili rachubę i zaplątali się w światełka, armagedon będzie jak im Roszada w cytatach wyliczy, bez niego nic nie ogłoszą. To my mamy klucze do wykładni światełek ..... ;D
Dobrze że tu Jesteś Safa.
[/quote]

LUBIĘ TO!
Haha tytuł "Roszada" dla najwięcej piszącego forumowicza :) podoba mi się :)
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień, 2015, 08:58 wysłana przez Safa »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Safari

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwiecień, 2015, 08:44 »

Witaj Safa, niezmiernie ciesze się , że tu jesteś
[/quote]

Hej Mario ;-) dzięki ;-)

P.S. jeszcze nie wiem jak poprawnie zacytować fragment czyjejs wypowiedzi ani jak sie daje "zachwyty" czyli  to są rozumiem, takie "Oh-Ah-Lubiki" :) ?
Poradzisz coś? ;-)
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień, 2015, 09:31 wysłana przez Safa »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Safari

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Kwiecień, 2015, 08:54 »
Cześć Safa, chyba musimy się dopiero poznać, bo z nikim Cię nie kojarzę :).

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

Ja Twojej "twarzy" też nie kojarzę. Ale kojarzę piękne letnie spokojne noce spędzone pod gołym niebem :) Witaj oficjalnie Spokojna_Noc (tutaj nastąpił poprawny towarzysko "dyg młodej damy" ;-) hehe to bylo poularne chyba w średniowieczu ;-))
:)
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Safari

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Kwiecień, 2015, 08:55 »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Mario

  • Gość
Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Kwiecień, 2015, 13:34 »

Witaj Safa, niezmiernie ciesze się , że tu jesteś



Hej Mario ;-) dzięki ;-)

P.S. jeszcze nie wiem jak poprawnie zacytować fragment czyjejs wypowiedzi ani jak sie daje "zachwyty" czyli  to są rozumiem, takie "Oh-Ah-Lubiki" :) ?
Poradzisz coś? ;-)
[/quote]


Tak te "och" pod Twoim lub czyimś okienkiem profilowym to odpowiednik lubików.
A cytaty - najprościej kliknąć cytuj  w oknie czyjejś wypowiedzi po prawej stronie na górze i już odnosisz się do czyjegoś komentarza  , ewentualnie możesz część wypowiedzi wymazać żeby wskazać na tę część którą chcesz wyodrębnić :)



Offline Safari

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Kwiecień, 2015, 13:57 »
Haha, Mario, przez pomyłkę nacisnęłam Ci "foch" zamiast "och" :) i nie wiem jak to cofnąć  :P :P :P :P
Dzięki za info ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień, 2015, 14:10 wysłana przez Safa »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Skarbnik

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Kwiecień, 2015, 18:58 »
Cześć :)
Tu Safari (znana też jako Zebra :P ) :) Zmieniłam nazwę na taką, którą lubię bardziej - no, lubię jeszcze "Safulec", ale to tylko w niektórych, wybranych okolicznościach, także "Safa" jest do codziennego użytku :P :P 
Widzę, że tu sporo znajomych "twarzy" :)
Jestem bardzo ciekawa jak nazywa się forumowicz, który dużo udziela się na tym forum - najpierw Świeżynka, potem Długodystansowiec (zauważyłam, że Gede już ma taki napis:P) a co dalej? Maratończyk? Potem Ultramaratończyk? :) Niestety, z odpowiedzią na to pytanie muszę zaczekać... :) Oby nie tyle, co na Armagedon ;)

Witaj Safa!

Z tym długodystansowcem to już nawet nikt na start nie staje. No może jeszcze tylko Roszada. Rerszta w przedbiegach odpada.
Nie ważne kim byłem - ważne kim chcę być!
http://jw-ex.pl


Mario

  • Gość
Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Kwiecień, 2015, 19:10 »
Haha, Mario, przez pomyłkę nacisnęłam Ci "foch" zamiast "och" :) i nie wiem jak to cofnąć  :P :P :P :P
Dzięki za info ;)


Zgłoszę to do moderatora :-) :-) :-) :-)


Offline Roszada

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Kwiecień, 2015, 20:04 »
Witaj!
Czytaj dużo a jeszcze więcej pisz, to nastąpi roszada, przestawisz się z czytającego w piszącego. Bo roszada to tylko takie przestawienie figur. :)


Offline Safari

Odp: Krótkie przywitanie (już nie) ukradkiem pisane :)
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Kwiecień, 2015, 21:13 »
Haha, Mario, przez pomyłkę nacisnęłam Ci "foch" zamiast "och" :) i nie wiem jak to cofnąć  :P :P :P :P
Dzięki za info ;)


Zgłoszę to do moderatora :-) :-) :-) :-)

Hehe :-) on pewnie coś poradzi  :) :) :) :)
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris